Uzzini, ko par tavi atklāj dzimšanas mēnesis!

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR JANVĀRĪ

Foto:En.wikipedia.org

Ietiepīga, stūrgalvīga un neatlaidīga. Ambicioza un nopietna. Iespējams, tev patīk pamācīt citus un pierādīt savu taisnību. Šajā mēnesī dzimušie mēdz meklēt citos trūkumus un vājās vietas. Patīk kritizēt. Tu esi centīga un ražīga darbiniece. Gudra, tīrīga un organizēta. Jutīga un dziļdomīga. Tu labi zini, kā padarīt citus laimīgus. Parasti janvārī dzimušie ir diezgan klusi, taču līdz brīdim, kad kļūst sajūsmināti vai satraukti. Esi diezgan atturīga un ļoti uzmanīga. Kā jau dzimusi ziemā, esi izturīga pret daudzām slimībām, taču ar noslieci uz saaukstēšanos. Esi romantiska, taču, iespējams, tev ir grūti izpaust savas jūtas, esi greizsirdīga. Mīli bērnus. Tu vari darboties sociālajās jomās, kas tev labi padodas. Piesardzīga ar naudu.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR FEBRUĀRĪ

Foto:01varvara.wordpress.com

Abstrakti domājoša. Inteliģenta un gudra, atraktīva un seksīga. Visticamāk, esi klusa, kautrīga un vienkārša. Godīga un lojāla. Apņēmīgi virzies uz mērķi, centies īstenot savus sapņus un cerības. Mīli brīvību. Dumpīga, kad tiec ierobežota. Dažkārt agresīva, pārlieku jutīga un viegli ievainojama. Viegli sadusmojies, taču centīsies to neizrādīt. Februārī dzimušajiem nepatīk liekas mantas. Labprāt iepazīsties ar jauniem draugiem. Esi drosmīga un bieži stūrgalvīga. Ambicioza. Nereti spēj būt visai neiecietīga. Tev patīk izklaides un laba atpūta. Esi romantiska un spēj radīt patīkamus pārsteigumus mīļotajam. Bieži šajā mēnesī dzimušie ir māņticīgi. Iespējams, esi izšķērdīga.  

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR MARTĀ

Foto:Zastavki.com

Tu esi atraktīva personība. Seksīga, mīloša, tomēr dažkārt pārlieku rezervēta un noslēgusies sevī. Martā dzimušajiem raksturīgs godīgums, cēlsirdība un līdzjūtība. Tev patīk miers un rāma atpūta. Tu labprāt palīdzi citiem. Iespējams, esi viegli aizkaitināma. Uzticama, pateicīga un laipna. Vērīga pret citiem. Martā dzimušie bieži ir atriebīgi. Tev patīk sapņot un fantazēt. Labprāt dodies tālākos vai tuvākos ceļojumos. Mīli būt uzmanības centrā. Dažkārt pārsteidzīgi izvēlies partneri. Iespējams, tev patīk dažādi mājas dekori. Šajā mēnesī dzimušajiem bieži piemīt izteikts muzikālais talants. Mēdz būt kaprīza.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR APRĪLĪ

Foto:Commons.wikimedia.org

Aktīva un dinamiska. Apņēmīga un diplomātiska. Bieži mēdz kaut ko nožēlot. Esi ļoti mīloša. Mentāli spēcīga. Mīli būt uzmanības centrā. Spēj nomierināt citus, esi draudzīga un labprāt palīdzi analizēt un risināt citu problēmas. Drosmīga un bezbailīga. Mīloša un gādīga. Aprīlī dzimušie ir pieklājīgi un devīga. Esi emocionāla, dažkārt agresīva, pārsteidzīga un neapdomīga. Tev ir laba atmiņa. Spēj motivēt sevi un citus. Šajā mēnesī dzimušie parasti cieš no saslimšanām, kas saistītas ar galvu un zodu.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR MAIJĀ

Foto:Lauraleeder.blogspot.com

Ļoti stūrgalvīga! Tev piemīt spēcīga griba un motivācija. Mēdz būt visai skarba. Viegli sadusmojama. Spēj valdzināt citus un vēlies būt uzmanības centrā. Tava jūtu pasaule ir ļoti pamatīga. Skaista gan fiziski, gan garīgi! Stingri stāvi ar kājām uz zemes. Sistemātiska. Maijā dzimušajiem patīk pasapņot. Esi tālredzīga un ļoti saprotoša. Ja saslimsti, visbiežāk veselības problēmas skar ausis un kaklu. Tev ir laba iztēle. Esi fiziski labi attīstīta. Iespējams, tevi saista literatūra un māksla. Labprāt ceļo un dodies sabiedrībā, nevis sēdi mājās. Bieži nemierīga. Smagi strādā. Nereti šajā mēnesī dzimušie ir izšķērdīgi.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR JŪNIJĀ

Foto:Fineartamerica.com

Ar tevi ir viegli un patīkami sarunāties. Spēj domāt plaši, aptverot nākotnes vīzijas. Ja pret tevi izturas laipni, esi piekāpīga un pretimnākoša. Labi audzināta un daiļrunīga. Iespējams, esi labām idejām pārbagāta, tavs prāts ir ļoti aktīvs. Jutīga. Jūnijā dzimušie bieži vilcinās, svārstās un kavējas ar lēmumu pieņemšanu. Ļoti ticams, ka vēlies būt līdere, būt vislabākā. Temperamentīga, jautra un humora pilna. Tev patīk labi, gaumīgi joki. Šajā mēnesī dzimušajiem piemīt labas pārrunu dotības. Visticamāk, ja ko domāsi, tad arī pateiksi! Esi sapņotāja. Zini kā iepatikties citiem. Ļoti pastāvīga. Spēj parādīt raksturu, ja kāds vēlēsies nodarīt tev pāri, tomēr esi viegli ievainojama. Tu bieži saaukstējies. Iespējams, tev ļoti tuva ir mūzika un mode. Tev ātri kļūst garlaicīgi. Reti izrādi emocijas.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR JŪLIJĀ

Foto:Nsaicharlotte.com

Bieži esi noslēgusies sevī un nereti citiem tevi ir grūti izprast. Esi klusa, taču emociju iespaidā viss mainās. Spēj būt lepna par sevi un citiem. Iespējams, tev ir laba reputācija. Esi godīga. Tevi interesē citu sajūtas un domas. Taktiska un draudzīga. Bieži neparedzama un vari būt pat atriebīga. Dažkārt kaprīza un viegli ievainojama. Asprātīga. Jūlijā dzimušajiem raksturīga piedošana, taču ne šo notikumu – aizmiršana. Nepatīk lieki priekšmeti mājās. Mīloša un gādīga. Ja kāds tev iepatīkas, jūtas un simpātijas ir ļoti dziļas. Tu smagi strādā un labprāt izglītojies. Bieži šajā mēnesī dzimušajiem patīk vientulība.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR AUGUSTĀ

Foto:Mayallseasonsbestweettothee.com

Labprāt joko. Esi atraktīva. Laipna un gādīga. Drosmīga. Tev piemīt līderes dotības, zini kā vadīt citus. Dažkārt egoistiska. Vēlies, lai citi lepojas ar tevi, gluži vai esi izslāpusi pēc atzinības. Viegli sadusmojama un ļoti dusmīga, ja kāds provocē tevi. Augustā dzimušajiem raksturīga greizsirdība. Esi ļoti vērīga, rūpīga un bieži piesardzīga. Spēj ātri domāt un rīkoties pastāvīgi. Iespējams, šajā mēnesī dzimušajiem ir talanti mākslas un mūzikas jomā. Jutīga, bet ne sīkumaina. Tev ir jāmācās atslābināties. Bieži neapdomīga un pārlieku uzticīga. Romantiska un mīloša.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR SEPTEMBRĪ

Foto:Funpicturesmkd.blogspot.com

Pieklājīga un spējīga uz kompromisiem. Rūpīga, piesardzīga un organizēta. Tev patīk norādīt uz citu kļūdām un kritizēt. Esi stūrgalvīga. Bieži pārlieku klusa, esi mierīga un laipna. Mēdz ļoti koncentrēties uz sīkumiem un dažādām detaļām. Lojāla un godīga. Esi laba darbiniece. Bieži pārlieku pašpārliecināta. Tev piemīt pozitīva attieksme. Septembrī dzimušajiem piemīt laba atmiņa, inteliģence un kāre uz zināšanām. Labprāt meklē informāciju, vēloties uzzināt ko jaunu. Spēj iedvesmot citus. Esi saprotoša. Noslēpumaina. Iespējams, tev tuvs ir sports un ceļošana. Šajā mēnesī dzimušie nelabprāt izrāda savas emocijas. Esi izvēlīga, īpaši jaunu paziņu nepieciešamībā. Par septembrī dzimušajiem varētu teikt, ka viņi ir seksīgi, taču ar galvu uz pleciem!

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR OKTOBRĪ

Foto:Eng.namonitore.ru

Tev patīk sarunāties. Tu mīli tos, kuri jūt to pašu pret tevi. Oktobrī dzimušie spēj ļoti koncentrēties uz kādu noteiktu lietu. Tev piemīt iekšējs un ārējs skaistums. Nekad neizliecies par to, kas neesi. Iespējams bieži esi dusmīga. Tev ir nozīmīgi draugi. Esi drosmīga un apņēmīga. Oktobrī dzimušos ir viegli ievainot, tomēr viņi ātri atgūstas no dzīves sitieniem. Tu esi sapņotāja. Bieži pašpārliecināta un ietiepīga. Visticamāk, ka tev nerūp citu viedoklis. Esi ļoti emocionāla. Apņēmīga. Iespējams, tev ir izteikta intuīcija un spēja paredzēt notikumus. Labprāt ceļo, aizraujies ar mākslu un literatūru. Šajā mēnesī dzimušie bieži ir ļoti greizsirdīgi. Ja aizdedzies ar kādu lietu, esi visa tajā! Taisnīga un godīga. Mīli bērnus.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR NOVEMBRĪ

Foto:Meraforum.com

Tev ir daudz ideju. Daudziem ir grūti izprast tavas domas un viedokli. Mēdz paredzēt vairākus notikumu soļus uz priekšu. Esi ļoti īpaša, tev piemīt neparastas idejas un ass prāts. Lieliska un izteikta notikumu paredzēšana. Šajā mēnesī dzimušie var kļūt par labiem ārstiem. Tu esi ļoti dinamiska. Vienmēr aizdomājusies par kaut ko. Zini kā glabāt noslēpumus. Tev raksturīgs, ka mazāk runā, bet rīkojies. Esi drosmīga un apņēmīga, kā arī pacietīga. Nereti novembrī dzimušie ir arī stūrgalvīgi. Tu uzskati, ja ir vēlme, tad atradīsies iespēja, kā panākt savu. Iespējams, nekad nepadodies. Tevi ir grūti sadusmot. Bieži vēlies pabūt vientulībā. Iespējams, ka apzinies, ka tavas domas ir atšķirīgas no citiem. Tu mīli ļoti pamatīgi, esi izteikti seksuāla būtne. Attiecībās ļoti noteikta. Tev var uzticēties. Bieži nespēj kontrolēt emocijas. Novembrī dzimušajiem raksturīga neparedzamība.

 

TAVA DZIMŠANAS DIENA IR DECEMBRĪ

Foto:World-lolo.com

Tu esi lojāla un augstsirdīga. Seksīga. Decembrī dzimušie ir izteikti patrioti. Bieži nepacietīga un neapdomīga. Ambicioza un ietekmīga savā darba vietā. Tu vēlies būt mīlēta. Esi godīga un uzticības vērta. Šajā mēnesī dzimušie nemēdz izlikties, saka visu, ko domā un tieši acīs. Mēdz eksperimentēt ar savu izskatu.

 

 
Vai tu esi tāda?

Sabiedrība

Bauskas pusē mīklainā avārijā bojā gājis VW šoferis – VIDEO

  Par traģisku avāriju, kas notikusi agrā ceturtdienas rītā, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā." Kāda vīrieša vadītā VW...

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru meneša beigās," stāsta...

Valsts policijai ir konkrēts vēstījums cilvēkiem, kuri sestdien grasās iziet ielās

  Neskatoties uz iepriekšējiem Valsts policijas un citu drošības iestāžu brīdinājumiem, likumsargu rīcībā ir informācija, ka...

Negaidīts pavērsiens noticis šovā “Lauku sēta”

  Piektdien, 17. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 realitātes šova “Lauku Sēta” dalībniekiem tiks dotas tikai...

Naktī liela nelaime notikusi Cēsīs

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16. septembra plkst. 06.30 līdz 17. septembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Diemžēl pienākušas skumjas ziņas par ceturtdien pie Rīgas HES notikušo smago negadījumu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 17 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

suggestedpost.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Uzzini, ko šī diena ir paredzējusi tieši tev.   Auns Ja tev šodien ir iespēja parādīt savas prezentācijas...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

  Zvaigznes ir parūpējušās, lai šī diena ik vienam būtu patiesi aizraujoša.  Saņemsi vairākas atklāsmes dažādās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Zvaigžņu raidītā mīlestības pilnā enerģija parūpēsies par savstarpēju laipnību un sapratni. Bet ko vēl tev...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Pirmā dienas puse solās būt ļoti pozitīva, tā radīs dažas oriģinālas idejas un vīzijas nākotnes...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. septembris

  Šodien zvaigznes neiesaka uzklausīt padomus no mazpazīstamiem cilvēkiem. Iespējams, ka tie, kuri nav patiesi ieinteresēti,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. septembris

Laiks skrien vēja spārniem, septembris teju jau pusē. Nāc, aplūko, ko šī diena sola tieši...

Mājai un Dārzam

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru meneša beigās," stāsta...

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas nogalē pastiprināsies austrumu, ziemeļaustrumu vējš, kas daudzviet arī būs brāzmains. Vietām, galvenokārt valsts dienvidos,...

Sinoptiķis Bricis sarūgtina iedzīvotājus: Prognozes kļuvušas vēl nepatīkamākas – VIDEO

  Ja pagājušajā nedēļā vēl varējām baudīt atvasaru, tad šonedēļ laiks kļūs krietni rudenīgāks. Plašāk par...

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit