Uzzini, kādus notikumu pavērsienus nākamajām septiņām februāra dienām tev paredzējušas zvaigznes!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmākajās septiņās dienās tu vari beidzot iegūt iespēju sākt pārvērst savus sapņus realitātē! Daži no ierobežojumiem vai apstākļiem, kas nepārtraukti lika atvirzīties soli atpakaļ, tiks atcelti un tu saņemsi zaļo gaismu – savu sapņu un plānu īstenošanai. Zvaigznes norāda, ka šajās dienās tev ir jātaupa nauda, jābūt daudz apdomīgākam. Lai kā tev, iespējams, šķistu pretēji – tā ir tava biļete uz brīvību, ko tik sen esi vēlējies, pēc kā esi alcis. Tāpat ir īstais brīdis, lai vaļsirdīgi, no sirds izrunātos ar kādu tev īpašu cilvēku. Zvaigznes paredz jaunus pavērsienus mīlas jautājumos, kas šobrīd – ļoti ticams, ir viena no tavām prioritātēm.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Lietas, kas pēc tavām domām nebija sasniedzamas, tagad ir kļuvušas pat ļoti iespējamas, tas viss pateicoties tavam spēcīgajam un noteiktajam raksturam, kas jo īpaši spilgti izpaužas tavā šī brīža dzīvē, dodot papildus spēku, drosmi un apņēmību. Planētu stāvoklis norāda, lai uzmanies no kāda prasīga ģimenes locekļa nedēļas nogalē. Visticamāk, meklēsi kādu attaisnojumu, lai šobrīd nestātos viņam ceļā, taču pamazām, pakāpeniski vēlēsies sagatavoties cīņai. Zvaigznes iezīmē, ka ir īstais brīdis, kad pārvērtēt savas prioritātes.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Visticamāk, iepriekšējās nedēļās tu nebiji apmierināts ar savu darbu, taču šīs februāra septiņas dienas piedāvās tev iespēju veikt zināmu optimālu pagrieziena punktu, padarot tavu karjeru daudz piemērotāku tavām šī brīža vajadzībām un vēlmēm. Zvaigznes norāda, ka greizsirdības dēļ tavās mīlestības attiecībās šajā nedēļas nogalē iespējami sarežģījumi. Šādas sajūtas var mudināt tevi pateikt kaut ko, par ko vēlāk var būt ļoti žēl. Esi apdomīgs un  rūpīgi izsver it visu, pirms izsakies. Tomēr, visticamāk, šajās dienās arī tava romantiskā dzīves puse būs visai aizraujoša.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Mājas dzīve un tavas personīgās lietas var pieprasīt daudz vairāk materiālo līdzekļu, nekā ir tavās rezervēs, taču tev var šķist, ka šādiem tēriņiem ir ļoti cienīgs cēlonis. Piespiedu izmaiņas to cilvēku dzīvē, kuri tev patiesi rūp, ļoti interesēs tevi, mudinot pasniegt palīdzīgu roku ilgtermiņa veiksmes panākšanai. Gatavojies, tuvojas Valentīndiena.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šajās dienās attiecības nonāk tavā uzmanības centrā un tu vēlēsies ieguldīt daudz laika un enerģijas notikumus mainošās un plūstošās niansēs, kas tev šajā brīdī ir vissvarīgākās. Ļoti ticams, ka darba dēļ tev nāksies izmantot dažus baltos melus, taču zvaigznes brīdina, lai rīkojies šādi tikai tad, kad esi pilnībā pārliecināts un apzinies,  cik tālu esi gatavs iet! Zini savas robežas, jo pretējā gadījumā tu vari pat apdraudēt savu reputāciju, sabojājot iespaidu, kādu tu līdz šim atstāji priekšniecības un kolēģu acīs. Planētu stāvoklis iezīmē, ka nedēļas nogalē ir patiesi vērts padarīt ģimeni par prioritāti Nr.1.

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Visticamāk, šajās dienās atskārtīsi, ka esi radījis spriedzi starp tavu personīgo un profesionālo dzīvi, kas var novest pie tā,  ka tiec apsūdzēts par kādām lietām, pie kā nebūt neesi vainojams. Mēģini atmest kādas no savām aizsargbruņām, kādu no dažkārt visai asajiem aizsardzības modeļiem vai riskē, ka pamudināsi kādu pieņemtu lēmumu, kas šajā periodā nav nepieciešams. Zvaigznes norāda, ka ceļojumu plāni kļūs īpaši aizraujoši otrdien, kad kaut kas, ko tu domāji, ka nekad neīstenosi, var pēkšņi parādīties tavā ceļā! Nebaidies izkāpt no savas komforta zonas, nepamēģinot tu nekad neuzzināsi vai tevi tas aizrauj!

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētu stāvoklis norāda, ka tu šajās dienās beidzot kļūsi vairāk interesēts pats sevī, norisēs tev visapkārt un būsi gatavs atmest kādu sliktu ieradumu vai pat vairākus, kas sākotnēji darīja tev tikai labu,  taču nu velk atpakaļ, radot zināmas galvassāpes. Konkrēti darbības soļi būs prātā daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem. Šis ir lielisks laiks, lai atrastu vispiemērotāko īpašumu vai saņemtu labu piedāvājumu mājvietas iegādei. Esi gatavs, ka mīlestības jomā iespējami daudzi noslēpumaini notikumi.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka šajās dienās tu vari sajust pats savu izaugsmi, zināmu nobriešanu, būsi gatavs uztvert dzīvi nopietnāk. Visticamāk, apzinies, ka tev pēdējā laikā nav īpaši veicies ar finansēm, taču tieši šajās dienās tu spēsi iziet no teju ikvienas problēmsituācijas,  jo zvaigznes tev ir paredzējušas kādu lielisku iespēju, kas varētu kļūt par sākumu patiešām auglīgiem notikumiem ap tevi. Planētu stāvoklis iezīmē, lai nedēļas nogalēs esi īpaši uzmanīgs ļaujoties flirtam.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Planētu stāvoklis norāda, lai šajās dienās esi gatavs patiesi negaidītiem notikumiem, kas tevi joprojām spēs patiesi pārsteigt. Tāpat vari  apjaust, ka kāds vēlas no tevis to, kas nebūt nav tavās šī brīža interesēs. Rūpīgi apdomā šo situāciju, jo tavos spēkos būs īstenot tieši to, kas ir tava prioritāte, atrisinot daudzas situācijas, kas tev šķita nerealizējamas. Ja jūti, ka kāda notikumu nianse attīstās tev nevēlamā virzienā,  tev jābūt ļoti stingram un  uzstājīgam, atmetot šīs nianses ātri un mainot visu līdz pat pamatiem. Esi gatavs, ka turpmākais periods tev paredz spožu nākotni.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās tev būs iespēja beidzot aizvērt durvis uz kādu skumju un ļoti emocionālu  tavas dzīves nodaļu un no šī brīža tevi sagaida daudz labāki laiki, iespējas, nekā tu to vispār varēji gaidīt. Zvaigznes norāda, lai neatsakies no kāda lieliska un aizraujoša  piedāvājumu, piemēram, doties kaut kur. Tas sākotnēji var likties nedaudz biedējoši, bet esi pārliecināts, ka, pārvarot sevi, smaids tavā sejā atgriezīsies uz ilgu laiku. Tev ir jābūt gatavam arī dažādiem aizraujošiem un interesantiem pavērsieniem profesionālajā sfērā.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Kādi argumenti vai pārpratumi, kas nesen iezīmējušies tavā ikdienā visai dramatiskās krāsās, īpaši paša gada sākumā, šajās dienās var tikt nokārtoti un normalizēti, taču tev jāņem vērā kāda būtiska nianse – ja tev ir jābūt pirmajam, kurš izkārs balto karogu, tad lai tā būtu! Šāda rīcība ļaus tev justies daudz labāk, atkal nonākot atpakaļ uz tev vēlamā ceļa, īpaši attiecībās ar kādu, kurš tev ir kļuvis daudz nozīmīgāks,  nekā iepriekš biji gatavs atzīt. 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tava tendence ļauties nelielai tenkošanai var radīt zināmas saspringtas situācijas, tas būs kā lēciens karstā ūdenī. Zvaigznes norāda, ka, ja mēģināsi koncentrēties uz savi, tad tev neradīsies nepieciešamība traucēt, iejaukties kāda  cita dzīvē. Ļoti iespējams, ka pašlaik esi nervozs un nobijies par to, kas būs tavā ceļā, taču, ja šajās dienās tev radīsies iespēja sajusties, ka esi atpakaļ – vadītāja sēdeklī, nevis vienkārši darīsi to, ko tev liek kāds cits, jau pavisam drīz atkal jutīsies labāk. Tev šajās dienās ir jābūt daudz drosmīgākam, jāņem dzīve pašam savās rokās, tad viss izdosies!

 

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Pēc ilgāka laika parādījušās jaunas ziņas par leģendāro apvienību “Dzelzs vilks”

  Grupa “Dzelzs vilks” pēc ilgāka laika publicē jaunu studijas albumu ar nosaukumu “Jauni” un izdod...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...