Klāt jauna nedēļa! Ko zvaigznes paredzējušas tieši tev? Mēs zinām atbildi!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes iezīmē, ka nebūs viegli domāt skaidri, kad tava galva, šķiet, būs pilna dažādu domu. Kad tev šonedēļ rodas šāda sajūta, planētu stāvoklis mudina nedomāt ilgi, nelauzi galvu! Tev vienkārši ir jāstrādā, jādarbojas, lai daudzas neskaidrās idejas pamazām sastājas savās vietās – pašas no sevis. Tik ilgi, cik tu spēsi savai darbībai noteikt, saskatīt konkrētu iemeslu, tu noteikti spēsi paveikt kaut ko konstruktīvu un, visticamāk, visas neskaidrības, bažas un raizes pamazām izklīdīs un atkāpsies. Kad tas realizēsies, vari pārstāt tik ļoti koncentrēties, baudi sasniegto panākumu augļus.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 41, 14, 46, 15, 10

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Ja vien šajā nedēļā nebūtu konkrētu personu atteikumu vai atzīšanas, ka viņi nespēj paveikt kādu darbu, tu varētu veikt pamatīgu progresu. Tomēr mieru – planētu stāvoklis tev piedāvās dažādas iespējas, dažādus situāciju risinājumus veidus. Ļoti ticams, ka tev nāksies vai nu riskēt kādā konflikta situācijā vai upurēt kādu labu iespēju, lai atrisinātu šo ķibeli. Patiesībā – zvaigznes mudina izvairīties no abām šīm iespējām. Tā vietā vari vienkārši būt pacietīgs, noturīgs, kluss, mierīgs un tolerants! Ļoti ticams, ka tu apjautīsi, ka šīs īpašības jau sen ir palikušas neizmantotas. Darba nedēļas beigas nesīs daudzus būtiskus uzlabojumus.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 61, 2, 65, 82, 46 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Kāpēc gan lai tavs sapnis nepiepildītos? Kādi ir šķēršļi tavam progresam? Cik daudz spēka un potenciāla tu virzi savas lielākās problēma uzveikšanai? Šie ir jautājumi, uz kuriem nepieciešams meklēt atbildes šajā nedēļā, pat tad, ja tev šķiet, ka biji jau tās atradis un konstatējis, ka nekas īsti neatrisinājās. Turpini rakt! Tumšie mākoņi virs tavas galvas pamazās izklīdīs un tu iegūsi lielāku skaidrību par visu ap sevi notiekošo. Zvaigznes paredz nozīmīgus, jaunus faktorus tavā darbā. Ja ir nepieciešams, sāc visu no gala, apdomā savas iepriekšējās rīcības motīvus, un, iespējams, atskārtīsi, ka piepildīsies tas, kas nesen šķita neiespējams. Planētas vēlas pavēstīt, ka kaut kur nemierīgajā pagātnē esi palaidis garām kādu būtisku pavediens pretī veiksmīgajai nākotnei, meklē to tieši šobrīd!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 81, 54, 9, 2, 6 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Vai tu pietiekami izgulies? Vai tavā dzīvēs ir gana daudzveidības un stimulu ikvienai rīcībai? Vai atceraties, kad tu pēdējo reizi līksmi un no sirds smējās? Ja vari atbildēt Jā! uz visiem iepriekš minētajiem jautājumiem, tu esi uz veiksmes viļņa! Zvaigznes norāda, ka tev ir visas tiesības domāt, ka tava rīcība, darbības virziens un tam visam pieliktās pūles attaisno izvēlēto dzīves ceļu. Ja tomēr, tur uz kaut ko atbildi noraidoši, ir pienācis laiks veikt steidzamas korekcijas tavās darbībās. Tas nav savtīgi, tas ir saprātīgi! Ja tevi moka sirdsapziņa, atgādini sev par to, kas tas ir tikai un vienīgi tāpēc, lai tu justos labi. Tikai tad tu iegūsi iekšējo mieru un spēsi darīt labu sev un apkārtējiem.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 69, 66, 78, 22, 48 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Cik īpaša gan var izvērsties viena diena, viena nedēļa? Atbilde uz šo jautājumu ir tieši atkarīga no tava astroloģiskā potenciāla. Planētu stāvoklis šobrīd piedāvā spēcīgu ietekmi, kas palīdzēs strādāt un sasniegt tavas vēlmes, piepildot tavas profesionālās ambīcijas vai atklājot patiesi apslēptus potenciālus. Zvaigznes būs tev labvēlīgas! Daudz kas tavā pasaulē var šķist nepareizs. Bet, kamēr Saule mijiedarbojas ar Jupiteru un Marsu, tev ir jākoncentrējas tikai uz to, kas ir labi, lai radītu pozitīvas lietas tavā pasaulē un turpinātu šī brīža pārsteidzošo, ātro attīstību.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 51, 41, 62, 83, 71 
 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Zvaigznes iezīmē, lai neesi pesimistiski noskaņots par savām izredzēm. Apsver visus iespējamos risinājumus, līdz patiešām vari pateikt, ka neizdevās, bet tikai pēc tam, kad esi izmēģinājis visas iespējas. Izturies pozitīvi un baudi pasauli un likteni, ko tu piedzīvo, pavadi laiku ar draugiem un pārliecinoši sagaidi to, ka šajā nedēļā tiksi dāsni atbalstīts. Ja turpināsi drosmīgi nest savus politiskos uzskatus, ļoti ticams, ka piedzīvosi nelielu neveiksmi vai vilšanos, no kā varētu izvairīties, ja būsi piesardzīgāks. Taču planētu stāvoklis iezīmē, ka tā būs vien maza cena, ko tev nāksies maksāt par izrāvienu, ka gatavojies veikt. Saglabā atvērtu prātu un gatavību realizēt jaunas pieejas, kas šajā nedēļā būs tavā ceļā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 34, 39, 83, 79, 74 
 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Tu šajā nedēļā atklāsi, ka tavu nepatikšanu, sliktās pašsajūtas sakne ir kāda noteikta problēma un tādējādi tās atrisināšana ir tieši tas, kas tev ir jādara, lai savu situāciju vērstu daudz labāku. Diemžēl Saturna un Venēras pretestība nodrošinās šo debesu stundu diezgan skarbu, nediplomātisku vai nejutīgu. Zvaigznes mudina pārvarēt savu aizvainojumu pret kādu. Tu daudz ko panāksi ar patiesu mīlestību, sapratni un iejūtību. Kāda situācija šajā nedēļā iemācīs tev pacietību un sniegs tūlītēju praktisku vērtību. Tavā ceļā ir kāds izšķirošs problēmas atrisinājums, centies saskatīt to!

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 85, 40, 41, 51, 36 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes šajā nedēļā tev vēlas parādīt un atgādināt, ka katrā produktīvā jaunrades procesā ir jābūt devai problēmu un likstu, lai cik dīvaini tas arī nešķistu, jo grūtības mūs norūda. Centies, cik ir tavos spēkos, lai novērstu šķēršļus savā ceļā, īpaši tos, kas nomāc burvību, ko citādi tu nebūsi spējīgs atraisīties. Kā jau šī zvaigznāja pārstāvis, tu spēsi rīkoties vislabāk, kad strādāsi intuitīvi. Dažreiz šajā procesā, tu iznieko laiku, naudu vai enerģiju, kas galu galā tomēr var palīdzēt saglabāt savu ideju. Bet tev ir jāpiemēro šī loģika pareizi, uzlūkojot situāciju no cita skatu punkta. Tā tu vari saskatīt, ka pat visneiespējamākais mērķis var īstenoties. Ja tu šajā nedēļā vēlies radīt nelielu brīnumu, tev ir nepieciešams saredzēt iespēju, nevis jāīsteno dzelžaina disciplīna.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 97, 94, 15, 35, 30 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Pozitīvie faktori šajā nedēļā strādās tavā labā. Jutīsies tā, it kā viss tev iet no rokas, it kā spēj panākt teju neiespējamo. Visticamāk, tavi draugi nespēs iebilst pret tavu apņēmību, tiem, kuriem vēlies šajā nedēļā ko pavēstīt, labāk mēģini to darīt mierīgā, maigā un nosvērtā veidā. Klusi un lēnprātīgi iečuksti nepieciešamo pareizajā ausī, tas palielinās tavu pašapziņu un mudinās kļūt pārliecinātākam par tavām spējām. Saules asā saikne ar Jupiteru nozīmēs nepieciešamību ļauties lietām, to plūsmai un virzībai. Tev šajā nedēļā nebūs nepieciešama ārkārtējas koncentrēšanās spējas, tu vari atļauties atpūsties, jo par tevi gādās planētu stāvokļa aizsardzība.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 46, 73, 27, 59, 42

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Tavā ceļā briest pamatīga cīņa. Šajā nedēļā, visticamāk, planētu stāvokļa dēļ tiks veicinātas pietiekami daudz dažādas muļķīgas situācijas. Taču nebūs vairs tik daudz jārūpējas par mēģinājumu būt lietderīgam. Rīkojies pamatoti. Esi atklāts brīžos, kad izsakies, droši runā, ko domā, esi godīgs. Tu, visticamāk, vienkārši vēlēsies kaut ko mainīt. Pamatoti! Zvaigznes iezīmē, ka pēdējā laikā pret tevi daudzi nav izturējušies laipni un ar cieņu. Izlem, ko konkrēti šajās dienās vēlies panākt un fokusējies uz šo punktu ar visiem līdzekļiem, bet centies to darīt viegli. Zvaigznes iezīmē, ka vari atklāt, ka tev piemīt daudz lielāka vara un ietekme, izmanto to savu mērķu sasniegšanā.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 24, 37, 67, 94, 51 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes vēlas tev atgādināt, ka viena lieta ir būt piesardzīgam, bet pavisam kaut kas cits – būt pārlieku bažīgam un pat bailīgam. Tāpēc, ka tev reiz kāds iekoda, tagad nenozīmē, ka tev ir jāieraujas savā čaulā un jāsliecas kļūt divreiz kautrīgākam. Visticamāk, tu ļoti vēlēsies izvairīties no dažu iepriekšējo vilšanos atkārtošanās. Planētu stāvoklis šajā nedēļā īpaši iezīmē, ka tev ir jāpārtrauc domāt par to brīdi, jāpārstāj sev tas atgādināt, tas nāca un pagāja. Visticamāk, ka pie vainas tajā ir tavas nepamatotās, lielās cerības par kaut ko. Zvaigznes mudina, lai tu esi īpaši piesardzīgs ar saviem materiālajiem līdzekļiem, jo kāds darījums var izrādīties slazds vai nepatīkams triks. Bet nekrīti otrā galējībā, nekļūstot pārāk aizdomīgs un aizspriedumains, jo tas var kavēt patiesi labas ziņas parādīšanos, tās saskatīšanu

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 96, 43, 51, 89, 40 
 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, ka mūsu šaubas, bailes un raizes ir kā dzelzs skaidas. Mūsu grūtības ir kā magnēti, kas piesaista brīvās, nesaistītās un iekšēji negatīvās domas, kas pamazām sāk likties lielākas vai spēcīgākas, nekā tās ir patiesībā. Ja tev ir sajūta, ka jūties nelaimīgs vai apjucis, tad tas, visticamāk, būs tāpēc, ka tev ir pārāk sakāpinātas emocijas, tu kādu situāciju, kas patiesībā ir neliela problēma, pats padari daudz lielāku kā saka – no mušas izpūt ziloni. Tev ir jācenšas vienkārši atdalīt tos nelielos, mazāk nozīmīgos faktorus, kas faktiski tikai baro lielās bailes un aizvainojumus, kas tikai kavē tevi. Mēģini ieviest šādu praksi ikvienas problēmas analizēšanā un tas noteikti pietuvinās tevi panākumu gūšanai.

Šonedēļ laimīgie skaitļi ir: 72, 36, 17, 39, 94 

 

Lai notikumiem bagāta nedēļa!

Sabiedrība

Smaga avārija svētdienas vakarā notikusi Pierīgā

  Svētdienas vakarā divu vieglo auto sadursmē uz vecās Carnikavas šosejas, kas savieno Vecmīlgrāvi un Ādažus,...

Piecas pārsteidzošas teorijas par citplanētiešiem

Vai mēs Visumā esam vienīgās dzīvās būtnes? Vai citplanētieši pastāv? Zinātnieki joprojām aktīvi turpina meklēt...

Ēdnīcas darbiniece Zemgalē piedzīvo milzīgu pārsteigumu

  Ceturtdien Iecavā, SIA Narvesen Baltija (Tirgus ielā 7d) pirkta momentloterijas Veiksme biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu kādai 62...

Diemžēl ļoti smaga avārija svētdien notikusi Rīgā – VIDEO

  Kā soctīklos vēsta aculiecinieki, ļoti smaga avārija svētdien notikusi Rīgā, Vienības gatvē. Tur metāla stabā ietriecies...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Pamatīgs skandāls britu karaļnamā

Karalienes Elizabetes II brālēns Kentas princis Maikls ir piedalījies kādā sanāksmē Zoom un tiek apgalvots,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10. – 16. maijs

 Šī nedēļa sāksies ar vēsāku laiku, tādēļ glabāsim siltumu savās sirdīs, lai svētdien sveiktu mīļās...
Foto:Flickr.com/Ilya Schurov/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. maijs

Pirmā dienas puse nesīs daudz negaidītu notikumu, bet ne visi no šiem pārsteigumiem būs pozitīvi....
Foto:Hdwallpapersin.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. maijs

  Planētu mijiedarbībai šodien būs liela ietekme uz tavām starppersonu attiecībām. Uzticēšanās un savstarpējā sapratne –...

Šīm četrām horoskopa zīmēm ir lielākā iespēja kļūt bagātām

Astroloģija mums var sniegt visdažādāko ieskatu mūsu mīlestības dzīvē, karjeras ceļos un nākotnē. Bet vai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. maijs

 Tavs spēcīgākais ierocis šajā dienā būs tavi pateiktie vārdi.   Auns Auna zīmē dzimušie bieži vien iekuļas nepatikšanās,...

Mājai un Dārzam

Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....

Parādās pilnīgi jauna prognoze par laiku nākamnedēļ

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, nākamnedēļ Latvijā gaidāma ievērojama laika maiņa. "Nu jau...