Iespējams, ka suņa īpašnieki nemaz nenojauš par notikušo nelaimi.

Dzīvnieku patversmes un mājas zoo Mežavairogi Facebook kontā publicēts ieraksts, kas vēsta, ka atrasts miris mājdzīvnieks: ”Netālajā birzītē mūs pārsteidza diezgan baiss atradums. Nē, nē- vecie suņi neiet mežā nomirt. Viņus mežā novieto Latvijas Autoceļu Uzturētājs.
Divas dienas atpakaļ pagalmā ieripoja viņu mazais kravinieks, šoferis priecīgs saka – es jums suņa līķi atvedu! Mēs piedāvājām nolasīt mikročipu (tādējādi ir jau gadījies viņiem izlīdzēt, un pat saimniekus atrast). Bet līķi ņemt atteicāmies. Šoferis sadusmojās un aizbrauca. Un re – pārsimts metrus tālāk atrodam līķi. Te ir vairāki jautājumi, kuri jums radīsies….
Nē, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs’  nav iegādājies mikročipu lasītājus saviem darbiniekiem, kuri vāc (?) mirušos dzīvniekus uz ceļiem.
Jā, līķu savākšana tiek apmaksāta no budžeta VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”. Tātad – jūsu nodokļos samaksātā nauda ieripo uzņēmuma kontā par pakalpojumu kuru viņi sniedz šādā formātā. Nē, līķi mēs nepaņēmām, jo mums par tā utilizēšanu jāmaksā no savas kabatas. Un mēs neesam bagāti. Taču tagad, saimnieks, kurš atpazīst savu suni, zina, ka suņa mirstīgās atliekas paceļoja krietni vien. Un tagad atrodas pie mums. Un jā, tie ir tikai pieņēmumi, jo pie rokas taču neviens nav pieķerts. Tātad- nav vainīgs.

 

Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi"/Facebook
Dzīvnieku patversme un mājas zoo “Mežavairogi”/Facebook
Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi"/Facebook
Dzīvnieku patversme un mājas zoo “Mežavairogi”/Facebook