Vai maz ir iespējams mainīt stiprā dzimuma pārstāvi? Tikai mieru! Piedāvājam ielūkoties, kas šajā delikātajā jautājumā sakāms zvaigznēm.

 

Kas ir tie pareizie punkti, uz kuriem uzspiest, lai panāktu savu, ja jūti, ka tavas metodes sen vairs nestrādā? Lūk:

 

AUNS

Šis ugunīgais zvaigznāja pārstāvis ir īstens mačo, nē M-A-Č-O! Zvaigznes norāda, ka pat šajā horoskopa zīmē dzimušās daiļā dzimuma būtnes ir visai vīrišķīgas un ne vienam, ne otram dzimumam, visticamāk, nepatīk, ja norāda, ko tieši darīt! Ja vēlies, lai tavs mīļotais mainītos, tev ir nepieciešams likt uzsvaru uz viņa intelektu, apbrīnojamajām prāta spējām un gudri jāparāda, ka tevis izvēlētais rīcības modelis taču ir laba ideja. Vēl labāk, ja tu viltīgi izdarīsi tā, lai viņš domātu, ka tā bija viņa iecere, tad panākumi ir teju rokā! Vai tad viņš spēs nostāties pats pret saviem uzskatiem?

 

 

 

VĒRSIS

Drošība ir atslēga uz šajā zvaigznājā dzimušā stiprā dzimuma pārstāvja prātu un sirdi. Viņam, visticamāk, nepatīk jebkāda veida pārmaiņas, ja vien viņš nenolemj, ka ir vērts riskēt, lai iegūtu vēl vairāk ērtību un laimes. Iedomājies, ka panākt pārmaiņas no viņa ir tāpat kā pārstādīt augu jaunā podā. Tam, ko tu ierosini vai vēlies ir jābūt lielākam, labākam un savā ziņā jāļauj viņam attīstīties. Pirms mainīt kaut ko tava mīļotā cilvēka rīcībā, rūpīgi sagatavo augsni tam un nodrošinies ar neskaitāmiem argumentiem, kas noteikti būs šo izmaiņu pusē!

 

 

 

DVĪŅI

Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, tieši šajā  zīmē dzimušo stiprā dzimuma pārstāvi ir visvieglāk pierunāt uz izmaiņām, jo viņš pats ļoti bieži maina savus uzskatus un domas. Grūtības visdrīzāk tevi piemeklēs tajā, ka viņš to dara pārāk daudz un pārāk bieži! Ja tev nepatīk kāds no viņa pašreizējajiem uzvedības modeļiem, ļoti iespējamas nepatikšanas. Zvaigznes uzsver, ka šis vīrietis, visticamāk, turpinās šādi rīkoties, ja tā jutīsies ērti un labi. Vai nu gaidi nākamo maiņas vilni, vai pamudini, delikāti uzvirzi uz tev vēlamā ceļa, ieinteresējot viņa mainīgo garu!

 

 

 

VĒZIS

Ja vēlies panākt, ka šajā zīmē dzimušais vīrietis mainītos jebkādā veidā, tev ir nepieciešams rīkoties gluži tāpat kā viņa mātei – mierpilni iesakot to, ko darīt, ko vilkt mugurā un kādā virzienā doties. Ja darbosies šādi, ir labas iespējas, ka tavs rīcības modelis nostrādās! Taču, ja šāda pieeja tevi kaitina un nav pieņemama, iespējams, esi kopā ar nepareizo personu.

 

 

 

LAUVA

Šajā zvaigznājā dzimis tēviņš, visticamāk, teiks tev, ko darīt, jo viņš ir dzimis, lai dotu rīkojumus un nebūt neatkāpsies, ja no tevis sadzirdēs ultimātus. Vīrietis Lauva ir ļoti noteikts, un tavā priekšā ir teju neiespējamais uzdevums, ja vēlies panākt kardinālas pārmaiņas viņā. Ja tomēr alksti to realizēt, nekādā gadījumā nenoniecini viņu, liec aizvien domāt, ka viņš ir galvenais noteicējs! Nesamin viņa pašapziņu, bet liec lietā sievišķīgās gudrības, lai panāktu savu.

 

 

 

JAUNAVA

Zvaigznes norāda, ka ar šo horoskopa zīmes pārstāvi tev ir zināma rīcības brīvība, taču ir pareizi jāizspēlē savas kārtis. Viņš, visticamāk, novērtē, ka tev tik ļoti rūp jūsu savienība, ka esi atklāta un pasaki, kur tavs mīļotais ir kļūdījies. Tomēr viņš ir arī vairāk nekā laimīgs, ja var tev atdarīt ar to pašu! Tātad, ja vēlies, lai mainās tavs mīļotais, esi gatava, ka būs nepieciešams to darīt arī pašai!

 

 

 

SVARI

Zvaigznes norāda, ka ar šajā horoskopā dzimušu vīrieti ir jābūt īpaši piesardzīgai. Viņš var radīt ilūziju, kā rezultātā tu uzskati un notici, ka viņš ir mainījies, taču patiesībā tā ir vien rūpīgi izdomāta taktika/triks, lai tu uzķertos. Ja tu uzlūkosi, uzmanīsi viņu pietiekami cieši, atklāsi, ka  ārējais izskats ir vien maska. Dziļi sevī viņš joprojām ir tāds pats kāds bija un, visticamāk,  arī būs.

 

 

SKORPIONS

Ja tu patiesi vēlies, lai viņš mainītos, tad kaut kam ir jābeidzas. Šajā zvaigznājā dzimušajam vīrietim ir nepieciešams ļoti labs iemesls, lai veiktu pilnīgu metamorfozi no visa vecā, iepriekšējās pieejas lietām uz – jauno ES! Padomā par kāpuru un tauriņu – pēc bezgalīgām nāves mokām beidzamajā tā posmā un sirdi plosošā nemiera, notiek pārmaiņas. Visticamāk, ja tavs mīļotais cilvēks būs izmainījis savu rīcības vai domu modeli, tas būs pabeigts un neatgriezenisks process. Visbiežāk Skorpioni ir maksimālisti!

 

 

 
STRĒLNIEKS

Vēl viena horoskopa zīme, kura mīl piedzīvojumus un vēlas  brīvus klejojumus! Izmaiņas šajā gadījumā, visticamāk, varētu nozīmēt, ka tu vēlies, lai viņš būtu daudz noteiktāks un pastāvīgāks. Zvaigznes norāda, ka tu nevari pārspēt viņu, tāpēc vai nu pievienojies sava mīļotā cilvēka dzīves principiem un uzskatiem vai virzies uz priekšu tā, kā to vēlies tu pati! Ar vīrieti Strēlnieku, visticamāk, nebūs iespējami vidusceļi.

 

 

 

MEŽĀZIS

Ja izmaiņas nozīmē iespēju realizēt viņa spilgtākos sapņus, ambīcijas un sasniegt kārotās virsotnes, viņš būs ar tevi šajā ceļā! Savukārt, ja tavas vēlmes nozīmēs pavisam ko citu, tavs mīļotais, visticamāk, ignorēs tevi, neņemot vērā izmisumu par attiecību pamatu saļodzīšanos, un dzīve būs tāda pati kā parasti.

 

 

 

 

ŪDENSVĪRS

Šajā zvaigznājā dzimis vīrietis tikai ļoti daļēji pieņem noteiktas idejas un ideālus, kas var nostāties starp jums. Ja viņš patiesi cīnās par kaut ko, ar dažādiem paņēmieniem cenšoties pierādīt savu taisnību, tad mudināt viņu to pārtraukt ir līdzvērtīgi tam, kā pavēstīt, ka  attiecības ir beigušās. Pieņem viņa nostāju un viedokli, cenšoties parādīt, ka tavas alternatīvas neiegrožos viņu vēl vairāk. Ūdensvīrs mīl savu telpu, ja tu pārāk ierobežosi viņa brīvību alkstošo garu, problēmu lavīna būs sākusies!

 

 

 

ZIVIS

Ja tu vēlies, lai vīrietis Zivis mainītos, tad tas, visticamāk, var būt tāpēc, ka alksti, lai viņš ir reālistiskāks, piezemētāks, un sāktu rīkoties! Šajā zvaigznājā dzimušais stiprā dzimuma pārstāvis vienlaicīgi ir savas dzīves režisors un aktieris. Tikai no viņa ir atkarīgs vai šis scenārijs būs labs. Ja jūti, ka viņš savos eksperimentos aiziet pārāk tālu, centies piezemēt viņu ar devu saprātības un realitātes. Lomas var būt dažādas un tavos spēkos ir kļūt par režisora asistentu.

 

 

 

Lai veicas! 

Sabiedrība

“Apsteidzošie” lēmumi iepaliek jaunā Covid-19 paveida ienākšanai. Kam mums gatavoties?

  To, ka Latvijā ir jāapsver nopietni, apsteidzoši pasākumi, lai nepieļautu trešo Covid-19 vilni līdz ar...

Skandāls turpinās: Magones bijušais atklāj ļoti neglaimojošu informāciju

  TV zvaigznes Magones Šutovienes kādreizējais mīļotais un dēla tēvs Ventis Vītols izdevuma "Kas jauns" 23....

Izskan pavisam jaunas ziņas par turpmāk gaidāmo laiku – prognozes 7 dienām!

  Nedēļas sākumā virs Latvijas teritorijas valdīs auksta gaisa masa - naktīs vietām gaisa temperatūra pazemināsies...

Lemberga sieva pastāsta par pēdējo dienu pirms vīra apcietināšanas

  Apcietinātā Ventspils mēra Aivara Lemberga (67) kundze Kristīne izdevumam "Privātā dzīve" stāsta par ikdienu pēc...
Foto:Crafthubs.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. marts

  Klāt jau otrā pilnā marta nedēļa. Uzzini, kādus notikumu pavērsienus tev un mīļajiem tā sagādās!   Auns Negaidīti...

Četru bērnu tēvs Busulis atklāj, kā ģimene tērēs pabalstu – 500 eiro par bērnu

  Pazīstamais mūziķis Intars Busulis, kurš ir arīdzan četru bērnu tēvs, izdevumam "Privātā dzīve" atklājis, kā...

Horoskopi un Testi

Foto: gopixpic.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. marts

  Šo dienu nedrīkst aizēnot zemapziņas satraukumi un mazvērtības kompleksi. Šai dienai vajadzētu pieiet ar maiguma...
Foto:Crafthubs.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. marts

  Klāt jau otrā pilnā marta nedēļa. Uzzini, kādus notikumu pavērsienus tev un mīļajiem tā sagādās!   Auns Negaidīti...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. marts

  7. martā sadali savas prioritātes tā, lai varētu pagūt izpildīt gan savus darba pienākumus, gan...
Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam jaunas ziņas par turpmāk gaidāmo laiku – prognozes 7 dienām!

  Nedēļas sākumā virs Latvijas teritorijas valdīs auksta gaisa masa - naktīs vietām gaisa temperatūra pazemināsies...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Līdztekus jau spēkā esošajiem brīdinājumiem par augstu ūdens līmeni, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra...
Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...