Pirmā dienas puse izrādīsies labvēlīga saskarsmei ar cilvēkiem tev apkārt. Šodien enerģija ļaus padarīt vēlamo un var gadīties, ka saņemsi svarīgu paziņojumu. Diena solās būt pilna ar pārsteigumiem, taču tavs garastāvoklis svārstīgs.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien tev būs grūti koncentrēties un noturēt savu uzmanību. Atpūties vai arī dari ierastos darbus, kas ļauj darboties teju automātiski un baudīt lidināšanos mākoņos tajā pašā laikā. Piemērots mirklis, lai beidzot pabeigtu kaut ko, kas jau labu laiku vilkts garumā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Ja šodien mēģināsi uzņemties ko jaunu, visticamāk, ātri nonāksi strupceļā. Visas dienas garumā emocionalitāte un neuzmanība var tevi novirzīt no darāmajiem darbiem. Iespējams, tā vietā, lai darītu svarīgas lietas, tu vairāk vēlēsies nodoties citu cilvēku problēmām un nespēsi pretoties jaunāko ziņu/tenku uzzināšanai.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Visas dienas garumā tev būs salīdzinoši neskaidra un nenoteikta sajūta. Ja esi dzimis jūnija vidū, tev ir lielākas izredzes šodien iesaistīties situācijās, kas izraisīs tevī niķīgumu, nervozitāti, nepatiku vai pat kļūs par konfliktu provokatoru. Tevi varētu nokaitināt pat lēnāk strādājošs dators un drauga negaidīts pieprasījums, lūgums vai piedāvājums, kas liks negaidīti mainīt plānus.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tev vajadzētu mēģināt pabeigt visus pašreiz notiekošos projektus un procesus līdz vakaram, jo tad nāksies risināt dažādas citas lietas. Esi pacietīgs un mierīgs, , pretējā gadījumā daudz kas var nenotikt ne tuvu tam, kā biji to plānojis, iecerējis.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien visas dienas garumā tu būsi ļoti lēnīgs un diezgan slinks. Ja nevēlies galīgi sabojāt šo dienu, pārliecinies, ka pavadi laiku un komunicē ar citiem cilvēkiem. Ja nevarēsi izvairīties no saviem darbiem un pienākumiem, centies vismaz darboties atvieglinātā režīmā un rīkoties dabiski.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Nav piemērota diena sarunu risināšanai un darījumu veikšanai. Nav arī piemērots laiks, lai strādātu ar ļoti svarīgu informāciju un/vai datiem. Liela iespēja šādos dokumentos ieviest kādu kļūdu, ko vēlāk būs ļoti grūti atrast un vēl grūtāk izlabot.

 

 

svari-mil-horSvari

Galvenie notikumi solās risināties vakarpusē. Dienas laikā tev vajadzētu koncentrēties uz ikdienas uzdevumu veikšanu, ierastajiem darbiem un aktivitātēm. Noteikti velti laiku arī atpūtai un enerģijas ietaupīšanai uz vakara laiku.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tev vajadzētu veltīt laiku tam, lai tu beidzot paustu savas patiesās jūtas un rīkotos tām atbilstoši. Ja esi guvis daudzus jaunus un spilgtus iespaidus, saņēmis negaidītas ziņas vai ieguvis jaunus draugus, tev būs laiks, lai pierastu pie izmaiņām un atpūstos pēc, iespējams, daudziem gūtajiem uztraukumiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nerīkojies steigā. Jo īpaši nesasteidz lietas un uzdevumus, kas prasa lielu koncentrēšanos, uzmanību un noteikti vadlīniju ievērošanu. Ja ir nepieciešama liela koncentrēšanās kādam darbam, vislabāk to šodien darīt ar pilnu nopietnību un vienatnē, paralēli nepievēršoties nekam citam.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena īpaši piemērota neformālai komunikācijai. Iespējams, šodien tev vairāk interesēs kādu citu cilvēku lietas vai problēmas. Visas dienas garumā saglabāsies varbūtība pēkšņām tavu spriedumu un atzinumu izmaiņām. Kādas jaunas informācijas saņemšana varētu anulēt iepriekšējo un likt tev pārdomāt kādus savus secinājumus, izteikumus vai pat darbības nesenā pagātnē.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien, visticamāk, tu vadīsies pēc emocijām un sliktās omas kaprīzēm. Nav ieteicams šodien veikt svarīgus pirkumus, apspriest nopietnus jautājumus vai uzsākt jaunu uzņēmējdarbību. Šos soļus var nākties ļoti ātri nožēlot, jo īpaši, ja runa ir par to finansiālajām sekām.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien, iespējams, tu izvēlēsies sekot noskaņojumam, ķermeņa signāliem, emocijām vai pašreizējām mājsaimniecības vajadzībām. Neierobežo sevi ar biznesa grafiku, bet dari to, kas tev šobrīd šķiet patiesi svarīgs. Rīkojies, mēģinot apvienot vēlmes, vajadzības un pienākumus.

 

 

Lai brīnumjauka tev šī diena!

Sabiedrība

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...