Uzzini, kuras pozas tuvības laikā spēj veicināt orgasmu…

sievVIŅAI

MISIONĀRA POZA: pēc daudzu seksa ekspertu domām sieviete sasniedz maksimālo baudu tieši šīs pēc daudzu domām garlaicīgās un ierastās pozas laikā. Iespējams, tas ir tāpēc, ka šādā pozīcijā sieviete un vīrietis lūkojas viens uz otru, izjūtot maksimālu intimitāti. Ir taču tik patīkami sajust pār sevi spēcīgo, vīrišķīgo partnera ķermeni. Tomēr daudzi speciālisti uzsver, lai sasniegtu baudas kulmināciju ir būtiski arī tas, kādā leņķī vīrietis iekļūst partnerē, šeit nepieciešamas nelielas pozas izmaiņas. Piemēram: sieviete apguļas uz muguras un paliek zem gurniem spilvenu, piepaceļot gurnu zonu un nodrošinot lielisku leņķi – maksimālai stimulācijai. Variācijām: pārliec vienu vai abas kājas pār mīļotā pleciem vai, piemēram, ar plaukstām satver potītes un maksimāli atvirzi kājas savu plecu virzienā. Šādas pozīcijas stimulē G punktu, kā arī ļauj izbaudīt maksimāli dziļu tuvību.

 

AČGĀRNĀ JĀTNIECE: šajā pozīcijā visbiežāk vīrietis ir apgūlies uz muguras vai sēž un sieviete jāteniskā stāvoklī ir uzsēdusies uz viņa ar skatu prom no mīļotā – lūkojoties uz pēdām ne seju. Šī ir poza, kurā lieliski iespējams piekļūt klitoram, nodrošinot papildus stimulāciju, sekmējot orgasmu.

 

SUNĪŠU STILS: šī poza ir lieliski piemērota sievietei, jo ļauj viņai pilnībā kontrolēt notiekošo. Viņa spēj pielāgot kustību amplitūdu ar dažādiem leņķiem, kas sniedz atšķirīgas sajūtas. Šādā pozīcijā tiek stimulēts G punkts, kā arī ir brīva piekļuve klitoram, ko var kairināt kā partneris, tā pati sieviete.

 

VIŅA VIRSPUSĒ: vēl viena poza, kas atļauj sievietei uzņemties maksimālu kontroli pār notiekošo. Tomēr, lai viņa sasniegtu baudas kulmināciju, partnerim ir jāpalīdz, piemēram, ar mīļotās gurnu šūpošanu – augšā un lejā, tā būs lieliska ķermeņu komunikācija. Daiļā dzimuma pārstāve šādā pozīcijā spēs kontrolēt dzimumlocekļa dziļumu un kustību amplitūdu.

 

KAROTĪTE: šī ir lieliska poza, lai palielinātu intimitāti starp partneriem. Sieviete apguļas uz sāna un partneris piekļaujas no mugurpuses, apvijot rokas ap mīļoto, šādi iekļūstot viņā. Šāda pozīcija ne tikai ļaus jums būt ērtā, maiguma pārpilnā pozīcijā, bet arī lieliski stimulēs G punktu. Attiecību eksperti norāda, ka šāda pozīcija tuvības laikā ir īpaši piemērota daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām nepatīk, ja vīrietis ir viņā maksimāli dziļi. Kā arī šī ir lieliska alternatīva brīžiem, kad, piemēram, no rītiem tik ļoti vēlamies mīlēties, bet ir slinkums ļauties kam enerģiskākam. Šāds ķermeņu novietojums tuvības laikā nodrošina abpusēji patīkamas sajūtas, jo sievietes vagīnas muskuļi ir ciešāk sakļauti.

 

KRUSTU ŠĶĒRSĀM: šī ir vēl viena lieliska poza, lai stimulētu sievietes baudas pumpuru – klitoru. Abi partneri ir apgūlušies. Sieviete uz muguras un partneris no sāna, saāķējot kājas X pozīcijā.

 

CIEŠAIS APSKĀVIENS: sāciet ar ierasto misionāra pozu, kad vīrietis ir partnerei virspusē, taču neatbalstās uz elkoņiem. Viņam ir jāvirzās uz priekšu, lai kaunuma kauls būtu ciešā kontaktā ar partneres klitoru. Sievietei ir jāpārliek kājas pār partnera augšstilbiem, lai maksimāli savienotu ķermeņus. Abiem ir ritmiski šūpojojas. Daudzi, kuri izmēģinājuši šo psihoterapeita Edvarda Eihela atklāto ķermeņu pozīciju apgalvo un pat zvēr, ka tā ļauj sajust maksimāli spēcīgu fizisko un emocionālo tuvību.

 

POTĪTES AUGŠĀ: ja partneris vai pati satversi potītes un pavirzīsi tās augšu, izveidosi leņķi, kurā dzimumlocekli būs iespējams ievadīt dziļāk. Regulējot kāju novietojumu ir iespējams mainīt šī kontakta intensitāti. Piemēram, pārliec kājas pār partnera pleciem vai atvirzi nost no sevis. Vai saliec kājas un novieto tās uz mīļotā krūškurvja. Eksperimentējiet!

 

 

 

sievieteeVIŅAM

VIŅA VIRSPUSĒ: līdzīgi kā sievietes baudai, arī stiprā dzimuma pārstāvim šāda pozīcija šķiet lieliska un maksimāli uzbudina. Jautāsi – kāpēc tā? Tāpēc, ka viņam patīk uzlūkot tavu kailo ķermeni un sajust, ka uzņemies pilnu kontroli pār notiekošo!

 

MISIONĀRA POZA: šis ir ķermeņu novietojums, kad tieši viņš var pilnībā pārņemt vadību savās rokās, tomēr, visticamāk, neiebildīs, ja tu maigi – ar gurnu pozīcijas maiņu – nedaudz koriģēsi notiekošo. Arī vīrietim patīk, kad šādā stāvoklī jūsu ķermeņi spēj komunicēt.

 

AČGĀRNĀ JĀTNIECE: šī poza uzbudina stiprā dzimuma pārstāvjus, jo tuvības laikā viņiem paveras lielisks skats uz mīļotās auguma aprisēm, turklāt viņa visu kontrolē, kā divi zaķi ar vienu šāvienu!

 

SUNĪŠU STILS: poza, kurā viņš var kontrolēt notiekošo, aplūkojot partneres augumu. Viņš jūtas kā iekarotājs!

STĀVUS POZAS: šīs pozīcijas liek vīrietim justies neatvairāmam, neatkarīgi no tā, kur viņš šādi iegūst tevi – pār virtuves galdu vai cieši piespiežot sienai. Šāda spontanitāte liek viņa asinīm vārīties!  

 

Kuru pozu tu vēl pievienotu šim sarakstam? Jauku vakaru! 

Sabiedrība

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība ceļ trauksmi par Covid-19 trešā viļņa atnākšanu – VIDEO

  Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā ceļ trauksmi par Covid-19 trešā viļņa atnākšanu līdz ar koronavīrusa...

Ļoti smaga avārija notikusi Berģos

  Aculiecinieki vietnē "Sadursme" informē par trešdien Berģos notikušu divu automašīnu sadursmi. Attēlos redzams smagi sadragāts BMW...

Izdevies atrast Zemgalē pazudušo meiteni

  Trešdien, 3. martā, kļuvis zināms, ka Valsts policijas Jelgavas iecirkņa meklētā meitene atrasta sveika un...

Veikalā Liepājā ienāk vīrietis bez maskas – tālāk sākas “jautrākais”

  Vakar, 2.martā ap pulksten 13:20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, pārtikas veikala...

Covid-19 gadījumu skaits otrdien pārsniedzis 900; miruši 16 cilvēki, starp viņiem arī trīsdesmitgadnieks; 774 slimnīcās

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 919 jauni...

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Mājai un Dārzam

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...

Kļuvis zināms, kāds laiks mūs sagaida martā

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...