Kopumā šī diena solās būt visai trauksmaina, tāpēc īpaši svarīgi būs censties saglabāt pozitīvu skatījumu uz lietām. Smaidi!  

 

 

auns-mil-horAuns

Tava aktīvā darbība nedos nekādu rezultātu. Ja vēlies pierādīt savas spējas vai taisnību, izvēlies tam piemērotāku dienu. Daudzi šīs horoskopa zīmes pārstāvji šodien jutīsies romantiski noskaņoti un maigi. Diena būs piemērota mierīgām, konfidenciālām sarunām un pastaigām.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev jāieklausās savā iekšējā balsī. Tava intuīcija tev teju pateiks priekšā, ko un kā pareizāk darīt, kā rīkoties. Iespējams, šodien satiksi vairākus ģimenes locekļus vai draugus. Iegūsi jaunus paziņas, kuri tev daudz ko sasolīs.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai mainītu savu dzīvesveidu, tev jāmaina savs domāšanas veids. Jāspēj pieņemt tas, kas notiek apkārt, rodot visam, kas tev svarīgs, pamatojumu. Iemācies saprast, kad labāk runāt, bet kad – paklusēt!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī solās tev būt visai brīnišķīga diena. Varēsi izbaudīt apkārtējo uzmanību, veiksme būs tavā pusē. Spēsi daiļrunīgi izteikties, būsi pašpārliecināts, emocionāli pacilāts. Iespējams, radīsies jauni sapņi, kuru realizēšanai vajadzēs saņemties.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien nevedīsies komunikācijas jomā. Pašreizējos apstākļos atklātu dialogu labāk neizvēlēties. Iemācies saprast savas otrās pusītes vēlmes un domas, iemācies saprast kā interpretēt, piemēram, balss toni, sejas vaibstus – tas vss tev noderēs. Ja tev tas visai nepadodas, iespējams, pienācis laiks nedaudz pamācīties psiholoģiju vai attīstīt savu intuīciju.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tavi turpmākie panākumi būs atkarīgi no tā, kā spēsi komunicēt ar apkārtējiem un, kādas būs tavas diplomātiskās prasmes. Vienatnē tu nespēsi gūt lielu progresu, tādēļ tev būs nepieciešams sadarbības partneris vai vismaz konsultants. Mēģini satikt draugus. Ja esi precējies – pievērs uzmanību laulībai.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien nespēsi rast veidu, kā vislabāk iztērēt savu enerģiju. Lai gan tās tev būs pārpārēm, labāk tomēr atpūsties – gan emocionāli, gan fiziski. Tev nepieciešams sirdsmiers, tādēļ šodien vari nodoties sarunai ar kādu sev ļoti nozīmīgu cilvēku – izrunājieties no sirds!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev šodien nepieciešams emocionāls kontakts ar saviem mīļajiem. Tiesa, būs nepieciešams izmantot arī elektroniskos saziņas līdzekļus, jo ne visas sarunas būs vien tava atpūta. Nāksies runāt arī par darbu – lai noskaidrotu, ko un kā labāk darīt, apspriest kopīgus nākotnes plānus, noteikt kādus svarīgus datumus, mērķus, vienoties par rīcību.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien visas dienas garumā vari justies apjucis. Tev var rasties jautājumi, uz kuriem vismaz šobrīd nespēsi rast atbildes. Taču savas šaubas ātrāk spēsi izkliedēt, ja tev šajā jautājumā būs domubiedri vai padomdevēji. Tas varētu būt kāds tavs ģimenes loceklis. Neskaidras situācijas ir jāizrunā, jāizdomā, kas ir tas, ko vari darīt tieši tu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Neslēpies no pasaules, izrādi lielāku interesi par sev mīļiem cilvēkiem. Šī diena būs piemērota, lai komunicētu ar cilvēkiem. Tu spēsi izvēlēties pareizos vārdus pat tad, ja ir kāda saruna, kuru pēdējā laikā vairākkārt nācies atlikt. Iespējams, ir kāds, ar kuru sen neesi sarunājies, bet vajadzētu… Mēģini šodien mijiedarboties ar saviem radiem, draugiem un kaimiņiem.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Askētisms šodien būs nevietā. Tava apetīte uz lietām (jā, arī uz gastronomiskajām izvirtībām) pieaugs ik stundu. Došanās iepirkties var beigties ar dažādu kārumu sapirkšanu. Taču reizēm vajag vienkārši ļauties savam kārdinājumam, nevis censties sev visu aizliegt, uzskatot, ka tā būtu pareizāk.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tavas domas un jūtas beidzot būs vienotas. Tu varēsi teikt to, ko tu domā un domāt par to, ko teiksi. Vislielākā uzmanība būs jāpievērš garīgajam darbam, būs nepieciešama spilgta iztēle. Netērē laiku, izmanto šo brīdi un šo situāciju, lai izvirzītu savas prioritātes nākotnei.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

apptive.com

Ierodoties vai atgriežoties Latvijā, turpmāk ikviens saņems īpašu īsziņu

  Sākot ar 2020. gada 28. septembrī personas, kuras ierodas vai atgriežas Latvijā, saņems īsziņā informāciju...

Parādās jaunas ziņas par pazīstamo mūziķi Kažu

  Šonedēļ mūziķis Kārlis Būmeisters laidis klajā jaunu dziesmu “Palu bēgumā”, kas ieplānotajā dziesmu ciklā seko...

Kivičs: Tādas provokācijas es negaidīju

  Pazīstamais mūziķis Andris Kivicš nupat nofilmējies dziedātāja Aivo Oska veidotājā "YouTube" šovā "Pabeidz dziesmu!". Kā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...

Mājai un Dārzam

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...