Šajā nedēļā nemanot pienāks augusts! Ielūkosimies, ko zvaigznes mums paredzējušas jūlija izskaņā un vasaras pēdējā mēneša pirmajās dienās.

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Cik daudz tu vari paveikt šonedēļ? Cik daudz noies greizi? Kas notiks tā, kā vēlies? Cik no tā visa, neraugoties uz tavām pūlēm, nevainagosies panākumiem? Četri jautājumi – viena atbilde. Daudz! Zvaigznes paredz, ka šajā nedēļā tevi sagaida kā veiksmes, tā klupieni. Centies nezaudēt drošības sajūtu. Lai gan cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē ir pazīstami ar savu pārliecību, tu, kāda ietekmē, vari kļūt pārlieku kritisks un nedrošs. Par laimi, tas tevi kavēs tikai neilgu laiku, tas ir tikai īss tavas ierastās dzīves periods. Tagad tu esi tieši šādas fāzes vidū. Lai kāda nenoteiktība valdītu šajās dienās, atceries, ka attieksme ir vissvarīgākais. Tici sev un pārtrauc raizēties par lietām, ko tu nespēj ietekmēt, nedomā, ka citiem klājas labāk – tu nevari iejusties otra ādā, tā ir tikai tava teorija, kas, visticamāk, ir nepatiesa.  

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 98, 78, 55, 42, 92 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes norāda, ka tev šajā nedēļā var rasties vīzija – aizbēgt uz kādu brīdi no visa. Iespējams, tu domās jau kādu laiku slepeni roc tuneli ar tējkaroti vai plāno kādu citu veidu, kā izkļūt no ierastā. Visticamāk, jūties kā notverts un sagūstīts. Tomēr, neraugoties uz apņēmību, pats nemaz netici, ka spēj izlauzties no šī gūsta. Vai tiešām tā ir patiesība vai tikai tava iedoma, tava versija par notiekošo? Planētu tendence šonedēļ palielinās spiedienu. Ļauj tam notikt un drīz tavā ceļā pavērsies plašāks horizonts. Tieši šis notikumu pavērsiens ļaus izvērtēt vai tava rīcība bija pareiza, noskaidrojot, kas bija tas, kas pietrūka.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 83, 96, 8, 26, 4 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Divas vai trīs reizes gadā uz divām vai trim nedēļām tavā dzīves ceļā tiek iezīmētas pārsteidzošas optiskās ilūzijas. Merkūrs nodrošinās, ka spēsi mainīt darbības virzienu, daudz ko vēršot par labu. Lai gan daudz ko tu šīs nedēļas notikumos jau paredzēji iepriekš, tāpat daudz kas tev joprojām spēs sagādāt pārsteigumu, būs īsts brīnums. Līdz pat nedēļas beigām atsauksi atmiņā un apdomāsi daudzus nesenus soļus, spējot visu izvērtēt daudz konstruktīvāk. Tevi sagaida daudz smieklīgu brīžu. Zvaigznes mudina apdomāt – vai pēdējā laikā neesi uzņēmies pārāk daudz?! Ļoti ticams, ka tu nolemsi atkāpties no kādas nelielas kaujas, cerot, ka tas palīdzēs uzvarēt svarīgākajā – visā karā. Un tev ir taisnība. Tā būs!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 1, 31, 80, 4, 3 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Pietiek! Ir vairāk nekā pietiekami. Ir pārāk smagi! Tu šo visu, visticamāk, vairs nevēlies un tev tas vairs nebūt nav nepieciešams! Zvaigznes norāda, ka tev ar šo situāciju vairs nav jāsamierinās. Visticamāk, lai kā tu censtos, lai cik pūles ieguldītu notiekošajā, viss pamazām slīd laukā no pirkstiem. Kad šķietami kaut kas jau sāks padoties, nākamā liksta ir tavā ceļā, jaunas grūtības, jauni kalni, ko iekarot. Šajā nedēļā iezīmēsies dažādu neskaidrību brīži. Zvaigznes iesaka būt īpaši piesardzīgam, jo ļoti ticams, ka tavā ceļā būs kāds negodīgs, nepatiess cilvēks, varbūt draugs, kura nodomi patiesībā nav tādi, kādus tu tos saredzi. Neuzķeries uz saldiem vārdiem, tukšiem solījumiem un centieniem iemidzināt tavu modrību.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 96, 40, 92, 68, 31 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Jauna ēra ir sākusies! Tas ir tieši tas, ko tu jau sen gaidīji! Tas ir iemesls tam, pie kā tu tik cītīgi strādāji, lai panāktu plašākus darbības laukus. Neļauj priekam par šo situāciju apslāpēt savu entuziasmu vai izraisīt šaubas vēlamajā virzienā. Uztver šo situāciju, kā pielāgošanās procesu. Zvaigznes norāda, ka tava teorija šajās dienās pārvērtīsies realitātē, kas vienmēr rada apjukumu un pārsteigumus. Plāni, lai cik neatkarīgi un rūpīgi tie ir veikti, nekad līdz galam īsti neatbilst mūsu prasībām. Neaizmirsti par senu, ierastu paraduma un saikņu nozīmību. Drīz būs iespēja vērst visu par labu, atjaunojot zudušos, no rokām izslīdējušos attiecību pavedienus. Zvaigznes iesaka veltīt vairāk laika tam, pirms pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu tavā dzīvē, esi piesardzīgāks!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 67, 22, 17, 5, 11 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Zvaigznes norāda, ka kaut kas sāks traucēt un mulsināt tevi. Iespējams, tev būs darīšana ar situāciju, kam īsti nebūs nekādas jēgas, neraugoties uz pūlēm, ko ieguldi tās atrisināšanā. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tas pats par sevi nav nekas tik neparasts. Dzīve ir pilna ar paradoksiem un pretrunām! Tev piemīt īpašs talants ievērot to un tad, paraustot plecus, paiet malā. Pašreizējais absurds tavā dzīvē gan, visticamāk, ietver apstākļu kopumu, kas iezīmē situāciju maiņu, lai ienestu tavā ikdienā stabilitāti un loģiskumu. Varbūt, ka nesaproti kāpēc viss ir tā mainījies un tev noteikti būs žēl, ka tas tā ir noticis. Dzīve iepriekš, skatoties pār plecu – šķita vienkāršāka, vieglāka. Haoss ir pārāk ieildzis… Netērē laiku pieprasot no citiem paskaidrojumus, neviens nav vēl spējīgs to realizēt.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 45, 71, 25, 73, 27 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari
Zvaigznes norāda, ka tu šajā nedēļā spēsi panākt kādu būtisku vienošanos. Tā būs pareiza, ne neērts kompromiss. Tomēr, lai cik paradoksāli, ja tas tā arī būs, tev tāpat var būt vilšanās sajūsma, nevis sajūsma. Visticamāk, ka tikai pa pusei izbaudīsi sarunu procesu. Tomēr tas ļaus spēlēties ar idejām un iespējām, sniedzot jaunu koncentrēšanās mērķi vai kaut ko, kam aktīvi pretoties. Kad galu galā būsi pieņēmis problēmas risinājumu, apdomā – kur tu gatavojas ieguldīt savu papildus enerģiju? Dažas dienas šī sajūta var nedaudz izsist no līdzsvara, radot diskomfortu. Kamēr tas tā ir, atceries, cik daudz patīkama ir tavā dzīvē, jo īpaši, ja tā nav pilna ar ķildām un nedrošību! Drīz tev būs iespēja darīt kaut ko, kas nav tik daudz svarīgi, cik sniegs patiesu prieku.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 98, 69, 86, 63, 27 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes norāda, ka tev ir jāpārtrauc būt ar personu, kura cenšas kāpt pa eskalatoru augšup, kad tas spītīgi dodas uz leju. Šajā nedēļā tu vari saņemt sajūtamu, vieglu impulsu un piedzīvot iedvesmojošu progresu. Tevi var piemeklēt atklāsmes brīdis. Iesējams, ka mēnešiem ilgi esi cīnījies ar kādu sarežģītu situāciju, mēģinot atrast gudru ceļu kā apiet biedējošus šķēršļus. Šonedēļ turpināsies šis ceļš, tu centīsies izzināt un meklēt ģeniālu rīcības plānu. Tas ir tavos spēkos! Uz šo brīdi, pat, ja neatradīsi visu problēmu sakni, tev ir lieliskas iespējas atklāt kādu apgrūtinošu detaļu. Tas būs sākums, pirmais solis uz apmierinātību.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 41, 1, 69, 68, 61 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks
Ļoti ticams, ka tu šajā nedēļā vēlēsies, lai viss notiek pēc vienotas shēmas, pēc viena šablona. Iespējama īpaša apsēstība ar vienveidību, kas var būt bezcerīgs mēģinājums, lai cīnītos ar tevis paša radītajām ilūzijām, lai kontrolētu tās. Mēs dzīvojam pasaulē, kas ir dažādības un spontanitātes pilna. Tas var šķist biedējoši, kad tas darbojas pret mums, bet dari visu, lai to pavērstu savā labā. Izmanto visas iespējas, kas būs tavā ceļā šajā nedēļā. Zvaigznes uzsver, ka tas ietver mācīšanos atpūsties un novērtēt nianses, kas padara cilvēkus atšķirīgus vienu no otra, iekrāsojot dzīvi ik dienu citādāku. Šonedēļ tevi nesagaida cīņa par uzvaru, turpmākās dienas drīzāk būs cīņa – pašam ar sevi. Centies izprast to.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 82, 83, 35, 64, 39 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Tavas domas, visticamāk, pēdējā periodā ir mainījušās un ļoti ticams, ka tās atkal iegūs citu veidolu tieši šajā nedēļā. Zvaigznes norāda, ka šis ir potenciāli  brīnišķīgs laiks, lai iepirktos. Venēras ietekmē piedzīvosi komfortu, tuvību, siltumu un prieku. Daudz kas var izvērsties visai neparastā veidā, arī tavi pašreizējie dzīves apstākļi nebūs precīzi tādi paši, kādu bija pirms nedēļas. Visticamāk, nebūsi pārliecināts, ko īsti domā par konkrēto situāciju, kāds var visai asi norādīt, ka tavs izvēlētais rīcības ceļš ir nepareizs, kas var likt mainīt arī tavas domas. Sagatavojies sirdi sildošiem atklājumiem, kas nodrošinās produktīvu, auglīgu ceļojumu uz tavu pavisam jauno dzīvi.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 15, 87, 97, 73, 94 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs
Šī nedēļa būs kā tilts – pāri bangojošiem, krāčainiem ūdeņiem! Tu šonedēļ, visticamāk, spēsi izveidot konstruktīvu savienojumu starp divām krasi atšķirīgām pasaulēs. Vai vismaz nodrošināsi un uzturēsi zināmu neitralitāti. Piesargies no kārdinājumiem ārpus attiecībām, kā arī esi objektīvs, nezaudē galvu subjektīvi simpatizējot tikai vienai situācijā iesaistītajai pusei. Centies būt godīgs, objektīvs un atturies no drāmām. Zvaigznes norāda, ka tevi var censties iesaistīt kādā notikumā, tāpēc, ja vēlies būt labais spēks, ignorē savas emocionālās reakcijas un citu norādīto fokusu, tā vietā uzlūko šo gadījumu no savas pozīcijas, neļaujot sevi akli ietekmēt kādam. Iespējams, ka esi vienīgā persona, kura var būt par starpnieku pamiera realizēšanai vai cilvēks, kurš veicinās patiesi konstruktīvu dialogu. Galu galā ikviens gūs labumu no tavas lomas šajā spēlē, ieskaitot tevi pašu!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 92, 2, 58, 78, 28 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, ka tas, kas tev šķiet nenovērtējams, kādam var būt pilnīgi nevērtīgs un otrādi. Jo ātrāk tu pieradīsi un pieņemsi šādus atšķirīgus viedokļus, jo labāk tev pašam. Daži cilvēki atbalstīs tevi, bet citi nogaidīs un nosodoši turēsies ēnā. Esi pateicīgs tiem, kuri atbalsta tevi. Neatsaki piedāvājumam doties izklaidēties, pavadot jauku vakaru naksnīgajā vasaras pilsētā. Tev talkā var doties kāds ietekmīgs cilvēks, kurš palīdzēs atrisināt kādu problēmsituāciju. Planētu stāvoklis iezīmē, ka ceļojums var aizsākt jaunu draudzību vai mudināt uzbangot mīlestības jūtām. Pat maza, neliela atpūta darīs brīnumus. Lēni, bet noteikti tu sāksi uzņemt apgriezienus. Uzticamība būs tas, kas virzīs tevi uz priekšu. Kāda sociālā aktivitāte, kurā esi plānojis piedalīties šīs nedēļas beigās, var izrādīties labāka, nekā gaidīji.
Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 49, 80, 17, 3, 2 

 

Lai tev veiksmīga nedēļa!

Sabiedrība

Pārdzērusies māte bērnu klātbūtnē draud sevi sadurt ar nazi; policisti rīkojas nekavējoties – VIDEO

  Brīvdienās Rīgas pašvaldības policisti devušies uz izsaukumu Bolderājā, kur kādā dzīvoklī atrodoties smagi piedzērusies sieviete...

Nedzirdīgo pasaules čempioni Zani piemeklē liela laime

  SuperBingo 20. februāra Auto spēlē laimētā automašīna Škoda Octavia nodota tās saimniecei Zanei Embrektei. Zane ir pasaules čempione peldēšanā – nedzirdīgo...

VIDEO: Ledus aiznes Līgatnes pārceltuvi

  Līdz ar ledus sanesumiem aizpeldējusi arī vēsturiskā Līgatnes pārceltuve, kas ne vien kalpo par pārvietošanās...

Pirmdienas vakaru vairākiem šoferiem sabojā nelaime uz Pleskavas šosejas – VIDEO

  Pirmdienas vakarā uz Pleskavas šosejas pie Augšlīgatnes notikusi piecu automašīnu - "Ford", "Peugeot", "BMW" un...

Izskan satraukums par aktiera Ķestera veselību

  Kā savā 23. februāra - 1. marta numurā ziņo izdevums "Kas jauns", seriāla "Nemīlētie" skatītāji...

Pavisam savādi notikumi risinājušies Magones mājā Gulbenes pusē – VIDEO

  TV zvaigznes Magones Šutovienes mājā Covid-19 aizliegumu ēnā notikusi kāda "neatļauta pakalpojuma sniegšana" - protams,...

Horoskopi un Testi

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Mājai un Dārzam

Kļuvis zināms, kāds laiks mūs sagaida martā

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...