Vai zināji, ka sejas panti iezīmē arī tavas tipiskākās rakstura īpašības? Pārbaudi vai speciālistu novērojumi ir patiesi!

Ķermeņa valodas speciāliste Džīna Henere, kura specializējusies tieši sejas nianšu izpētē, uzsvērusi, ka mēs katrs piedzimstam ar konkrētu sejas formu, dažādām būtiskām iezīmēm tajā – ar noteiktu, skaidru iemeslu. Seja ir tavas personības karte, tavas dzīves atspulgs. Noskaidro, ko tā atklāj par personību…

 

 

PIERE:

NOAPAĻOTA

apalja_seja

Henere uzsvērusi, ka tieši pieres forma spēj atklāt ļoti nozīmīgu informāciju par cilvēku. Norādot, ja tā ir noapaļota – tu esi radoša, ļoti emocionāla, taču ne vienmēr loģiska.

 

 

IESLĪPA

2_piere_forma

Šāds sejas pants simbolizē, ka tev piemīt ķēriens uzņēmējdarbībā. Tu vēlies gūt panākumus. Visticamāk, nelabprāt runā par savu personīgo dzīvi.  

 

 

PLATA – PLAKANA

Sejas nianšu izpētes speciāliste uzsver, ka šādi cilvēki parasti rūpīgi apsver un apdomā savu rīcību, izvērtējot visus plusus un mīnusus, un tikai tad rīkojas.

 

 

UZACIS:

SPĒCĪGAS

Jo izteiktākas tās ir, jo pārliecinātāka un pašapzinīgāka esi tu pati! Loģiski skaties uz dzīvi. Visticamāk, tev piemīt spēcīga dzimumtieksme. Spēj tikt galā ar emocijām un esi gatava aizstāvēt citus.

 

 

DABISKI – PLĀNAS

cos-05-paris-hilton-mdn

Tas nebūt nenozīmē, ka tev ir problēmas ar pašapziņu! Henere uzsver, ka šādu uzacu īpašnieki, iespējams, cīnās ar savu personību, jo ir lietas tajā, kurās nejūties pietiekami pārliecināta.

 

 

SUPERPLĀNAS – IZRAUSTĪTAS

cos-06-pamela-anderson-mdn

Sejas pantu speciāliste uzsver, ja esi šādi pārveidojusi uzacis, tu, visticamāk, nejūties droša par sevi, neesi pilnībā pārliecināta par saviem spēkiem. Parasti sievietes ar šādu uzacu formu teju pievelk ļaunprātīgus partnerus un šajā piemērā – kanādiešu aktrisei un bijušajai modelei Pamelai Andresonei, tiešām ne reizi viena ir bijušas problēmas ar stiprā dzimuma pārstāvjiem viņas dzīvē. Henere norāda, ka ķīniešu teorija argumentē, ja tu šādi apzodz uzacis, tu atņem sev spēku!

 

 

ACIS:

LIELAS

lielas_acis

Acis atspoguļo mūsu komunikācijas stilu. Ja tās ir lielas, plaši atvērtas – tas simbolizē, ka esi ir ļoti sirsnīga un, iespējams – runātīga. Ļoti ticams, ka tev nesagādā problēmas uzsākt sarunu ar pilnīgu svešinieku, esi atklāta pret viņu un uzskati, ka tādiem būtu jābūt arī citiem cilvēkiem.

 

MAZAS un/vai IEKRITUŠAS

cos-08-taylor-swift-mdn

Cilvēki ar mazām vai iekritušām acīm mēdz būt piesardzīgi un pat skeptiski, nelabprāt stāsta par sevi citiem. Šī sejas pantu nianse tāpat iezīmē, ka citiem ir ļoti ilgi jānopelna tava uzticība, taču tiklīdz tas notiks, būsiet draugi un sabiedrotie uz mūžu.

 

 

DEGUNS:

PALIELS, visai IZTEIKTS

cos-09-lea-michele-mdn

Henere norādījusi, ka, jo izteiktāks ir cilvēka deguns, jo vairāk viņam rūp sava darba kvalitāte. Tu daudz skrupulozāk uzlūko apkārtesošo lietu nepilnības, ko noteikti nepamana citi, piemēram, ka glezna pie sienas ir nedaudz greiza. Tāpat šāda tavu seju raksturojošā nianse atklāj, ka esi jutīga pret sīkumiem, iespējams, pat pedante vai perfekcioniste, kura visu savā ikdienā vēlas saplānot līdz vismazākajam sīkumam.

 

 

MAZS

cos-10-ashley-greene-mdn

Mazu degunu īpašnieki parasti dzīvo pēc moto: Es strādāju gudri, bet ne smagi! Tu neesi perfekcioniste, bet tāpat vēlies, lai viss notiek efektīvi. Džīna Henere norādījusi, ka šie cilvēki nefokusējas uz lietu vissīkākajām detaļām, bet tērē savu enerģiju, kam lielākam – vispārīgākam.

 

 

MUTE/LŪPAS:

LIELA ar PILNĪGĀM LŪPĀM

cos-11-angelina-jolie-mdn

Viens no visbūtiskākajiem vēstījumiem, ko atklāj lūpu izskats, ir tava loma attiecībās, kā tu tās veido. Ja tev ir liela mute un pilnīgas lūpas, līdzīgi kā Holivudas dīvai Andželīnai Džolijai, tas, visticamāk, simbolizē, ka tev ir būtiska draudzība un partnerattiecības. Tu spēj būt dāsna, labprāt sniedz citiem gan emocijas, gan daudz ko citu. Šī ir arī pazīme, ka, visticamāk, ļoti vēlies kļūt par mammu.

 

 

PLĀNAS un/vai MAZAS

cos-12-daniel-radcliffe-mdn

Šāds lūpu izskats simbolizē, ka tev ir nepieciešama telpa un laiks sev – privātums. Tevi nebaida vientulība, jo par katru cenu necenties būt ar kādu kopā.

 

 

ATŠĶIRĪGU PROPORCIJU vai POGVEIDA

cos-13-katy-perry-mdn

Ja apakšlūpa salīdzinot ar virslūpu ir daudz izteiktāka, tas nozīmē, ka esi izpriecu meklētāja, tu alksti piedzīvojumus un dažādus dzīves priekus. Tev jāiemācās sabalansēt savas izpriecas ar ikdienā notiekošo. Savukārt, ja augšlūpa ir daudz izteiktāka nekā apakšlūpa, tas atklāj, ka tev raksturīga drāmas rīkošana attiecībās, šajā jomā alksti asas izjūtas!

 

 

ZODS un ŽOKLIS:

SPĒCĪGS

cos-14-kristen-stewart-mdn

Hanere uzsver, ka šī sejas daļa atspoguļo tavu gribasspēka līmeni, stūrgalvību un izturību. Jo izteiktāks tas ir, jo stūrgalvīgāka tu pati! Visticamāk, nekad nepadodies, darīsi visu, lai panāktu iecerēto, pat, ja tam ir nepieciešams ilgs laiks. Zods iezīmē arī testosterona līmeni organismā, tāpēc, ja tas ir izteiksmīgs – ļoti ticams, ka tev ir daudz lielāka dzimumtieksme. Superneatkarīga personība, to par tevi signalizē šī sejas zona! Dažkārt šādu sejas pantu īpašniekiem ir problēmas ar monogāmiju. Pretēji – tiem, kuriem nav tik izteikta šī sejas daļa, var pietrūkt gribasspēka un pašcieņas. Viņi bieži sajūt sevī spēku trūkumu, lai panāktu iecerēto.

 

 

SPĒCĪGA ŽOKĻA LĪNIJA

cos-17-olivia-wilde-mdn

Jo lielāks ir zods un izteiktāka tā līnija, jo enerģiskāka un konkurētspējīga tu esi. Tu esi laipna persona, kurai patīk gūt panākumus. Iespējams, labi orientējies cilvēkos, tomēr nereti esi pārāk aizspriedumaina. Ja zoda līnija nav tik izteikta – tu esi daudz elastīgāka, pretimnākošāka un ieklausies un respektē citu viedokli. Tomēr šāda sejas aprišu iezīme var liecināt arī par to, ka esi viegli ietekmēja un bieži – neizlēmīga!

 

 

VAIGI:

SPĒCĪGI un APAĻI

cos-15-jessica-alba-mdn

Vaigi ir sejas daļa, kas iezīmē tavas runas spējas, vai proti organizēt un iedvesmot darbam citus, kā arī dot padomus cilvēkiem. Jo izteiktāka ir šī tava sejas daļa, jo ticamāks, ka tev piemīt spēks un vara, lai vadītu citus, tu bez pūlēm uzrunā cilvēku masas un spēj būt laba padomdevēja.

 

 

PLAKANI

cos-16-rihanna-mdn (1)

Henere uzsver, ja vaigi nav izteiksmīgi un ir visai plakani, tu, visticamāk, nevēlies izrīkot citus un arī nealksti, lai kāds norāda, ko darīt tev.

 

 

Vai tā ir?

Sabiedrība

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Divi gados jauni cilvēki – puisis un meitene – Pierīgā sabojā sev visu atlikušo dzīvi

  Veicot mērķtiecīgu izmeklēšanu lietā saistībā ar sievietes slepkavību, kas tika izdarīta šā gada aprīlī viņas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...