Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it visā un raudzīsies uz apkārtējo pasauli filozofiski, ar veselīgu humora devu. Venēra aizvien atrodas praktiskās Jaunavas zīmē, līdz ar to attiecībās valdīs stabilitāte un harmonija. Diena ritēs visai mierīgi. Sēdi un izbaudi visu to, kas tev ir dots un visu, ko esi sasniedzis!

 

 

Auns

Paplašini savu horizontu! Labvēlīgs laiks sen kārotā ceļojuma plānošanai. Ceļošana tevi pozitīvi uzlādē un vairāk par visu tu mīli iekāpt lidmašīnā, kura aizved tevi tālu prom no ierastās ikdienas. Dažādās kultūras bagātina tavas zināšanas un tavu personību. Izbaudi šo krāšņo pieredzi!

 

 

Vērsis

Jau ilgāku laiku domā par kādu cilvēku, ar kuru attiecības kūst aizvien vēsākas un vēsākas. Lai arī iekšēji jūti, ka ir pienācis laiks iet katram uz savu pusi, tas nebūt nav viegli. Varbūt tev palīdzēs apziņa, ka šīs nav atvadas uz mūžu, bet jūs gluži vienkārši esat un būsiet katrs savā vietā dzīvē. Pārmaiņas ir neizbēgamas, taču mums ir tā priekšrocība, ka varam izvēlēties cilvēkus, kurus vēlamies vai nevēlamies paturēt sev līdzās.

 

 

Dvīņi

Šodien būsi sevišķi emocionāls. Tas var sagādāt pamatīgu diskomfortu kādam, kurš pārsvarā domā ar savu prātu, ne sirdi. Nav viegli atklāt savas personības jūtīgāko, maigāko pusi, taču nu līdzcilvēki zinās, kā tu patiesībā jūties. Nekautrējies, nebaidies un atver sirdi mīlestībai!

 

 

Vēzis

Prātā iešausies kāda ideja vai projekts, pie kura vēlies strādāt, taču baidīsies, ka nekas neizdosies, kā esi iecerējis un apšaubīsi savas spējas panākt plānoto. Ej uz priekšu soli pa solim, dari visu lēnām, apdomīgi, ar mierīgu sirdi un prātu. Tu nenožēlosi, ka esi tomēr uzsācis iet šo ceļu un apkārtējie priecāsies līdz ar tevi.

 

 

Lauva

Šodien tevi iedvesmos kāda ideja. Veiksmīgi izdosies atrast risinājumu problēmai, kura bija aktuāla jau ilgāku laiku. Dalies ar savām zināšanām un tev būs visas tiesības vēlēties, lai tās tiktu atzinīgi novērtētas. Apkārtējo uzslavas tev liks justies pacilājoši.

 

 

Jaunava

Šodien nozīmīgs būs tavs emocionālais atbalsts mājās. Kādam tev tuvam cilvēkam ir nepieciešams izkratīt sirdi, tādēļ atrodi laiku sarunai ar viņu. Uz mirkli noliec malā ikdienas pienākumus un sniedz viņam nedalītu uzmanību. Parūpējies par saviem mīļajiem – viņi ir tavi lielākie dārgumi.

 

 

Svari

Šodien pieķersi sevi risinot apkārtējo cilvēku problēmas. Lai gan tu nevarētu sūdzēties par darba trūkumu, līdzcilvēki bieži vien tieši tev uztic savas rūpes un raizes. Ja jūti, ka vari būt racionāls konkrētās problēmas risināšanā – sper vaļā savus ieteikumus. Tev piemīt spēja raudzīties uz lietām objektīvi un tas patiešām daudzkārt palīdz gūt skaidrību.

 

 

Skorpions

Šodien vari izjust neuzticību savam partnerim vai kādam no tuviniekiem. Šis cilvēks ir bijis negodīgs pret tevi pagātnē un tev vēl aizvien ir grūti viņam uzticēties. Iespējams, ka tu tomēr pārspīlē. Ik vienam sanāk laiku pa laikam kļūdīties un ik viens ir pelnījis otro iespēju. Centies būt nedaudz pieļāvīgāks.

 

 

Strēlnieks

Šodien būsi absolūtā saskaņā ar sevi un tas būs vērojams gan tavos vārdos, gan rīcībā. Tu esi ziedojis lielu daļu laika un enerģijas apkārtējiem, tādēļ šo dienu velti sev un savām vajadzībām. Ir vairāki personīgi jautājumi, kur nepieciešama tava nedalītā uzmanība. Laipni, taču strikti dari zināmu citiem, ka šodien nebūsi viņiem sasniedzams un vari būt drošs – viņi sapratīs.

 

 

Mežāzis

Šodien vari būt nedaudz sašļucis un piedzīvot veselu, ne pārāk pozitīvu emociju gammu. Mums ik vienam nākas dažkārt iziet cauri šādiem posmiem savā dzīvē un viss, ko mēs varam darīt, ir gūt priekš sevis kādu noderīgu mācību. Identificē problēmas un centies rast tām praktiskus risinājumus. Jau pavisam drīz jutīsies daudz labāk!

 

 

Ūdensvīrs

Šo dienu ieteicams pavadīt kopā ar draugiem. Ieplāno kopīgu pasākuma apmeklēšanu vai pasēdēšanu kādā kafejnīcā un ļaujies jautrībai. Nav iedarbīgāku zāļu par smiekliem! Draugi tevi piepildīs ar pozitīvām emocijām, turklāt visi kopā radīsiet jaunas, priekpilnas atmiņas.  

 

 

Zivis

Šodien par katru cenu vēlēsies ietaupīt visur, kur vien var. Daudz laika veltīsi labāko piedāvājumu izskatīšanai reklāmas avīzēs un bukletos. Ieteicams gan pievērst uzmanību, lai šis impulss nepasliktina tavu dzīves kvalitāti. Esi atbildīgs, taču saprātīgs un atrodi zelta vidusceļu starp dārgu, labu un lētu, ne tik labu.

 

 

Lai skaista tev šī diena!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...