Silvanols radījis unikālu plāksteri elpošanas atvieglošanai

15/09/16 11:41 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Publicitātes foto
Publicitātes foto

 

Zaļās farmācijas uzņēmums “Silvanols” radījis inovatīvu līdzekli elpošanas atvieglošanai iesnu laikā – plāksteri “RinoQuick”, kas palīdzēs atvērt degunu un iemigt. “RinoQuick” ir pirmais plāksteru  formas pretiesnu līdzeklis Baltijas valstīs. Plāksteri sastāv no matricas tipa slāņiem, kas  ir piesātināti ar dabīgām eikalipta, piparmētru un lavandas ēteriskajām eļļām.

 

Kā stāsta “Silvanols” valdes loceklis Armands Kalējs, viena no inovatīvā līdzekļa būtiskākajām priekšrocībām ir tā lietošanas ērtums – lietojot “RinoQuick”, naktī vairs nebūs jāmostas, lai iepūstu vai iepilinātu zāles degunā, jo RinoQuick  plāksteris nodrošina nepārtrauktu pareizo un nepieciešamo devu simptomu samazināšanai. Nozīmīgs ir arī fakts, ka “RinoQuick” ir neinvazīvs līdzeklis – pirmais šāda veida produkts Baltijas valstīs, kas ir īpaši piemērots pašiem mazākajiem.

 

Bieži vien bērniem standarta medikamentu formas – kapsulas, tabletes, aerosoli un deguna pilieni – nešķiet patīkamas. Armands Kalējs norāda, ka, radot “RinoQuick”, īpaši domāts ir par bērniem: “Domājām par to, kā viņiem būtu ērtāk, vieglāk, saprotamāk; par to, lai bērnam neradītu lieku papildu stresu vai satraukumu saaukstēšanās laikā. Bērni nereti nevēlas lietot tabletes, pretojas un nelabprāt lieto invazīvus līdzekļus – aerosolus un deguna pilienus. Šo problēmu var atrisināt “RinoQuick” – ar vienu  smaržīgu plāksteri nodrošinot efektīvu deguna atvēršanu, labāku naktsmieru un atvieglojumu gan bērnam, gan arī viņa vecākiem.”

RinoQuick

 

“RinoQuick” plāksteru sastāvs ir dabīgs un drošs – tas satur eikalipta, piparmētru un lavandas ēteriskās eļļas, kas, lēnām izgarojot visas nakts garumā, palīdz gan atbrīvot aizliktu degunu un atvieglot elpošanu, gan arī nomierināt un uzlabot miegu. Atšķirībā no ķīmiskajiem preparātiem, “RinoQuick” nebojā deguna gļotādu, un nerada citas nepatīkamas blaknes. Plāksteris piestiprināms pie apģērba krūšu rajonā pirms naktsmiera. Kas būtiski – šie plāksteri piemēroti lietošanai gan pieaugušajiem, gan bērniem jau no 2 gadu vecuma.

 

“Silvanols” jaunu produktu izstrādē ik gadu iegulda vairāk nekā 100 000 eiro, regulāri patērētājiem piedāvājot inovatīvus un iepriekš neredzētus produktus no dabīgām izejvielām, kas radīti, īpaši piedomājot par to lietotāju veselību, ērtību un labsajūtu.

 

Par “Silvanols”

“Silvanols” ir Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums, kas jau vairāk nekā 20 gadus ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles. “Silvanols” mērķis ir palīdzēt sabiedrībai justies labāk un dzīvot ilgāk, radot veselību veicinošus produktus no dabīgām izejvielām.
“Silvanols” ražotās produkcijas kvalitāti un drošumu apliecina LV EN ISO 22000:2006, EN ISO 13485:2012 un EU GMP (Labas Ražošanas prakses) sertifikāti. 96,69% uzņēmuma akciju pieder AS “Olainfarm”.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: