Šodien padarīts darbs atmaksāsies ar uzviju! Saglabājiet modrību un tonusu.

 

 

auns-mil-horAuns

Lieliska diena redzesloka paplašināšanai. Produktīvs laiks studentiem, uzņēmējiem, ceļotājiem – ja esat saistīts ar šo, šodiena nesīs ievērojamu progresu.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Piemērots laiks dažādu jaunu kontaktu dibināšanai. Iespējams, uziesit jaunu informāciju vai kāda cita veida noderīgu lietu, kas palīdzēs jūsu darbā. Tas varētu notikt ar interneta starpniecību. Dzīvojiet aktīvi pa tad, ja tas ir pretrunā ar vērsīšu konservatīvismu un, jā, dažkārt arī lēnīgumu.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Jūsu iedzimtās komunikācijas spējas šodien var nospēlēt galveno lomu. Lieliska diena, lai konsultētos, pļāpātu, palīdzētu citiem, meklētu informāciju vai uzstātos publikas priekšā. Lai kam dvīnītis pieķertos, viss ies no rokas!

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien uzzināsiet daudz jauna. Laba diena pasākumiem, kas saistīti ar izglītību vai informācijas apmaiņu. Absorbējiet visu jauno un centieties savas zināšanas izmantot praksē.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas sestdienas izaicinājumiem pieies radoši. Jo vairāk kas šķitīs samudžinājies, jo ar lielāku prieku šīs zīmes pārstāvji metīsies to atšķetināt. Samierinieties, ja zināt tikai daļu patiesības.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Domas un jūtas visas dienas garumā nepārtraukti mainīsies te uz vienu, te otru pusi. Mainot dekorācijas, jūsu “izrāde” citiem šķitīs daudzveidīgāka. Gaidāmi pārsteigumi vai interesanti notikumi ģimenes dzīvē – brauciens, mitekļa pārkārtošana, vai interesantu jaunumu sagaidīšana.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Jūsu sabiedriskums un zinātkāre šodien būs īpaši izteikti. Jo vairāk uzzināt, jo vairāk gribas zināt vēl un vēl. Iespējams, šodienas lielākā daļa paies vai nu ceļā, vai kādā aizraujošā procesā.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Teicama diena, lai savas iegūtās zināšanas un dažādas viltības pielietotu praksē. Šodienas scenārijs aizvien ir neskaidrs. Ja kaut kur dosieties, ņemiet līdzi naudu. Tā noderēs. Ņemiet no šodienas visu, cik vien iespējams.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šķitīs, ka jūsu iespējas ir neierobežotas, tomēr nepārsteidzieties – tas var radīt arī problēmas. Labākais ierocis dažkārt ir ātrs un trāpīgs joks. Daudzi strēlnieki šodien būs tendēti uz viegli iegūstamām lietām. Atceries – tā vietā, lai atvieglotu uzdevumu, dažas lietas var padarīt to tikai grūtāku!

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes iesaka nedaudz atlikt savas vēlmes un vajadzības, pievēršoties kādam īpašam cilvēkam. Tas var izrādīties tik aizraujoši, ka par pārējo aizmirsīsiet. Iespējams, šodien daudz laika pavadīsiet globālajā tīmeklī, meklējot sev noderīgu informāciju.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Brīnišķīga diena neformālai, spraigai komunikācijai ar apkārtējiem vai netradicionālām aktivitātēm. Atsvaidzināsiet kontaktus un atcerēsieties senas metodes, kas agrāk strādāja. Vai tagad? Apsveriet dažādus risinājumus vienai un tai pašai problēmai.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Diena būs pārpilna interesantu iespēju, pats galvenais – izvēlēties sev noderīgākās. Ja nonāksiet uz nepareizās takas, citi jums liks to manīt. Ja nevēlaties kļūdīties, nepaļaujieties uz slinkumu vai ieradumiem.

 

 

Lai tev izdevusies un jauka šī diena!

Sabiedrība

Smaga avārija šorīt notikusi Pierīgā

  Otrdienas rītā ceļa posmā Rīga - Ropaži pie autosporta kompleksa "333" pamatīgi saskrējušās divas automašīnas,...

Rīgā aizturēts netiklis, kurš izmantojis mazu bērnu – aicina aplūkot un atsaukties citus cietušos – FOTO

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa kriminālpolicija 15. februārī Rīgā aizturēja 1976. gadā...

Dziedātāju Šomasi vājā nelaimes

  Kā vēsta jaunākais izdevums “Kas jauns”, populārā dziedātāja Liene Šomase pēdējo mēnešu laikā iekūlusies vairākās...

Horoskopi un Testi

Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...
Foto:Tr.forwallpaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. februāris

  Ļoti labvēlīgs laiks jaunu darbu sākšanai, ideju attīstīšanai. Tāpat radīsies teicamas iespējas savu patikšanu un...
Foto:Flickr.com/luigi alesi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17. – 23. februāris

  Kārtējā nedēļa aizvadīta, pienākusi nākamā un, skat, februāris jau tūdaļ galā. Kā izkārtojušās zvaigznes un,...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....

Izplatīts brīdinājums par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par sestdien gaidāmo laiku. 15.02.2020. no...