Auns

Šodien nevēlēsies sevi noslogot ar citu cilvēku problēmām. Tavs atteikums kāda cilvēka lūgumam šķitīs pat visai nežēlīgs. Pastāv iespēja, ka vēlāk tevi mocīs sirdsapziņa, kā rezultātā nolemsi laboties. Lai nu kā, cilvēks, kuram iepriekš pateici stingru „nē” atteiksies no šobrīd piedāvātās palīdzības. Viņa lepnums un pašcieņa nespēs pieņemt šādu situāciju.

 

 

Vērsis

Šodien pastāv liels risks zaudēt kontroli pār savām emocijām. Ja nespēsi turēt grožos savas dusmas, nāksies saskarties ar ļoti nepatīkamām sekām. Iespējams, metīsies apvainot kādu visai cienījamu kolēģi un, ja tā, tad vari uzskatīt, ka būsi izracis pats sev bedri. Šis lepnais un pašpārliecinātais cilvēks nespēs tev piedot publisko netīrās veļas mazgāšanu un darīs visu, lai izpostītu tavu karjeru.

 

 

Dvīņi

Šodien izdosies izkliedēt mākoņus attiecībās ar kādu īpašu cilvēku. Tas notiks pavisam nejauši. Kad tu un konkrētā persona pēkšņi atskārtīsiet, ka konkrētajā telpā esat divi vien, vārdi birs pār lūpām viens pēc otra, savukārt vaigi sarks un bālēs. Par laimi, šis cilvēks, kuram atklāsi savas jūtas, atbildēs uz tām ar to pašu. Rezultātā jūs uzsāksiet romantisku piedzīvojumu, kurš, tava kautrīguma dēļ, varēja arī nekad neuzsākties.

 

 

Vēzis

Šajā dienā ieteicams neuzņemties kāda prombūtnē esoša kolēģa pienākumus. Pastāv risks, ka par padarīto, ievērojami lielo darba apjomu, nesaņemsi pat pliku paldies no savas priekšniecības puses. Vēl jo vairāk, tu viņu acīs kļūsi par vāju cilvēku, ar kuru viegli var manipulēt. No šīs situācijas izvairīsies, ja laikus uzdrošināsies pateikt „nē” piedāvātajiem papildus pienākumiem.

 

 

Lauva

Šodien piedzīvosi pilnīgu emocionālo atpūtu. Darbā viss ies kā no rokas un tevi nesatrauks priekšniecības sekošana līdzi tam, kā veic savus darba pienākumus (pastāv iespēja, ka šajā dienā tavs priekšnieks nemaz nebūs ieradies darbā). Vakarā baudīsi kāda tuvinieka stāstītos stāstus. Tāpat saņemsi pateicību no kāda cilvēka, kuram senākā pagātnē devi vērtīgu ieteikumu. Viņš to ņēma vērā un, pateicoties tam, nesen pieredzēja ievērojamus sasniegumus.

 

 

Jaunava

Šo dienu ieteicams pavadīt rutīnā. Ierastie, šķietami garlaicīgie, uzdevumi būs tie, kas tev šajā dienā padosies vislabāk. Turklāt, to veikšana palīdzēs uz mirkli aizmirst problēmas personīgajā dzīvē. Jau vakarā tās šķitīs atrisinājušās pašas no sevis un ģimenes dzīve atgriezīsies ierastajās sliedēs. Tu pat saņemsi dāvanu no sava mīļotā cilvēka – ne lielu, taču ļoti patīkamu.

 

 

Svari

Šodien ieteicams izlauzties no ikdienas rutīnas un atbrīvoties no lietām, kuras piesātina tavu dzīvi, vienlaikus nesniedzot prieku un gandarījumu. Uzdrošinies lemt par labu pārmaiņām un ielaid jaunas, svaigas vēsmas savā dzīvē. Ja nenobīsies un rīkosies, tad dienas noslēgumā piedzīvosi kādu īpaši patīkamu pārsteigumu.  

 

 

Skorpions

Šodien nespēsi sevī rast spēku, lai atraidītu kādu savu fanu vai pielūdzēju. Šis cilvēks centīsies būt oriģināls, uzaicinot tevi uz romantisku randiņu šovakar. Lai nu kā, jo ilgāk atradīsies viņa kompānijā, muļķīgi smaidot, jo sarežģītāka kļūs situācija. Viņš būs pilnībā pārliecināts, ka arī tu pret viņu lolo spēcīgas jūtas, kas nozīmē, ka pieņemt tavu atraidījumu viņam būs vēl sāpīgāk.  

 

 

Strēlnieks

Šo dienu pavadīsi labā noskaņojumā. Tas kļūs vēl labāks tad, kad kāds no taviem tuvākajiem draugiem piezvanīs un padalīsies ar jaunumiem savā privātajā dzīvē. Vakarā steigsies viņu apciemot un tur satiksi kādu cilvēku, ar kuru nebiji ticies ilgu laiku. Cilvēku, kuru agrāk kaislīgi mīlēji. Jūs abi apmainīsieties ar acu skatieniem, kuros skaidri būs nolasāmas jūsu spēcīgās jūtas vienam pret otru.

 

 

Mežāzis

Šodien neviens un nekas nespēs tevi atturēt no brīnišķīga snieguma profesionālo pienākumu veikšanā. Uzzinot, ka uzņēmumā tiek plānota reorganizācija, nolemsi darīt visu, lai palielinātu savas iespējas iegūt labāk atalgotu darba vietu. Tavi pūliņi atmaksāsies un jau vakarā, pieņemot lēmumu par konkrētās vakances aizpildīšanu, priekšniecība vienosies par labu tavai kandidatūrai.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi visai neizlēmīgs mīlas jautājumos. Kāda satriecoša persona uzaicinās tevi uz sarunu, kuras gaitā pārrunāsiet jūtas viens pret otru. Tev piemītošā pieticība gan atturēs tevi no romantisku attiecību uzsākšanas. Tu mulsīsi, sarksi un kautrēsies sniegt patiesu atbildi, kā rezultātā dosieties katrs savu ceļu, lai pēc salīdzinoši neilga laika, kad būsi gatavs atklāt savas jūtas, būtu tomēr kopā.

 

 

Zivis

Šodien pamatīgi nogursi no dienas gaitā piedzīvotajiem notikumiem. Jo īpaši nopūlēsies, lai noturētu sevi grožos attiecībās ar kādu personu darbā. Tavs kolēģis atradīs veidu, kā veikli izsprukt no pienākumu pildīšanas, atstājot tos tikai un vienīgi tavā pārziņā. Lai arī tie būs sarežģīti, tev izdosies ar visu tikt galā. Dienas noslēgumā taisnīgums uzvarēs un priekšnieks atalgos tevi par padarīto, savukārt tavs kolēģis, iespējams, darbu zaudēs.

 

 

Lai izdodas!

Sabiedrība

Draud, bloķē, dur riepas: Nofilmē taksistu skarbās metodes cīņā par klientiem Vecrīgā

  Pēc LTV "Panorāmas" sižetiem par taksometru vadītāju konfliktiem pie Rīgas lidostas, televīzijā vērsušies vairāki taksisti,...

17 gadus vecā Vanesa šomēnes mājās nav bijusi – izmisīgi lūdz palīdzību

  17 gadus vecā Vanesa Stromane pazudusi jau kopš 30. novembra, vēsta Kandavas Tūrisma informācijas centrs. Meitene...

Jēkabpils pilsētas kapos piedzīvoti ārkārtīgi nepatīkami notikumi

  Jēkabpils pilsētas kapos no luterāņu kapu sektora nozagti vairāki metāla krusti, kas liecināja par baltvācu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. decembris

  Dienas pirmajā pusē jutīsies stiprāks un pārliecinātāks. Labs periods, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Rich Herrmann/CC

Dabas vērotāja prognoze atlikušajam decembrim un turpmākajai ziemai

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas stāsta par laiku turpmākajā decembrī...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Nogalē bez izmaiņām, bet nākamnedēļ laiks pamatīgi mainīsies

  Nedēļas nogale gaidāma bez būtiskām laika apstākļu izmaiņām, bet nākamā nedēļa sāksies ar snigšanu, un...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...