Tiesībsargājošo instanču darbiniekiem izdevies novērst lielu nelaimi.

 

Pirmdien, 12. septembrī, desmit minūtes pirms deviņiem vakarā, operatīvie dienesti saņēma izsaukumu uz Strazdu ielu Liepājā, kur kāds vīrietis draudēja izdarīt pašnāvību, portālu liepajniekiem.lv infomēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)  Kurzemes reģiona brigādē.

 

Izsaukuma vietā, kur kāds vīrietis draudēja padarīt sev galu, izlecot pa ēkas 4. stāva logu, nekavējoties ieradās gan Valsts un Pašvaldības policija, gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi un ugunsdzēsēji glābēji.

 

Par laimi, notikums beidzās bez nelaimes. Valsts policijas darbinieki, veicot pārrunas ar vīrieti, panāca, ka potenciālais pašnāvnieks tika atturēts no liktenīgā soļa. Līdz ar to ugunsdzēsēju palīdzība nebija nepieciešama.

 

Savukārt Liepājas pilsētas Pašvaldības policija informēja, ka  operatīvos dienestus uz Strazdu ielu izsaukuši mājas iedzīvotāji, jo minētais vīrietis, kurš patvaļīgi bijis izgājos no stacionāra Dārtas ielā, bijis alkohola reibumā un dauzījis mājas dzīvokļu durvis.

 

Pēc incidenta policijas eskorta vadībā psihiski nelīdzsvarotais un vēl turklāt alkohola reibumā esošais vīrietis nogādāts atpakaļ uz stacionāru.

 

Tomēr šī vīrieša māsai ir cits viedoklis par notikušu, viņa norādījusi, ka operatīvo dienestu sniegtā informācija esot nepatiesa. Ātro palīdzību un Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju uz notikuma vietu nevis izsaukuši kaimiņi, bet gan viņa pati, jo vīrietis bijis aptuveni 3 promiļu reibumā un uzvedies neadekvāti.

 

Kaimiņi līdz policijas un mediķu atbraukšanai palīdzējuši vīrieti savaldīt.

 

Tāpat viņa norādījusi, ka brālis nogādāts nevis Dārtas ielā, bet gan atskurbtuvē. Turklāt māte viņu jau tās pašas dienas vakarā ap 23 no atskurbtuves savākusi. Turklāt vīrietim pat neesot bijusi doma par pašnāvību.

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi sestdien risinājušies Mārupes pusē

  Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā tiek nogalināta sieviete, vēsta Valsts policija. Šā gada 12. septembrī ap...
Foto:Ekrānšāviņš

Baiss atradums privātmājā Daugavpils pusē; policija rīkojas nekavējoties

  16. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Tabores pagastā, kādā...
NMPD

Pašizolācija jāievēro, arī iebraucot no Lietuvas

  Ņemot vērā saslimšanas ar Covid-19 pieaugumu, iebraucot Latvijā no Lietuvas, cilvēkiem būs jāievēro pašizolācija. Prasība...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...

Vētras sākumposmā šorīt Rīgā pavēries fantastisks skats – VIDEO

  "Šodien ne tikai vējains un lietains, bet rīta pusē pāri Rīgai spīdēja spoža varavīksne." vēsta...