Jauna nedēļa un jauni notikumi ir klāt! Uzzini, kas tieši turpmākajās dienās sagaida tevi!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ būs nepieciešams vairāk uzmanības pievērst finansu lietām un saistībām, jo īpaši, ja runa ir par naudu, ko tev ir jāsaņem vai jāgaida no kādas daiļā dzimuma pārstāves. Zvaigznes norāda, ka pastāv varbūtība, ka  atgadīsies dažādi šķēršļi un neparedzēti apstākļi. Tomēr tiks dota cerība uz atbalstu, palīdzību vai konsultāciju kāda svarīga plāna īstenošanā, īpaši no cilvēka, kurš ir dzimis Zivs, Vēža vai Skorpiona zvaigznājā. Ja tev ir dēls vai mazdēls, kurš ir dzimis kādā no šīm iepriekš minētajām horoskopa zīmēm, esi gatavs kādiem spilgtiem notikumiem, kas saistīti ar viņu. Labas ziņas, ierosinājumi vai kāds uzaicinājums nāks no Dvīņa,  Svariem vai Ūdensvīra, kas dzīvo kādā citā vietā vai valstī.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ neparedzētas problēma var rasties finansu jomā, kas var traucēt tev, jo sajauks sākotnējos plānus un cerības. Neļauj savam darbam iejaukties privātajā sfērā, nepārkāp koleģiālās vai klienta attiecības,  it īpaši, ja zini kādu noslēpumu, kas saistītas ar šiem cilvēkiem. Pastāv kādas nepatīkas situācijas draudi, no kuras tev pašam būs dažādas neērtības, jo kāda nepārdomāta darbība vai komentārs no tavas puses var izraisīt nesaskaņas. Šī nedēļa vari pārsteigt  tevi ar kādu priekšlikumu no vadības. Iespējams jauna darba piedāvājums, bet  zvaigznes norāda, ka diez vai tas būs kas stabils un daudzsološs. Slikta ziņa vai notikums var būt saistīts ar kādu no taviem draugiem, ar kuru tev bieži ir strīdi, domstarpības vai krasi atšķirīgi viedokļi.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ lielākā daļa šajā zvaigznājā dzimušo piedzīvos kādu nepatīkamu situāciju, kurā var būt iesaistīts kāds stiprā dzimuma pārstāvis. Tu vari sagaidīt kādu vizīti, visticamāk, tevi apciemos kāds draugs vai radinieks ar mazuļiem. Iespējama kāda ziņa vai notikums, kas saistīts ar bērna piedzimšanu, kristībām vai kādu citu būtisku notikumu. Zvaigznes norāda, ka šī nedēļa ir labvēlīga visam, kas saistīts ar ceļošanu. Ceļā dosies pats vai kāds no taviem mājiniekiem. Kāds ļoti priecāsies par dāvanu, ko pārvedīsi kā suvenīru.  Šī solās būt labvēlīga nedēļā, lai pārvāktos uz jaunu mājokli vai ārvalstīm.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šī būs svarīga nedēļa, kas ietver kādu notikumu, izmaiņas un citus jaunumus, kuros būs iesaistīta kāda jauna sieviete no tavas ģimenes vai starp taviem draugiem, kas, visticamāk,  dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Ja šajā nedēļā tev ir paredzēts kāds tiesas process, pārdomā vēlreiz šī notikuma detaļas, tāpat arī apsver kā tērpsies.  Gaidāmas kādas ziņas par tava tuvinieka vai kāda labi zināma cilvēka veselības problēmām.  Iespējama atbilde uz kādu sen gaidītu jautājumu vai pat bildinājums.  Zvaigznes norāda, ka tevi var pārsteigt sadzīviskas problēmas. Ļoti ticams, ka kādam radiniekam  būs nepieciešama tava palīdzība. Var būt pēkšņa,  slikta ziņa, kas saistīti ar tavu īpašumu.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Ja tavs mīļotais cilvēks vai laulātais partneris ir dzimis Svaru, Dvīņu vai Ūdensvīra zīmē, turpmākā nedēļa, visticamāk, būs saistīta ar kādu nopietnu sarunu vai sava veida centieniem izrunāt kādu problēmjautājumu. Ir laiks izrunāt aizdomas, pārpratumus un lietas ārpus attiecībām, kas apdraud tās. Ģimenes vai profesionālās sfēras attiecības, kas saistītas ar kādu stiprā dzimuma pārstāvi, būs ļoti svarīgas, lai apzinātos nākotnes plānus un ieceres. Ja dodies  ceļojumā, gatavojies, ka tas var būt visai stresains un raižu pilns. Ja tevi šajā nedēļā piemeklē veselības likstas, sagaidāma ātra un veiksmīga atlabšana.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ tev nāksies atrisināt mājsaimniecības vai īpašuma problēmas vai iesaistīties kāda tuvinieka likstu analizēšanā. Tevi sagaida veiksmīgs pirkums  vai pēkšņas attīstība, notikumu virzība kādā lielā, nozīmīgā darījumā. Finansiāli šī nedēļa būs veiksmīga, taču zvaigznes mudina netērēt naudu par nevajadzīgām lietām. Tavā ceļā tuvojas labvēlīgas izmaiņas, kas veicinās stabilākus vai lielākus ienākumus. Tomēr viss nebūs tik gludi,  mīlestības jautājumos  var būt daudz sarežģījumu,  iespējams, pie tām vainojama atgriešanās pie pagātnes kļūdām vai kāds konflikts ar bijuši mīļoto.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šīs nedēļas laikā, tu, visticamāk, iesaistīsies kādā  sapulcē vai notikumā,  kas solās eksplodēt, šķebinošā konfliktā. Kādu iemeslu dēļ, tu pats jutīsies aizvainots. Vari tikt ietekmēts vai nepareizi apsūdzēts par kaut ko. Iespējams, ka dosies neplānotā panikā vai kādā pasākumā, kas tev sagādās lieku stresu. Tevi var pārsteigt kāds stiprā dzimuma pārstāvis, kurš, visticamāk, dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Zvaigznes norāda, ka sagaidāma attīstība kādā nepatīkamā situācijā, kas saistīta ar no tevis tālu dzīvojošu sievieti. Iespējams, vainojams kāds nelāgs pārpratums, kas kā sniega bumba savēlies lielā ķildā. Neļauj kādam ļaunprātīgi izmantot sevi, saglabā savu nostāju un nemaini to.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Finansiālās attiecības ar kādu sievieti no tavu draugu vidus var būt labs peļņas avots, kas papildinās tavu maciņu šajā nedēļā.  Ir iespējams saņemt priekšlikumu labāk apmaksātam darbam. Ja tev ir bērns vai mazbērns, kurš dzimis Mežāža, Jaunavas vai Vērša zvaigznājā, šī nedēļa ietvers jautājumu risināšanu, kas saistīti ar viņa izglītību vai profesionālo attīstību. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šis būs labvēlīgs laiks ārstēšanas procesa uzsākšanai vai kādu nepieciešamu medikamentu lietošanai, īpaši, ja tas saistīts ar iespējamu nākotnes grūtniecību. Daži no šajā zvaigznājā dzimušajiem būs priecīgi iegūstot kādu sen kārotu mantu,  īpašumu vai kādu lietu. Iespējams atjaunot attiecības ar cilvēkiem, kuri tev ir tuvi, taču jūs kāda iemesla dēļ esat zaudējuši saikni.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tu vari būt pakļauts nevēlamam stresam, kas saistīts ar lielām vai negaidītām naudas izmaksām, grūtībām iegūt materiālos līdzekļus vai kaut kāda veida zaudējumu. Zvaigznes brīdina, ka tev ir jābūt ļoti uzmanīgam, jo viss, kas šajās dienās ir saistīts ar naudu, var radīt problēmas arī personīgajā dzīvē. Būsi priecīgs par jaunumiem vai notikumiem, kas saistīti ar bērniem. Ja nesen bijušas kādas domstarpības, planētu stāvoklis ļaus visu nolīdzināt. Būsi gatavs novērot un apdomāt rīcību profesionālās vai uzņēmējdarbības uzlabošanai. Iespējami sarežģījumi, taču tie nesagādās  raizes.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šīs nedēļas laikā tevi sagaida vismaz divi nozīmīgi notikumi, kas saistīti ar personīgajām vai ģimenes brīvdienām un mīlas jautājumiem.  Šīs būs aizņemtas dienas,  taču caurstrāvotas ar prieku, neraugoties uz tavām nopietnajām saistībām. Negaidīts ceļojums būs patīkams notikums, iespējams, tevi negaidīti pārsteigs otra pusīte. Pat, ja nedosieties tālu, šis būs tieši tas, kas jums sen bija nepieciešams. Tavā ceļā ir arī jaunas iespējas, kaut lēnām, taču soli pa solim tu sāksi mainīt daudzas būtiskas savas dzīves nianses. Zvaigznes mudina izanalizēt pēdējā laika problēmas, neļaujot tām atkārtoties.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes brīdina, ka pats svarīgākais, kas tev  šajā nedēļā ir jāievēro –  jāizvairās no konfliktiem! Centies pamazām atrisināt visas konfliktsituācijas,  atmetot lietas, kas var mudināt strīdu un domstarpību veidošanos. Ļoti iespējams, ka šī spriedze ietekmēs tavu veselību. Tomēr tavā ceļā ir kāds priecīgs notikums, kas atstās problēmas otrajā plānā, aizēnojot tās. Neatraidi kādu palīdzīgu roku vai kādu interesantu priekšlikumu. Iespējams, ka  gatavojies veikt svarīgu lēmumu vai uzsākt nopietnu sarunu. Ļauj ģimenes locekļiem iesaistīties savos pienākumos, deleģē kādas lietas viņiem, kas ne tikai samazinās tavu slodzi, bet arī saliedēs jūs.  Iespējami tiesas darbi, kas saistīti ar kādu stiprā dzimuma pārstāvi.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes iezīmē, ka kāds konkrēts cilvēks vai nu tavs ģimenes loceklis  vai netālu dzīvojoša persona, var radīt zināmu diskomfortu šonedēļ. Šis cilvēks, visticamāk, ir dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Daiļā dzimuma šī zvaigznāja pārstāvēm iespējami uzlabojumi mīlas lietās, cerība pēc šķiršanās, ka būs iespēja stabilizēt attiecības. Iespējama kāda nepatīkama situācija, kas saistīta ar zādzību vai piesavināšanos, esi piesardzīgs! Iespējams,  ģimenes lokā  apspriedīsiet kādas kopīgas uzņēmējdarbības vīzijas, kas ietvers noteiktas darbības vai naudas darījumus. Tāpat zvaigznes paredz, ka varat apsvērt kredītsaistību uzņemšanos, lai kopīgi īstenotu sen loloto sapni – par jaunu mājvietu vai ko citu, par ko sen sapņojat.

 

 

Lai veiksmīgas turpmākās septembra dienas!

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/TEDxRiga/CC

Vīķes-Freibergas ģimene izturējusi smagu likteņa triecienu

  Kā savā 23. februāra līdz 1. marta numurā vēsta izdevums "Kas jauns", smagu likteņa triecienu...

Komiķe Suvorova neslēpj – vairs nav prieka dzīvot

  Jau vairākkārt vēstīts par komiķes, skatuves mākslinieces Jolandas Suvorovas grūto likteni vecumdienās - sievietes pensija...

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Zināms, cik daudzi Covid-19 ierobežojumu pārkāpēji samaksājuši uzliktos sodus

  Trijos mēnešos par COVID 19 ierobežojumu pārkāpumiem Valsts policija piemērojusi sodus viena miljona apmērā. Iekasēti...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...