Jau otro gadu pēc kārtas jūniju Latvijā var dēvēt par sievišķības mēnesi. Arī šogad vasara tiek sākta ar izaicinājumu dāmām 30 dienas pēc kārtas tērpties tikai svārkos un kleitās, tādējādi vairojot smaidus, prieku un apzināšanos par savu sievišķo būtību.

 

Pēc negaidīti lielās atsaucības un cilvēku intereses, ko Ances Annas Šternbergas mestais izaicinājums “30 dienas svārkos” saņēma iepriekšējā gadā, pasākums neviļus pārtop par tradīciju. Radot domu par izaicinājumu mēneša garumā valkāt tikai svārkus un kleitas, idejas autore nebija gaidījusi, ka tas pārvērtīsies sava veida sabiedriskajā akcijā, gūstot tik lielu popularitāti sabiedrībā.

 

Iedvesmojoties no cilvēku pozitīvās attieksmes, šogad izaicinājums tiek rīkots vēlreiz – jau plašākā mērogā. Iesaistoties sabiedriski aktīviem pasniedzējiem, speciālistiem un uzņēmumiem, visa mēneša garumā izaicinājuma dalībniecēm tiek piedāvāta plaša pasākumu programma. Papildus svārku un kleitu tērpšanai, dāmām būs iespēja apmeklēt nodarbības, seminārus un lekcijas par sievišķīgām tēmām, iepazīties ar citām iedvesmojošām sievietēm, veidot jaunus kontaktus un ieviest jauniegūtās zināšanas praksē.

 

Lielākajai daļai izaicinājuma pasākumu nav dalības maksas, tāpēc organizatori aicina izmantot iespēju un viesoties nodarbībās pie psiholoģes un aromterapeites Initas Krūmiņas, jogas pasniedzējas Tijas Kazākas, konsultējošās Vēdiskās astroloģes Ineses Dāvidsones, CiGun skolotājas Santas Ķempeles, astroloģes Līgas Pacēvičas un citām lieliskām pasniedzējām.

 

Izaicinājuma atklāšana notiks 1. jūnijā plkst. 18.00 Spīķeru radošajā kvartālā, kur notiks mainīšanās ar svārkiem un kleitām. Pilna pasākumu programma, aktualitātes un jaunumi pieejama izaicinājuma oficiālajā Facebook lapā: https://www.facebook.com/30dienassvarkos/

 

Gluži tāpat kā pagājušā gadā, ikviena izaicinājuma dalībniece tiek aicināta dalīties stāstos, attēlos un iespaidos sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #30dienassvarkos. Tieši tāpat kā pirms gada, izaicinājuma dalībnieču savstarpējā atpazīšanās zīme ir violeta lentīte, kas apsieta ap roku. Lentītes var iegādāties vai meistarot pašas dalībnieces vai saņemt izaicinājuma organizatoru rīkotajos pasākumos visa mēneša garumā, kā arī pie izaicinājuma atbalstītājiem.

 

Metot izaicinājumu vēlreiz, idejas autore Ance Anna Šternberga saka paldies visām dāmām, kuras iesaistījās pagājušajā gadā, tādējādi dodot iespēju aktualizēt tēmu arī šogad: “Gads apskrējis riņķī un tā laikā esmu saņēmusi daudz pozitīvu ziņu – ne tikai par ražīgi papildinātiem drēbju skapjiem, bet arī par izaugsmi attiecībās, uzlabotu ģimenes dzīvi, atrisinātām nesaskaņām, palielinātu pašapziņu un daudzām citām skaistām pārmaiņām, kas ienākušas sieviešu dzīvēs.

 

Ik pa laikam saņemu arī kritiku ar stingri paustu nostāju, ka reizēm sieviete biksēs ir daudz sievišķīgāka un ka uzvelkot svārkus uzreiz nevar kļūt par dāmu. Atbildot uz to, vēlos teikt, ka šis izaicinājums un svārku motīvs tajā ir simbolisks. Izaicinājuma vēstījums nav nodot ziņu, ka ar svārku uzvilkšanu tiek atrisinātas ar sievišķību vai tās trūkumu saistītās problēmas. Izaicinājums un svārki ir kā simbols – kā atgādinājums katrai no mums audzēt maigumu, mīlestību un sievišķību sevī.

 

Pirms gada, uzsākot izaicinājumu, biju pārsteigta, ka iekšējie konflikti, kurus pati mēģinu risināt sevī, dzīvojot šajā vīrišķīgajā pasaulē, skar tik daudz sieviešu. Šogad izaicinājums jau ir veids, kā savest kopā līdzīgi domājošas sievietes – dāmas, kuras grib nokļūt pie savas patiesās būtības jeb tās maigās būtnes, kas ikdienā staigā skarbās maskās.

 

Lai šis izaicinājums kļūst par veidu, kā mums – sievietēm – radīt kopienu, kurā kopā varam kļūst stipras savā sievišķībā, maigumā, bezrūpībā un viedumā!”

Sabiedrība

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Sinoptiķis Bricis atklāj, kāds laiks mūs sagaida jūlija pēdējās dienās un augusta sākumā – VIDEO

Šonedēļ karstākais laiks gaidāms pirmdien, nedēļas otrajā pusē kļūs vēsāks, sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma"...
flickr.com

Diemžēl jūlija pēdējā nedēļa sākusies ar skumjām ziņām

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 23.jūlija plkst. 06.30 līdz 26.jūlija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Izskan svarīga informācija visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  24.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 2945, 2228, 7937. Uz nākamo auditorijas spēli netika...

Parādās jaunas prognozes par laiku šonedēļ – tās iepriecinās daudzus

  Jūlija pēdējā nedēļā biežāk gaidāms lietus, vietām iespējams pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un brāzmainu...
Foto:Flickr.com/Jürgen Mangelsdorf/CC

Diemžēl Pierīgā pazudušais vīrietis atrasts miris

  Diemžēl bezvēsts prombūtnē bijušais 1967. gadā dzimušais Guntis Žuks svētdien tika atrasts noslīcis, informē Valsts...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūlijs

  Šī būs konfliktu diena, taču tu tos atrisināsi dienas beigās, ja neizvairīsies no piepūles, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Sinoptiķis Bricis atklāj, kāds laiks mūs sagaida jūlija pēdējās dienās un augusta sākumā – VIDEO

Šonedēļ karstākais laiks gaidāms pirmdien, nedēļas otrajā pusē kļūs vēsāks, sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma"...

Parādās jaunas prognozes par laiku šonedēļ – tās iepriecinās daudzus

  Jūlija pēdējā nedēļā biežāk gaidāms lietus, vietām iespējams pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un brāzmainu...