Uzzini, kādus notikumu pavērsienus nākamajām septiņām februāra dienām tev paredzējušas zvaigznes!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmākajās septiņās dienās tu vari beidzot iegūt iespēju sākt pārvērst savus sapņus realitātē! Daži no ierobežojumiem vai apstākļiem, kas nepārtraukti lika atvirzīties soli atpakaļ, tiks atcelti un tu saņemsi zaļo gaismu – savu sapņu un plānu īstenošanai. Zvaigznes norāda, ka šajās dienās tev ir jātaupa nauda, jābūt daudz apdomīgākam. Lai kā tev, iespējams, šķistu pretēji – tā ir tava biļete uz brīvību, ko tik sen esi vēlējies, pēc kā esi alcis. Tāpat ir īstais brīdis, lai vaļsirdīgi, no sirds izrunātos ar kādu tev īpašu cilvēku. Zvaigznes paredz jaunus pavērsienus mīlas jautājumos, kas šobrīd – ļoti ticams, ir viena no tavām prioritātēm.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Lietas, kas pēc tavām domām nebija sasniedzamas, tagad ir kļuvušas pat ļoti iespējamas, tas viss pateicoties tavam spēcīgajam un noteiktajam raksturam, kas jo īpaši spilgti izpaužas tavā šī brīža dzīvē, dodot papildus spēku, drosmi un apņēmību. Planētu stāvoklis norāda, lai uzmanies no kāda prasīga ģimenes locekļa nedēļas nogalē. Visticamāk, meklēsi kādu attaisnojumu, lai šobrīd nestātos viņam ceļā, taču pamazām, pakāpeniski vēlēsies sagatavoties cīņai. Zvaigznes iezīmē, ka ir īstais brīdis, kad pārvērtēt savas prioritātes.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Visticamāk, iepriekšējās nedēļās tu nebiji apmierināts ar savu darbu, taču šīs februāra septiņas dienas piedāvās tev iespēju veikt zināmu optimālu pagrieziena punktu, padarot tavu karjeru daudz piemērotāku tavām šī brīža vajadzībām un vēlmēm. Zvaigznes norāda, ka greizsirdības dēļ tavās mīlestības attiecībās šajā nedēļas nogalē iespējami sarežģījumi. Šādas sajūtas var mudināt tevi pateikt kaut ko, par ko vēlāk var būt ļoti žēl. Esi apdomīgs un  rūpīgi izsver it visu, pirms izsakies. Tomēr, visticamāk, šajās dienās arī tava romantiskā dzīves puse būs visai aizraujoša.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Mājas dzīve un tavas personīgās lietas var pieprasīt daudz vairāk materiālo līdzekļu, nekā ir tavās rezervēs, taču tev var šķist, ka šādiem tēriņiem ir ļoti cienīgs cēlonis. Piespiedu izmaiņas to cilvēku dzīvē, kuri tev patiesi rūp, ļoti interesēs tevi, mudinot pasniegt palīdzīgu roku ilgtermiņa veiksmes panākšanai. Gatavojies, tuvojas Valentīndiena.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šajās dienās attiecības nonāk tavā uzmanības centrā un tu vēlēsies ieguldīt daudz laika un enerģijas notikumus mainošās un plūstošās niansēs, kas tev šajā brīdī ir vissvarīgākās. Ļoti ticams, ka darba dēļ tev nāksies izmantot dažus baltos melus, taču zvaigznes brīdina, lai rīkojies šādi tikai tad, kad esi pilnībā pārliecināts un apzinies,  cik tālu esi gatavs iet! Zini savas robežas, jo pretējā gadījumā tu vari pat apdraudēt savu reputāciju, sabojājot iespaidu, kādu tu līdz šim atstāji priekšniecības un kolēģu acīs. Planētu stāvoklis iezīmē, ka nedēļas nogalē ir patiesi vērts padarīt ģimeni par prioritāti Nr.1.

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Visticamāk, šajās dienās atskārtīsi, ka esi radījis spriedzi starp tavu personīgo un profesionālo dzīvi, kas var novest pie tā,  ka tiec apsūdzēts par kādām lietām, pie kā nebūt neesi vainojams. Mēģini atmest kādas no savām aizsargbruņām, kādu no dažkārt visai asajiem aizsardzības modeļiem vai riskē, ka pamudināsi kādu pieņemtu lēmumu, kas šajā periodā nav nepieciešams. Zvaigznes norāda, ka ceļojumu plāni kļūs īpaši aizraujoši otrdien, kad kaut kas, ko tu domāji, ka nekad neīstenosi, var pēkšņi parādīties tavā ceļā! Nebaidies izkāpt no savas komforta zonas, nepamēģinot tu nekad neuzzināsi vai tevi tas aizrauj!

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētu stāvoklis norāda, ka tu šajās dienās beidzot kļūsi vairāk interesēts pats sevī, norisēs tev visapkārt un būsi gatavs atmest kādu sliktu ieradumu vai pat vairākus, kas sākotnēji darīja tev tikai labu,  taču nu velk atpakaļ, radot zināmas galvassāpes. Konkrēti darbības soļi būs prātā daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem. Šis ir lielisks laiks, lai atrastu vispiemērotāko īpašumu vai saņemtu labu piedāvājumu mājvietas iegādei. Esi gatavs, ka mīlestības jomā iespējami daudzi noslēpumaini notikumi.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka šajās dienās tu vari sajust pats savu izaugsmi, zināmu nobriešanu, būsi gatavs uztvert dzīvi nopietnāk. Visticamāk, apzinies, ka tev pēdējā laikā nav īpaši veicies ar finansēm, taču tieši šajās dienās tu spēsi iziet no teju ikvienas problēmsituācijas,  jo zvaigznes tev ir paredzējušas kādu lielisku iespēju, kas varētu kļūt par sākumu patiešām auglīgiem notikumiem ap tevi. Planētu stāvoklis iezīmē, lai nedēļas nogalēs esi īpaši uzmanīgs ļaujoties flirtam.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Planētu stāvoklis norāda, lai šajās dienās esi gatavs patiesi negaidītiem notikumiem, kas tevi joprojām spēs patiesi pārsteigt. Tāpat vari  apjaust, ka kāds vēlas no tevis to, kas nebūt nav tavās šī brīža interesēs. Rūpīgi apdomā šo situāciju, jo tavos spēkos būs īstenot tieši to, kas ir tava prioritāte, atrisinot daudzas situācijas, kas tev šķita nerealizējamas. Ja jūti, ka kāda notikumu nianse attīstās tev nevēlamā virzienā,  tev jābūt ļoti stingram un  uzstājīgam, atmetot šīs nianses ātri un mainot visu līdz pat pamatiem. Esi gatavs, ka turpmākais periods tev paredz spožu nākotni.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās tev būs iespēja beidzot aizvērt durvis uz kādu skumju un ļoti emocionālu  tavas dzīves nodaļu un no šī brīža tevi sagaida daudz labāki laiki, iespējas, nekā tu to vispār varēji gaidīt. Zvaigznes norāda, lai neatsakies no kāda lieliska un aizraujoša  piedāvājumu, piemēram, doties kaut kur. Tas sākotnēji var likties nedaudz biedējoši, bet esi pārliecināts, ka, pārvarot sevi, smaids tavā sejā atgriezīsies uz ilgu laiku. Tev ir jābūt gatavam arī dažādiem aizraujošiem un interesantiem pavērsieniem profesionālajā sfērā.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Kādi argumenti vai pārpratumi, kas nesen iezīmējušies tavā ikdienā visai dramatiskās krāsās, īpaši paša gada sākumā, šajās dienās var tikt nokārtoti un normalizēti, taču tev jāņem vērā kāda būtiska nianse – ja tev ir jābūt pirmajam, kurš izkārs balto karogu, tad lai tā būtu! Šāda rīcība ļaus tev justies daudz labāk, atkal nonākot atpakaļ uz tev vēlamā ceļa, īpaši attiecībās ar kādu, kurš tev ir kļuvis daudz nozīmīgāks,  nekā iepriekš biji gatavs atzīt. 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tava tendence ļauties nelielai tenkošanai var radīt zināmas saspringtas situācijas, tas būs kā lēciens karstā ūdenī. Zvaigznes norāda, ka, ja mēģināsi koncentrēties uz savi, tad tev neradīsies nepieciešamība traucēt, iejaukties kāda  cita dzīvē. Ļoti iespējams, ka pašlaik esi nervozs un nobijies par to, kas būs tavā ceļā, taču, ja šajās dienās tev radīsies iespēja sajusties, ka esi atpakaļ – vadītāja sēdeklī, nevis vienkārši darīsi to, ko tev liek kāds cits, jau pavisam drīz atkal jutīsies labāk. Tev šajās dienās ir jābūt daudz drosmīgākam, jāņem dzīve pašam savās rokās, tad viss izdosies!

 

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Dānijas puse atzīst: K. Misāne jāizdod Latvijai

  Dānijas tiesa apstiprinājusi Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai, vēsta Latvijas Televīzijas...

Unikāls atradums uziets Lielajos kapos Rīgā

  Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” Rīdzenes iecirkņa teritorijas apsaimniekošanas speciālisti Lielo kapu...

Trešdienas vakarā uz Valmieras šosejas notikusi nepatīkama sadursme – VIDEO

  Kā vēsta aculiecinieks, vēlā trešdienas vakarā uz Valmieras šosejas (posmā Ragana - Inciems) notikusi sadursme...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/marian rodriguez m./CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. februāris

  Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien prognozē dažādas cīņas ar savām personīgajām attiecībām, iespējami iekšējie konflikti pašam ar...
Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Iestājies meteoroloģiskais pavasaris, tomēr februāra beigās laiks jūtami mainīsies

  Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....