Šodien padarīts darbs atmaksāsies ar uzviju! Saglabājiet modrību un tonusu.

 

 

auns-mil-horAuns

Lieliska diena redzesloka paplašināšanai. Produktīvs laiks studentiem, uzņēmējiem, ceļotājiem – ja esat saistīts ar šo, šodiena nesīs ievērojamu progresu.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Piemērots laiks dažādu jaunu kontaktu dibināšanai. Iespējams, uziesit jaunu informāciju vai kāda cita veida noderīgu lietu, kas palīdzēs jūsu darbā. Tas varētu notikt ar interneta starpniecību. Dzīvojiet aktīvi pa tad, ja tas ir pretrunā ar vērsīšu konservatīvismu un, jā, dažkārt arī lēnīgumu.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Jūsu iedzimtās komunikācijas spējas šodien var nospēlēt galveno lomu. Lieliska diena, lai konsultētos, pļāpātu, palīdzētu citiem, meklētu informāciju vai uzstātos publikas priekšā. Lai kam dvīnītis pieķertos, viss ies no rokas!

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien uzzināsiet daudz jauna. Laba diena pasākumiem, kas saistīti ar izglītību vai informācijas apmaiņu. Absorbējiet visu jauno un centieties savas zināšanas izmantot praksē.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas sestdienas izaicinājumiem pieies radoši. Jo vairāk kas šķitīs samudžinājies, jo ar lielāku prieku šīs zīmes pārstāvji metīsies to atšķetināt. Samierinieties, ja zināt tikai daļu patiesības.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Domas un jūtas visas dienas garumā nepārtraukti mainīsies te uz vienu, te otru pusi. Mainot dekorācijas, jūsu “izrāde” citiem šķitīs daudzveidīgāka. Gaidāmi pārsteigumi vai interesanti notikumi ģimenes dzīvē – brauciens, mitekļa pārkārtošana, vai interesantu jaunumu sagaidīšana.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Jūsu sabiedriskums un zinātkāre šodien būs īpaši izteikti. Jo vairāk uzzināt, jo vairāk gribas zināt vēl un vēl. Iespējams, šodienas lielākā daļa paies vai nu ceļā, vai kādā aizraujošā procesā.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Teicama diena, lai savas iegūtās zināšanas un dažādas viltības pielietotu praksē. Šodienas scenārijs aizvien ir neskaidrs. Ja kaut kur dosieties, ņemiet līdzi naudu. Tā noderēs. Ņemiet no šodienas visu, cik vien iespējams.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šķitīs, ka jūsu iespējas ir neierobežotas, tomēr nepārsteidzieties – tas var radīt arī problēmas. Labākais ierocis dažkārt ir ātrs un trāpīgs joks. Daudzi strēlnieki šodien būs tendēti uz viegli iegūstamām lietām. Atceries – tā vietā, lai atvieglotu uzdevumu, dažas lietas var padarīt to tikai grūtāku!

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes iesaka nedaudz atlikt savas vēlmes un vajadzības, pievēršoties kādam īpašam cilvēkam. Tas var izrādīties tik aizraujoši, ka par pārējo aizmirsīsiet. Iespējams, šodien daudz laika pavadīsiet globālajā tīmeklī, meklējot sev noderīgu informāciju.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Brīnišķīga diena neformālai, spraigai komunikācijai ar apkārtējiem vai netradicionālām aktivitātēm. Atsvaidzināsiet kontaktus un atcerēsieties senas metodes, kas agrāk strādāja. Vai tagad? Apsveriet dažādus risinājumus vienai un tai pašai problēmai.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Diena būs pārpilna interesantu iespēju, pats galvenais – izvēlēties sev noderīgākās. Ja nonāksiet uz nepareizās takas, citi jums liks to manīt. Ja nevēlaties kļūdīties, nepaļaujieties uz slinkumu vai ieradumiem.

 

 

Lai tev izdevusies un jauka šī diena!

Sabiedrība

VIDEO: Autovadītājus pārsteidz braukšanas apstākļi uz Jelgavas šosejas

  Trešdienas pēcpusdienā lokālu lietusgāžu dēļ pamatīgi apgrūtināta pārvietošanos atsevišķos ceļu posmos. Tā aculiecinieks iemūžinājis skatu,...

Ogrē atklāj desmit gadu senu naida slepkavību – vainīgā izrādās darba kolēģe

  Šā gada aprīlī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi mērķtiecīga darba rezultātā ir...

Vidzemē apdzīvotā vietā jaunietis ar “Audi” traucies ar 137 km/h! Viņa paskaidrojums ir vēl pārsteidzošāks

  Piektdien tika apturēts, kāds jaunietis, kurš, "testējot auto", apdzīvotā vietā vairāk nekā divas reizes pārsniedzis...

Horoskopi un Testi

Foto:Ohfortheloveoffood.wordpress.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Dienas pirmajā pusē ir īstais laiks beidzot atklāti izrādīt savas jūtas un emocijas. Skaidra izpratne...
goodwp.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Šī diena tevi iedvesmos jaunām un unikālām domām, idejām un plāniem. Taču, ja to visu...
Foto: Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Planētu negatīvā aspekta iespaidā melu, krāpšanas un pašapmāna iespējamība kļūst lielāka, uzmanies! Jācenšās atturēties no...

Mājai un Dārzam

Izplatīts nopietns sinoptiķu brīdinājums: šodien gaidāmi pat +30 grādi

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno un pat oranžo brīdinājumu par laika...

Sinoptiķi atklāj, kad beigsies pēkšņi uznākušais karstums

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par šonedēļ gaidāmo laiku. Šīs nedēļas sākumā laikapstākļus...
Pexels.com/Tobi Dami/CC0 License

Sinoptiķi pirms brīvdienām nāk klajā ar labu ziņu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par nedēļas nogalē un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Brīvdienās,...