Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tās sola tev šonedēļ!

 

Auns

 Līdz ar planētu labo sadarbību šonedēļ, tev pavīdēs veiksme, ja esi uzsākusi vai grasies uzsākt jauna darba meklējumus. Ja nē – saņemsi papildus pienākumus, iespējams, tieši tādus, uz ko jau ilgāku laiku ceri savā pašreizējā darba vietā. Abos gadījumos tas sola tev arī finansiālu izaugsmi. Nedēļas otrā puse varētu būt nedaudz grūtāka, tāpēc naivi neuzticies cilvēkiem, jo planētas atradīsies opozīcijā, kas var apdraudēt tavas perspektīvas. Nedēļas centrālā tēma: dari vislabāko, ko spēj, nepieļaujot nekāda veida riskus.

 

Vērsis

Nedēļu tu varētu sākt vai nu ceļojot, vai apdomājot kādus ceļojuma plānus. Tas varētu būt arī piemērots laiks, lai tu meklētu jaunas iespējas, kur vairot savas zināšanas. Esi uzmanīga ar cilvēkiem, neuzticies visiem par visu un paļaujies uz sevi – šonedēļ tava intuīcija varētu būt krietni spēcīgāka nekā parasti. Nedēļas centrālā tēma: atrodi laiku, lai saprastu savs patiesās jūtas pret kādu personu vai pirms kāda atbildīga soļa speršanas.

 

Dvīņi

Šonedēļ īpaši svarīgi tev būs padomāt par savām finanšu lietām, sakārtot tās, turklāt šis ir labs laiks, lai pieņemtu nopietnus lēmumus šajā jomā. Nedēļas otrajā pusē planētu opozīcija liks tev būt uzmanīgai ar priekšniecību vai konkurentiem un nesacerēties uzreiz uz kaut ko pārlieku lielu. Nedēļas centrālā tēma: gudrība nesīs veiksmi!

 

Vēzis

Ir ļoti piemērots laiks, lai uzsāktu jaunas attiecības, īpaši jau jau kādu laiku esi to meklējumos. Piemērots laiks, lai saņemtos un kopā ar savu partneri vai draugiem uzsāktu biznesu. Šis risks būs veiksmīgs, jo planētas lieliski mijiedarbosies. Šonedēļ tevi varētu tirdīt dažādi jautājumi, kas saistīti ar  priekšniecību, darbu vai mācībām. Izvairies no stresa – šonedēļ tas tev būs īpaši kaitīgs. Nedēļas centrālā tēma: uzmanies un rūpīgi plāno savas ikdienas gaitas.

 

Lauva

 Nedēļas sākums solās būt daudzsološs, padarot skaidrākas visas iespējas, kā iegūt peļņu no jaunajiem projektiem, kā izmantot savas spējas, lai palielinātu kopējo peļņu un ienākumus. Turklāt tev ir jāuzmana arī apkārtējie – lai tavi plāni izdotos, nedrīksti ļaut snaust tajā iesaistītajiem. Nedēļas centrālā tēma: vēro, novēro un rīkojies, bet nesasteidz!

 

Jaunava

Zvaigznes īpaši ietekmē romantisko jomu, tādēļ šī nedēļa solās tev būt romantiska, kaislību un mīlestības piepildīta. Izmanto šo nedēļu gudri, tās būs tavas priekšrocības. Uz nedēļas beigām esi uzmanīga ar finansēm, jo īpaši, ja runa ir par māju, aizdevumu vai jebkāda veida investīcijām. Nedēļas centrālā tēma: jautrs un patīkams laiks, kurā nedrīkst zaudēt modru garu un piesardzību.

 

Svari

Šonedēļ tu jutīsies daudz labāk, visi iepriekšējie strīdi beigsies, un tu būsi gatava piedot un aizmirst. Pavadi vairāk laika kopā ar ģimeni un draugiem. Ir pienācis laiks izbeigt kādas attiecības, kas jau ilgāku laiku tev, iespējams, vairāk moka nekā iepriecina. Nedēļas beigās var rasties negaidīti pārpratumi darbā – rūpīgi piedomā par to, kā tu sevi izsaki, kā pasniedz savas domas, idejas. Nedēļas centrālā tēma: dažādība it visā.

 

Skorpions

Tu jutīsies ārkārtīgi radošs un šonedēļ izdarīt lietas, kuru izpildē jutīsi milzu motivāciju. Beidzot spēsi pabeigt kādu uzdevumu, kas, iespējams, ilgāku laiku jau sagādā problēmas. Nedēļas beigās sāc lielāku vērību pievērst savai finansiālajai situācijai, citādi beigās var gadīties, ka tu šķērdē naudu, kuras tev patiesībā nemaz nav… Planētu mijiedarbība ļaus tev paplašināt savu komunikācijas zonu, tādēļ nevairies no draugiem, pievienojies sevi interesējošām domubiedru grupām un palielini savu redzējumu sociālajos tīklos. Nedēļas centrālā tēma: dari daudz, nodarbini sevi, bet raugi, lai šīs darbības nebūtu bezjēdzīgas.

 

Strēlnieks

Tu varētu saņemt jaunu darba piedāvājumu vai noslēgt jaunu līgumu, kas būs ļoti ienesīgs ilgtermiņā. Tas sola tev ilgas darba stundas, taču tu to nenožēlosi, ja vien sabalansēsi to ar pienācīgu atpūtu, turklāt neieslīgstot rutīnā. Iespējams, bažas radīsies personīgajā dzīvē, taču atceries, ka par visu ir iespējams runāt, izteikt savas bažas otram, lai kopā visu atrisinātu. Nedēļas centrālā tēma: līdzsvars starp darbu un atpūtu būs īpaši svarīgs!

 

Mežāzis

Tev jāspēj izrauties kaut uz nelielu atpūtas brīdi, kad vari nedomāt par neko, kas saistīts ar darbu vai citiem pienākumiem. Ja nespēsi veltīt laiku sev un atpūsties, tevi sagaida ļoti saspringts darba periods, no kā būs ļoti grūti atvilkt elpu. Ja būsi atpūties, pie jebkuru darbu izpildes tev talkā nāks pozitīvi spēki un iedvesma, kas padarīs vieglāk padarāmus tavus darāmos darbus. Nedēļas beigās centies neļaut sabojāt savu garastāvokli un atbrīvojies no attiecībām ar cilvēkiem, kuri tevi nomāc, traucē. Mēģini saglabāt mieru. Nedēļas centrālā tēma: laba nedēļa, lai atpūstos un relaksētos.

 

Ūdensvīrs

 Izvairies no sarunām par jautājumiem, kas neattiecas uz tevi. Atturies izteikt liekus komentārus, ko vēlāk var nākties nožēlot. Pavadi laiku kopā ar savu mīļoto cilvēku, šonedēļ tas tev būs īpaši svarīgi. Noteikti runā par lietām, kas tevi satrauc, īpaši, ja tā ir finanšu joma – meklē palīdzību vai padomu. Tu esi ceļā uz veiksmi! Nedēļas centrālā tēma: mīlestība raisīs pozitīvismu tevī.

 

Zivis

Planētu mijiedarbības rezultātā, šonedēļ būs īpaši piemērots laiks, lai tu sāktu darbu pie jauniem biznesa plāniem vai aktīvāk pievērstos tam, kas saistīts ar tevi interesējošu vai tev piederošu biznesu. Mārketinga lietas veiksies īpaši labi, turklāt cilvēki tev palīdzēs ar savām idejām. Nedēļas beigās kāds varētu mēģināt iejaukties ar saviem ilgtermiņa mērķiem. Mēģini koncentrēties un dari to, ko uzskati par vajadzīgu, neļaujot kādam sabojāt tavus centienus vai novirzīt tevi uz cita ceļa. Nedēļas centrālā tēma: progress! Un būsi apmierināta kopumā.

 

Lai tev veicas un viss izdodas! 

Sabiedrība

Aizdomās par mēģinājumu noslepkavot robežsargu meklē šos divus kungus – FOTO

  Jau iepriekš ziņojām, ka 2020. gada 6. novembrī pulksten 07.06 Daugavpilī, Stāvu ielā 22, Valsts...
Foto:Flickr.com/TEDxRiga/CC

Vīķes-Freibergas ģimene izturējusi smagu likteņa triecienu

  Kā savā 23. februāra līdz 1. marta numurā vēsta izdevums "Kas jauns", smagu likteņa triecienu...

Komiķe Suvorova neslēpj – vairs nav prieka dzīvot

  Jau vairākkārt vēstīts par komiķes, skatuves mākslinieces Jolandas Suvorovas grūto likteni vecumdienās - sievietes pensija...

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Zināms, cik daudzi Covid-19 ierobežojumu pārkāpēji samaksājuši uzliktos sodus

  Trijos mēnešos par COVID 19 ierobežojumu pārkāpumiem Valsts policija piemērojusi sodus viena miljona apmērā. Iekasēti...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...