Jau otro gadu pēc kārtas jūniju Latvijā var dēvēt par sievišķības mēnesi. Arī šogad vasara tiek sākta ar izaicinājumu dāmām 30 dienas pēc kārtas tērpties tikai svārkos un kleitās, tādējādi vairojot smaidus, prieku un apzināšanos par savu sievišķo būtību.

 

Pēc negaidīti lielās atsaucības un cilvēku intereses, ko Ances Annas Šternbergas mestais izaicinājums “30 dienas svārkos” saņēma iepriekšējā gadā, pasākums neviļus pārtop par tradīciju. Radot domu par izaicinājumu mēneša garumā valkāt tikai svārkus un kleitas, idejas autore nebija gaidījusi, ka tas pārvērtīsies sava veida sabiedriskajā akcijā, gūstot tik lielu popularitāti sabiedrībā.

 

Iedvesmojoties no cilvēku pozitīvās attieksmes, šogad izaicinājums tiek rīkots vēlreiz – jau plašākā mērogā. Iesaistoties sabiedriski aktīviem pasniedzējiem, speciālistiem un uzņēmumiem, visa mēneša garumā izaicinājuma dalībniecēm tiek piedāvāta plaša pasākumu programma. Papildus svārku un kleitu tērpšanai, dāmām būs iespēja apmeklēt nodarbības, seminārus un lekcijas par sievišķīgām tēmām, iepazīties ar citām iedvesmojošām sievietēm, veidot jaunus kontaktus un ieviest jauniegūtās zināšanas praksē.

 

Lielākajai daļai izaicinājuma pasākumu nav dalības maksas, tāpēc organizatori aicina izmantot iespēju un viesoties nodarbībās pie psiholoģes un aromterapeites Initas Krūmiņas, jogas pasniedzējas Tijas Kazākas, konsultējošās Vēdiskās astroloģes Ineses Dāvidsones, CiGun skolotājas Santas Ķempeles, astroloģes Līgas Pacēvičas un citām lieliskām pasniedzējām.

 

Izaicinājuma atklāšana notiks 1. jūnijā plkst. 18.00 Spīķeru radošajā kvartālā, kur notiks mainīšanās ar svārkiem un kleitām. Pilna pasākumu programma, aktualitātes un jaunumi pieejama izaicinājuma oficiālajā Facebook lapā: https://www.facebook.com/30dienassvarkos/

 

Gluži tāpat kā pagājušā gadā, ikviena izaicinājuma dalībniece tiek aicināta dalīties stāstos, attēlos un iespaidos sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #30dienassvarkos. Tieši tāpat kā pirms gada, izaicinājuma dalībnieču savstarpējā atpazīšanās zīme ir violeta lentīte, kas apsieta ap roku. Lentītes var iegādāties vai meistarot pašas dalībnieces vai saņemt izaicinājuma organizatoru rīkotajos pasākumos visa mēneša garumā, kā arī pie izaicinājuma atbalstītājiem.

 

Metot izaicinājumu vēlreiz, idejas autore Ance Anna Šternberga saka paldies visām dāmām, kuras iesaistījās pagājušajā gadā, tādējādi dodot iespēju aktualizēt tēmu arī šogad: “Gads apskrējis riņķī un tā laikā esmu saņēmusi daudz pozitīvu ziņu – ne tikai par ražīgi papildinātiem drēbju skapjiem, bet arī par izaugsmi attiecībās, uzlabotu ģimenes dzīvi, atrisinātām nesaskaņām, palielinātu pašapziņu un daudzām citām skaistām pārmaiņām, kas ienākušas sieviešu dzīvēs.

 

Ik pa laikam saņemu arī kritiku ar stingri paustu nostāju, ka reizēm sieviete biksēs ir daudz sievišķīgāka un ka uzvelkot svārkus uzreiz nevar kļūt par dāmu. Atbildot uz to, vēlos teikt, ka šis izaicinājums un svārku motīvs tajā ir simbolisks. Izaicinājuma vēstījums nav nodot ziņu, ka ar svārku uzvilkšanu tiek atrisinātas ar sievišķību vai tās trūkumu saistītās problēmas. Izaicinājums un svārki ir kā simbols – kā atgādinājums katrai no mums audzēt maigumu, mīlestību un sievišķību sevī.

 

Pirms gada, uzsākot izaicinājumu, biju pārsteigta, ka iekšējie konflikti, kurus pati mēģinu risināt sevī, dzīvojot šajā vīrišķīgajā pasaulē, skar tik daudz sieviešu. Šogad izaicinājums jau ir veids, kā savest kopā līdzīgi domājošas sievietes – dāmas, kuras grib nokļūt pie savas patiesās būtības jeb tās maigās būtnes, kas ikdienā staigā skarbās maskās.

 

Lai šis izaicinājums kļūst par veidu, kā mums – sievietēm – radīt kopienu, kurā kopā varam kļūst stipras savā sievišķībā, maigumā, bezrūpībā un viedumā!”

Sabiedrība

Izskan brīdinājums par laiku naktī un rītdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienas...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. oktobris

  Šī var izrādīties diezgan saspringta diena. Tu vari izdarīt nepareizus secinājumus un, visticamāk, ļausi viegli...

Izrādās, princis Harijs par karalienes nāvi uzzinājis pavisam nelāgā veidā

Parādījušās ziņas, ka princis Harijs par karalienes Elizabetes II nāvi uzzinājis no medijiem. Tiesa, pils...

Magone piedzīvojusi lielu sarūgtinājumu – kas īsti notika?

  Tikusi pie jauna uzvārda, STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone vēlas beidzot šo jautājumu...

Saeimas vēlēšanu vakarā risinājušies traģiski notikumi

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), 1.oktobra vakarā, kad daudzi vēl steidza nobalsot...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. oktobris

  Šodien sāksi just enerģijas pieplūdumu. Mēģini saprast un apzināties savas pamatvērtības. Mēģini savas šīs dienas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. oktobris

  Šodien ir īstais brīdis, lai strādātu un attīstītu savu pašdisciplīnu. Atceries lietas, ko iepriekš nācies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...

Mājai un Dārzam

Izskan brīdinājums par laiku naktī un rītdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienas...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku svētdienas rītā. 02.10.2022. nakts vidū vietām...