Vecums ir relatīvs jēdziens, jo mēs esam tik jauni, cik jūtamies! Daba un iedzimtība daudzus ir saudzējusi, tai skaitā arī pasaules mēroga daiļā dzimuma zvaigznes…

 

ANDŽELĪNA DŽOLIJA (Dzimusi 1975. gada 4. jūnijā)

rsz_3306-angelina-jolie-592x0-2

Amerikāņu aktrise var lepoties ar slaidu, atlētisku augumu un skaistiem sejas vaibstiem, ne par velti viņa tiek dēvēta par pasaulē vienu no visseksīgākajām un visskaistākajām sievietēm. Turklāt viņa ir spējusi savaldzināt Holivudas smukulīti Bredu Pitu.

 

 

GVINETA PALTROVA (Dzimusi 1972. gada 27. septembrī)

Gwyneth Paltrow Presents 'Boss Nuit PourFemme' Fragrance

Amerikāņu aktrises un dziedātājas augums arī šobrīd ir seksīgs un apburošs, viņa regulāri sporto un ēd veselīgu, mājās gatavotu ēdienu, kuru gatavo arī saviem bērniem, nemaz nepieļaujot, ka viņi varētu pārtikt no kā neveselīga. Paltrova  ir izteikusies: „Es drīzāk miršu nekā ļaušu saviem bērniem ēst ātri pagatavojamās zupas.”

 

 

REIČELA VEISA (Dzimusi 1970. gada 7. martā)

Rachel-Weisz_WhistleblowerPremiere_TIFF_2010

Angļu kino un teātra aktrise, kā arī bijusī modele sava daiļuma dēļ tiek dēvēta par Anglijas rozi un ne par velti viņa likusi straujāk iepukstēties aģenta 007 – Džeimsa Bonda atveidotāja Daniela Kreiga sirdij, abi salaulājās 2011. gadā.

 

 

DŽENIFERE LOPESA (Dzimusi 1969. gada 24. jūlijā)

Jennifer Lopez

Amerikāņu dziedātāja, aktrise un komponiste ir ne tikai bagātākā un ietekmīgākā latīņamerikāniete Holivudā, bet arī skaista un iznesīga sieviete, kuras tēls ir paraugs par viņu pat daudz jaunākām daiļā dzimuma pārstāvēm.

 

 

DŽENIFERE ANISTONE (Dzimusi 1969. gada 11. februārī)

733926_10151571339890937_1334683093_n

Šķiet, ka šī Holivudas daiļava spējusi apmānīt laiku, jo izskatās gluži tāpat kā pirms daudziem gadiem, filmējoties populārajā komēdiju seriālā Draugi (Friends). Anistone izdaiļo kinopasauli ar savu skaistumu un šarmu.

 

 

HALLE BERIJA (Dzimusi 1966. gada 14. augustā)

030111_halle_berry_544110301131554

Pirms Berija kļuva par aktrisi, viņa piedalījās dažādos skaistumkonkursos. 1986. gadā tumšacainā skaistule ieguva otro vietuMiss USA, kā arī Miss USA Worlds titulu. Viņas tēlā apvienots skaistums, harizma un aktrises talants, kas ļāvis Berijai izveidot veiksmīgu kino karjeru, iegūstot Kinoakadēmijas balvu, tāpat Emmy un Zelta Globusa apbalvojumus.

 

 

ELIZABETE HĒRLIJA (Dzimusi 1965. gada 10. jūnijā)

Elizabeth-5

Daudziem varētu būt pārsteigums, uzzinot, cik patiesībā angļu aktrisei un modelei ir  gadu.  Hērlija jau kopš 29 gadu vecuma ir kosmētikas kompānijas Estée Lauder reklāmas seja, kā arī pati radījusi pludmales tērpu līniju, kuru bez mazākajām problēmām pati izrāda, jo viņas augums arī šajā vecumā ir teju nevainojams. Aktrise kādā intervijā ir atzinusi, ka, lai viņas aprises būtu slaidas un jauneklīgas viņa uzturā nelieto pusfabrikātus, pārtiku ar krāsvielām, dažādiem konservantiem un garšas pastiprinātājiem, priekšroku dodot mājās gatavotām maltītēm. Tāpat Hērlija regulāri sporto, praktizē jogu un pilates, ir ko pamācīties, vai ne?

 

 

 SANDRA BULOKA (Dzimusi 1964. gada 26. jūlijā)

sandra-bullock1

Arī  šīs Holivudas dīvas patiesais gadu skaitlis daudziem var šķist kļūdains,  jo aktrises izskatā jau gadiem nekas nav mainījies – starojoša un allaž pievilcīga! Viņas šarms, harizma un humora izjūta ļāvusi iekarot savu vietu kino jomas saulītē, vainagojoties ar neskaitāmām lomām, kas apbalvotas ar Zelta Globusa, Ekrāna Aktieru ģildes un Kinoakadēmijas balvām.

 

 

DEMIJA MŪRA (Dzimusi 1962. gada 11. novembrī)

demi_moore1_300_400

Amerikāņu aktrise spējusi izveidot veiksmīgu karjeru, kurai noteikti palīdzējis viņas izskats un iznesība. Neraugoties uz viņas nu jau krietno vecumu, Mūra aizvien izskatās jauneklīga un apburoša. Lai gan šķiršanās no Eštona Kačera aktrisi morāli sagrāva, viņa ir spējusi atgūt dzīvesprieku un sirdsmieru, turpinot priecēt visus ar savu daiļumu – būt par vienu no Holivudas skaistuma etaloniem!

 

 

Vai kādas Holivudas dīvas patiesais gada skaitlis tev bija pārsteigums?