Auns

Šodien koncentrēsies uz savas patiesās būtības saglabāšanu, izcelšanu, kā arī savu un tuvinieku vajadzību apmierināšanu. Lai gan tas viss ir svarīgi, centies nebūt pārlieku uzstājīgs un nievājošs. Ja jūti vajadzībuu pēc privātās telpas, paskaidro, kādēļ tas nepieciešams, nevis vienkārši palūdz pārējiem pazust no tavām acīm.

 

 

 

Vērsis

Šajā dienā ieteicams vairāk uzmanības pievērst savai veselībai – gan fiziskajai, gan mentālajai, gan garīgajai labsajūtai. Lai gan tu allaž pieej lietām no praktiskās puses, šoreiz ieteicams raudzīties plašāk. Fiziskā diskomforta pamatā nereti ir emocionālais disbalanss.

 

 

 

Dvīņi

Šodien gaisā virsmo mīlestība, līdz ar to pastāv liela iespēja uzplaiksnīt jaunai, romantiskai dzirkstij. Var gadīties, ka atmiņā atausīs kāds notikums no pagātnes, kurā tiki sāpināts no drauga vai mīļotā cilvēka puses. Atceries, ka pagātne ir pagātne un to izmainīt nevar, tādēļ centies ar gaišu skatu raudzīties nākotnē.

 

 

 

Vēzis

Šodien atradīsies savā komforta zonā un ļausies rūpēm par mājām un ģimeni. Lai gan šādi tev nākas upurēt daļu no sevis, piepildījums, ko izjutīsi par padarīto būs pārāks. Iespējams, saņemsi jaunu iespēju izaugsmei, kas palīdzēs virzīties uz priekšu pretī saviem mērķiem.

 

 

 

Lauva

Piemērota diena savu individuālo un unikālo ideju izpaušanai. Dalies tajās ar līdzīgi domājošiem draugiem un kopīgiem spēkiem atrodiet veidu, kā tās realizēt. Iespējams, liktenīgi iepazīsies ar kādu cilvēku, kuram būs liela ietekme tavu sapņu piepildīšanā.
 

 

 

 

Jaunava

Šodien vari izjust nedrošības sajūtu. Iespējams, šaustīsi sevi  un nebūsi pārliecināts, vai esi uz pareizā ceļa savā dzīvē. Atrodi laiku savu vērtību un prioritāšu izvērtēšanai. Pārdomā, vai un kā šīm vērtībām ir pakārtota tava ikdiena. Ja redzi, ka kaut kas ir ārpus līdzsvara, meklē iespēju, ka atgriest balansu sevī.
 

 

 

 

Svari

Lai gan parasti tu pavadi dienu, rūpējoties par mieru apkārtējā pasaulē, kā rezultātā bieži vien pielāgojies citu cilvēku viedokļiem mīļā miera labad, šodien ieteicams pastāvēt par sevi un savu personīgo viedokli. Savas individualitātes izcelšana apkārtējiem var sagādāt zināmas  neērtības, taču ilgtermiņā tas būs godīgāk gan pašam pret sevi, gan citiem.

 

 

 

Skorpions

Šodien vari saskarties ar savas personības ēnas pusi, kā arī risināt dažādas emocionāla rakstura problēmas. Lai cik dramatiski tas arī neizklausītos, nebaidies ieraudzīt savu tumšāko pusi, jo nekad nevari zināt, kādi dārgumi tajā slēpjas. Tās apzināšana un iepazīšana var sniegt tev tik ļoti vajadzīgo dziedināšanu un uzlabot pašvērtējumu.

 

 

 

Strēlnieks

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt kopā ar draugiem. Iespējams, izmantosi iespēju iesaistīties kādā komandas darbā. Tava pozitīvā pieeja un optimistiskā attieksme tiks augstu novērtēta, līdz ar to varēsi palīdzēt citiem vairāk izprast arī sava darba nozīmīgumu. Atbrīvojies no šaubām par sevi un dodies īstenot savus sapņus!

 

 

 

Mežāzis

Šī diena var atnest pāris izaicinājumus profesionālajā jomā. Tie liks tev kritiskāk paraudzīties uz to savu personības pusi, kuru parasti izvēlies ignorēt. Ja esi bijis nežēlīgs, vēloties apmierināt savas ambīcijas, atkāpies soli atpakaļ, lai pārliecinātos, vai procesā nenākas sāpināt līdzcilvēkus. Tiekšanās pretī saviem mērķiem ir apsveicama, taču tu nedrīksti to vārdā upurēt attiecības ar mīļajiem.
 

 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien atskārtīsi, ka tavā dzīvē sāk atgriesties vecie paradumi un domāšana, kas var gan lieti noderēt, gan sagādāt tev dažādus izaicinājumus. Izvērtē savu viedokli, lai saprastu, kas laika gaitā tajā mainījies, kas saglabājies. Dažkārt pieturēšanās pie pārbaudītām vērtīgām ir noderīga, taču lielākoties tā mūs attur no izaugsmes un personības attīstības. Pārliecinies, ka dzīvo saskaņā ar savām vērtībām.

 

 

 

 

Zivis

Šajā dienā izaicinājumiem pilnas būs tavas romantiskās attiecības. Tiks uzplēstas vecās rētas, kas nenoliedzami būs visai sāpīgi. Neraugoties uz nepatīkamajām emocijām, ieskatīšanās šīm sāpēm acīs var būt arī dziedinoša. Tā palīdzēs atbrīvoties no negācijām, kuras laika gaitā tevī uzkrājušās un atjaunos harmoniju, uzticību un vērtību sevī un cilvēkos sev apkārt.
 

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...