Dienas pirmajā pusē virsroku pār tevi varētu ņemt izšķērdība un pakļaušanās savām vājībām. Tiesa, būsi pašpārliecinātāks un optimistiskāks, tieši tāpēc, ka beidzot sev ko ļausi. Otrajā dienas pusē vajadzēs pacensties turēt sevi grožos.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien labāk piebremzē ar savu enerģētisko aktivitāti. Tā vietā, lai pārlieku daudz rīkotos fiziski, aktivizē savu domāšanu, mobilizē intelektu. Lai atrisinātu dažādas problēmas, uzdevumus, koncentrējies un bagātini savu zināšanu bāzi. Šodien jebkurai neformālai komunikācijai būs harmonisks raksturs.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev vajadzētu ar izpratni raudzīties uz apkārt esošajiem cilvēkiem un būt draudzīgam pret ik vienu. Noteikti pieņem pamieru, ja kāds to piedāvā. Šī diena būs labvēlīga, lai analizētu rezultātus, jo īpaši, ja runa ir par kopīgiem mērķiem un projektiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien jutīsies visai labi, būsi draudzīgi noskaņots. Tavas nesaskaņas ar cilvēkiem varētu kļūt lielākas, tāpēc labāk lieki neizprovocē nevienu, jo solis līdz konflikta kulminācijai būs pavisam mazs, rezultātā sanaidojot tevi ar kādu, kurš patiesībā tev ir ļoti svarīgs. Visas dienas garumā mēģini dot priekšroku kompromisam un censties saprast citus vismaz intuitīvi.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena nebūs piemērota lielām aktivitātēm, jo īpaši svarīgiem darbiem uzņēmumā. Nopietnas biznesa tikšanās, sarunas un citas ar uzņēmējdarbību saistītas lietas labāk šodien neieplānot. Tā vietā labāk pievērs lielāku uzmanību tādām lietām kā, piemēram, kolektīvā psiholoģija, emocionālās situācijas stabilizēšana un līdzīgām.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien nedaudz nāksies pieslāpēt savu spilgto individualitāti, agresivitāti un apņēmību. Ja izveidojas kāds strīds vai pat konflikts, ir svarīgi saprast, ka jāsaglabā modrība, taču nevajadzētu kultivēt šādas situācijas attīstību. Rīkojies gudri!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien, kad komunicēsi ar cilvēkiem, tev vajadzētu vairāk pieturēties pie mierīgas līdzās pastāvēšanas principa. Šodien arī rutīnas darbs būs produktīvs, ja vien tu zināsi, kā labā centies. Izpalīdzība var izrādīties šīs dienas visefektīvākā īpašība un darbība.

 

 

svari-mil-horSvari

Tava spēja koncentrēties un uzņemties atbildību svarīgu lēmumu pieņemšanā mazināsies. Ieteicams ikkatram darbam pievērsties ar īpašu uzmanību, iepriekš kārtīgi izanalizējot visus noteikumus. Turklāt – izvairies ko darīt pilnīgā vienatnē, atstatus no visiem citiem. Komunicē ar draugiem un citiem cilvēkiem, kuri tevi saprot, tā padarīsi dienu harmoniskāku.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šīs dienas laikā var gadīties, ka vairākkārt kļūsi īpaši sentimentāls, būsi daudz emocionālāks nekā parasti. Ja esi dzimis novembra vidū, iespējams, nāksies sastapties ar līdzcilvēku attieksmi, kas nebūs tieši tāda, kādu būsi gaidījis, tāpēc nerēķinies ar pilnīgu izpratni un atbalstu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev vajadzētu pievērsties apkārtējiem cilvēkiem un sniegt viņiem morālo, psiholoģisko palīdzību, cik vien tas ir tavos spēkos. Varēsi sekmīgi padarīt nepieciešamos uzdevumus, izmantojot savas zināšanas un popularitāti pareizajā vidē. Lieliski noderēs arī nopelnītā uzticība.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien var rasties sajūta, ka tu esi lielu pārmaiņu priekšā. Mēģini piedomāt pie lietām un uzdevumiem, kas nepieciešami tavas nākotnes vārdā. Neieguldi pārlieku lielas pūles nevajadzīgās lietās, tādējādi tavs darbs, visticamāk, tiks izniekots. Uzticies liktenim, tagad ir daudz labākas izredzes tādā veidā gūt panākumus, nekā visiem spēkiem cīnīties par labklājību vai reputāciju.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tev vajadzētu palielināt sava dzīves ritma intensitāti. Iespējams, nāksies sastapties ar dažādām pretrunām savā ikdienā, taču tādā veidā spēsi panākt vairāk. Jo īpaši tas attiecas uz tiem Ūdensvīriem, kuri dzimuši februāra vidū. Tava veselība, garastāvoklis, fiziskā forma, emocionālais stāvoklis un pat finansiālā rakstura lietas varētu būt atkarīgas no tā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šī diena būs vispārēju pārdomu laiks. Padomā par sevi un/vai par savu mīļoto cilvēku – aplūko jūsu kopīgās intereses. Paturi prātā, ka ārējais iespaids bieži vien mēdz būt tikai ilūzija, tāpēc nespried par cilvēkiem tikai pēc viņu izskata vai pirmā vizuālā iespaida.

 

 

Lai viss tev šodien izdodas!

Sabiedrība

Jāņus vairs nesagaidīs… Atpūta pie ūdens kompānijai beidzas traģiski – VIDEO

  Jēkabpilī vairāku apstākļu kopums novedis pie traģēdijas – vienā no pilsētas ūdenstilpēm noslīka cilvēks. Latvijā...

Svētku priekšvakarā smaga avārija notikusi uz Ventspils šosejas

  Otrdien smaga avārija notikusi uz Ventspils šosejas aptuveni 5 km no otrā Tukuma apļa uz...

Policija aicina atsaukties tūrisma kompānijas apkrāptos iedzīvotājus

Valsts policijā šobrīd notiek izmeklēšana saistībā ar iespējamām prettiesiskām darbībām, ka veikuši tūrisma aģenta SIA...
Foto:Pexels.com/CC

Līgo dienas priekšvakarā saņemtas skumjas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.jūnija plkst. 06.30 līdz 22.jūnija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kašera un Jāņa kāzas Dānijā izmaksājušas bargu naudu; Kašers vairs neklusē

  Lai arī kāzas nenoliedzami ir viens no gaidītākajiem mirkļiem Kašera un Jāņa dzīvēs, puiši ir...

Ar paziņojumu klajā nācis veikalu tīkls “Rimi”

Līdz ar Līgo svētkiem ir veiktas izmaiņas Rimi veikalu darba laikos. Tāpat izmaiņas gaidāmas arī...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Iespējams, šodien nāksies krietni vien pasvīst dažādos darbos, kas radīs aizkaitināmību, līdz ar to būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var...
Foto:Wall321.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Zvaigznes ikvienu šajā dienā padarīs nedaudz stūrgalvīgāku un spītīgāku kā ierasts gan privātajā, gan sociālajā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šajā dienā ieteicams tomēr ļauties komunikācijai ar apkārtējiem, jo sevišķi svaigā gaisā. Esiet uzmanīgi karstumā!     Auns Auna...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. jūnijs

  Vasaras saulgrieži, Līgo vakars un Jāņu diena šonedēļ priecēs daudzus jo daudzus. Ko mums visiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

 Centies vērst skatu uz apkārt notiekošo pēc iespējas tālāk un plašāk.   Auns Auna zīmē dzimušajiem, kuri ir...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi atjaunojuši sarkano brīdinājumu – tas ir spēkā līdz Līgo vakaram

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi atjaunoši iepriekš izplatīto sarkano brīdinājumu par ekstremālu karstumu....

Parādās jauna informācija par laiku Līgo svētkos; precizē, kad beigsies karstums

  Sinoptiķi Toms Bricis un Jānis Trallis pavēstījuši jaunākās ziņas par tuvākajās dienās gaidāmo laiku. Kad...

Vai šogad Līgo naktī gaidāmi nokrišņi?

  Tā kā Līgo svētki visbiežāk tiek svinēti svaigā gaisā un pie dabas, viens no aktuālākajiem...