Aprīlis strauji pietuvojies savai izskaņai – pēc šīs nedēļas tajā būs atlikušas vien pāris dienas. Kopā ielūkosimies, ko šai aprīļa nedēļai mums visiem sola zvaigznes! Nedēļas horoskops 20.-26. aprīlim.

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Ir tik daudz lietu un nianšu, ko tu, visticamāk, vēlies realizēt šobrīd, taču, ja centīsies visu darīt uzreiz, teju vienā piegājienā, visu padarīsi tikai daudz grūtāku, radot sarežģījumus, kas tev nebūt nav nepieciešami. Pakāpies soli atpakaļ un šajās dienās izveido skaidru, konstruktīvu – vieglāk darāmo lietu sarakstu. Planētas norāda, ka tā ir galvenā panākumu atslēga šajā nedēļā. Kāds draudzīgs flirts, visticamāk, var strauji mainīt notikumu gaitu nedēļas pēdējās darba dienās. Zvaigznes iezīmē, ka šonedēļ ir vērts pārskatīt savas attiecības, riskējot dāvāt sirdi kādam, kurš ir to patiesi pelnījis.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Planētu stāvoklis norāda, ka tavas personīgās dzīves problēmas šajā nedēļā  var sākt ietekmēt arī tavu profesionālo sfēru. Ir pienācis īstais laiks, kad novilkt konkrētas, striktas robežas, skaidri iezīmējot tavas pašreizējās prioritātes! Šajās dienās pārskati savas nepieciešamības un rīkojies, lai mērķtiecīgi pietuvotos to realizēšanai. Zvaigznes iezīmē, ja dzīvosi, kavēsies pagātnē, tu tikai  radīsi sev vairāk sāpju un iemeslu satraukumiem. Laiks, ko turpmākajās dienās pavadīsi ar kādu Strēlnieku – var palīdzēt tev rast skaidrāku un pārliecinošāku skatījumu uz dzīvi un mīlestības perspektīvām! Ir īpaši nozīmīgi paturēt pie sevis noslēpumus, ko tev ir uzticējuši citi.  

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Zvaigznes uzsver, ka beidzot tavas spēkos un iespējās būs pierādīt tiem, kuriem ir vara, cik patiesībā spējīgs tu esi. Šis ir lielisks laiks, lai aktīvi strādātu un reklamētu savu veikumu, pietuvojoties solīti tuvāk saviem patiesajiem sapņiem un vēlmēm. Tomēr īpaša piesardzība šonedēļ ir jāievēro mīlestības jautājumos, jo īpaši tas attiecas uz nedēļas nogali. Nejauc iekāri ar patiesām jūtām, pretējā gadījumā tev var nākties pamatīgi nožēlot kādu savu darbību, nodarot pāri ne tikai pašam, bet kādam īpašam cilvēkam tavā dzīvē. Planētu stāvoklis iezīmē, lai tērpos vairāk izmanto zaļo krāsu, kas nodrošinās papildus veiksmi finansu jomas konfrontācijās. Gatavojies! Kopumā turpmākās dienas solā viest būtiskas izmaiņas tavā dzīvē!

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Zvaigznes norāda, ka tev šajā nedēļā ir jāpievērš īpaša uzmanība e-pastu saturam un visiem citiem tekstiem, kas būs tavā ceļā. Lai cik tas absurdi arī neskanētu, kāda kļūme vai neuzmanība var ieviest būtiskas izmaiņas tavā nākotnē. Ir īstais brīdis, kad mest lepnumu pie malas un  nevis gaidīt, kad tev beidzot atkal uzsmaidīs veiksme, bet palūgt palīdzību.  Visticamāk, kāds ir pamanījis tavus  patiesos talantus. Šis skaidri iezīmējas kā tavs laiks, kad  ar dažādām metodēm ir jāpanāk sava dominance! Pārliecinies, ka tu pilnībā izmanto visas iespējas, kas šonedēļ tev tiks dotas. Saturns iezīmē izmaiņas attiecībās ar tuviniekiem.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka šajās dienās vari skaidri apjaust, ka pagātne ietekmē tavu šī brīža dzīvi, norādot, ka ir pienācis laiks pārvarēt visu un virzīties tālāk. Visticamāk, tevi ir kavējis tas, ka apzinies, lai to panāktu –  ir nepieciešams smags darbs. Iespējams, esi sapratis, ka kāda persona vairs nav tāds cilvēks, kādu tu vēlējies redzēt sev līdzās. Planētu stāvoklis ir tavā pusē, liec lietā savu pieredzi, lai dotos tālāk, uzņemoties un izdzīvojot aizvien jaunas lietas, kas pavērs tev pavisam citus horizontus.  Visticamāk, tavs mīļotais cilvēks gaida, kad tu pārsteigsi viņu  ar kādu improvizētu rīcību. Venēra tev šajā nedēļā ir sagatavojusi daudzus jautrus piedzīvojumus.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Planētu stāvoklis norāda, ka šajā nedēļā tu, visticamāk, daudz uztrauksies par lietām, kas tevi patiesībā nemaz neietekmēs. Mēģini koncentrēties uz to, ko vari izdarīt, nevis to, kas nemaz nav tavos spēkos. Jauniem cilvēkiem, kuri ienāks tavā dzīvē šajā nedēļā var būt milzīga ietekme uz kādām nākotnes un karjeras iespējām. Zvaigznes uzsver, lai pārliecinies, ka atstāj īpaši labu pirmo iespaidu uz kādu personu, kura dzimusi Jaunavas zīmē. Tāpat tās tevi mudina šīs nedēļas dienās veltīt vairāk uzmanības un laika savām profesionālajām darbībām.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šīs nedēļas dienās tu vari būt visai emocionāls un daudz aktīvāk paust savu reakciju uz daudzām norisēm,  tomēr zvaigznes norāda, ka tev ir jābūt uzmanīgam, lai šīs sakāpinātās jūtas galu galā nenoved pie sirdssāpēm. Tevi sagaida arī jautri brīži, kas, visticamāk, būs saistīti ar kādiem seniem draugiem, kuri ļoti vēlas, lai starp jums atkal atjaunojas iepriekšējā tuvība un sirsnīgā saikne.  Planētu stāvoklis norāda, ka tava nākotne iezīmējas gaišos toņos, tomēr šajā nedēļā dari visu, lai izvairītos no tiem, kuriem patiesībā nebūt nav svarīgas tavas intereses un vēlmes, kuri tev nevēl labu! Ievēro, lai tavu lēmumu vada saprāts, nevis sakāpinātās emocijas. Vēsu prātu, Svari!

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šajās dienās var rasties lieliskas iespējas, lai  beidzot realizētos finansu sfērā, kas  palīdzēs atkal papildināt, visticamāk, pēdējā laikā arvien sarūkošos līdzekļus. Kādam no taviem ģimenes locekļiem šonedēļ var būt nepieciešams atbalsts. Ļoti iespējams, ka tas būs par kādu situāciju, kas prasīs drīzas, krasas izmaiņas. Ticams, ka tieši jaunākajai paaudzei var būt nepieciešams tavs padoms, pieredze un vienkārši – kopā pavadīts laiks. Zvaigznes iezīmē, ka nedēļas vidū zvaigznes tevi apveltīs ar tādu šarmu un personības spozmi, ka tavos spēkos būs savaldzināt teju jebkuru zvaigznāja pārstāvi,  ja vien to vēlēsies. Izmanto to kā savu priekšrocību.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Neesi pārāk sarūgtināts, ja notikumi, kurus tu ļoti gaidīji, kas tev bija ļoti nozīmīgi, apstājas, tiek atlikti vai pat pavisam atcelti. Nenokar degunu, bet tā vietā pārskati savus tālākos plānus, ļoti iespējams, ka tajos atklāsies kāda nianse, kuru tu spēsi lieliski realizēt tieši turpmākās nedēļas laikā. Zvaigznes pieskatīs tevi un, ja tu ļausi notikumiem dabiski attīstīties un paļausies uz saviem spēkiem un instinktiem, tad šī izvērtīsies par ļoti krāsainu un notikumiem bagātu nedēļu, nodrošinot arī dažus visai kaislīgus un emocionāli bagātus brīžus!

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis 

Šajā nedēļā tevi var burtiski apbērt ar citu cilvēku pienākumiem un darbiem. Tomēr tā vietā, lai uztvertu to kā  problēmu vai neveiksmi, mēģini paskatīties uz to kā uz iespēju parādīt tiem, kuri ir tev līdzās, cik patiesībā spējīgs un visu varošs tu esi! Aktīvs darbs un pozitīvu pārmaiņu veicināšana tavā profesionālajā darbībā, var padarīt šo nedēļu par patiesi lieliskām dienām – personības izaugsmei! Planētu stāvoklis norāda, ka šajā nedēļas nogalē, visticamāk, var būt visai grūti nemelot, taču paturi prātā to, ka patiesība agrāk vai vēlāk noteikti atklāsies!

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Attiecības un notikumi, kas saistīti ar kādu ārvalstu personu vai uzņēmumu, šonedēļ var izraisīt daudzus interesantus un visai negaidītus piedzīvojumus, izkrāsojot tavas dienas tik koši, kādas tās nav bijušas jau ilgāku periodu. Planētu stāvoklis mudina apzināties, ka tieši tu pats esi savu panākumu atslēga un virzītājspēks! Ir īstais brīdis, kad pārskatīt savus mērķus un plānus,  izanalizējot tās nianses, kas tev ir patiesi svarīgas, ko tu vēlies īsteno pavisam tuvā nākotnē. Darbojies pozitīvi un ar prieku, jo tikai tā tu spēsi sasniegt gandarījumu par saviem centieniem,  kas paliks arī citu atmiņā un nesīs tev atalgojumu. Šajā nedēļā tev ir jākoncentrējas uz konkrētām darbībām, tad viss noritēs gludi!

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, ka šajās dienās var būt grūti atturēties no materiālajiem tēriņiem,  naudas izmešanas vējā! To mudinās arī tavs jautrais, avantūriskais garastāvoklis un  piedzīvojumu kāre, kas var novest pie tā, ka tu vēlēsies tērēt līdzekļus, kuru tev nemaz nav. Pārliecinies, ka atkāpies soli atpakaļ un uzlūko šīs situācijas kopainu, jo īpaši tas ir būtiski nedēļas pēdējā darba dienā, jo pretējā gadījumā tu riskē palaist garām kādu romantisku iespēju, kas var mudināt daudzām izmaiņām tavā dzīvē. Tev šonedēļ ir visas iespējas kādu norisi pacelt jaunā līmenī. Esi drošs, zvaigznes tev šīs nedēļas dienām ir sarūpējušas patīkamus pārsteigumus jūtu jomā.

 

Lai lieliska nedēļa!

 

Sabiedrība

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Divi gados jauni cilvēki – puisis un meitene – Pierīgā sabojā sev visu atlikušo dzīvi

  Veicot mērķtiecīgu izmeklēšanu lietā saistībā ar sievietes slepkavību, kas tika izdarīta šā gada aprīlī viņas...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl darba nedēļas noslēgumā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis...

Cilvēki vakcinējas kūtri – ko iesāks ar vakcīnām, kurām strauji iztek derīguma termiņš? – VIDEO

  Tuvāko nedēļu laikā uz Tunisiju ceļos Latvijas iegādātās un neiztērētās “AstraZeneca” vakcīnu devas, jo augusta...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...

Sinoptiķis Bricis neiepriecina ar prognozi par laiku turpmāk – VIDEO

  Līdz ar vēsāku laiku Latvijas piekrastē šonedēļ veidosies ūdensstabi, brīdina Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors...