Velti laiku radošām aktivitātēm, jo tagad nevajadzētu būt mirklim, kad trūkst iedvesmas. Tev būs iespēja izteikt savas jūtas un domas arī pavisam neparastos veidos. Esi gatavs jaunu talantu atklāšanai, par ko iepriekš tev nebija pat vismazākās nojausmas.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien ļoti svarīgi var izrādīties profesionālas dabas jautājumi, piemēram, izvēles un lietas, kas saistītas ar tavu nodarbošanos. Iespējams, nāksies piedalīties nopietnā sarunā. Tev varētu likt ziņot par padarīto vai plānoto. Iespējams, neizbēgams būs kāds nepatīkams darbs.

 

 

versis-mil-horVērsis

Visas dienas garumā solās saglabāties stabils gan tavs fiziskais, gan garīgais stāvoklis. Taču tas neizslēdz dažādu sarežģījumu un biznesa grūtību rašanos. Liela nozīme šajā dienā var būt profesionālajai attīstībai, sociālajai izglītībai, kā arī vadības prasmju uzlabošanai.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien var “uzpeldēt” vecas mīlas nedienas vai problēmas, kas saistītas ar bērniem. Tu vari kļūt atbildīgs par viņiem vai savu izvēli mīlestības jomā. Iespējams, nāksies saskarties ar finansiāla rakstura grūtībām. Var vitāli trūkt naudas un/vai brīvā laikā. Kad runa ir par tavu profesionālo dzīvi, nepietiekama atbildības sajūta var kļūt par iemeslu nepatikšanām.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Izturība, elastība, savaldība un profesionalitāte – šīs lietas šodien visvairāk tiks pārbaudītas. Neko nevarēsi izdarīt bez labas saskarsmes spējas, precizitātes un rūpīgas noteikumu ievērošanas. Bez iepriekš minētajām īpašībām jo īpaši tādas lietas kā eksāmenu pildīšana, darba intervijas, dokumentu iesniegšana, piedalīšanās svarīgās sarunās un došanās īsos braucienos var izrādīties ļoti problemātiskas.

 

 

lauva-mil-horLauva

Var rasties problēmas, kas saistītas ar medicīnas iestāžu apmeklēšanu un kādas hroniskas vai profesionālas slimības ārstēšanu. Attiecības ar apkārtējiem var kļūt ļoti saspringtas.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Komunikācija ar tiem, kuri tev ir ļoti mīļi un svarīgi, varētu kļūt nedaudz vēsāka. Iespējams, šai situācijai būs kāds konkrēts iemesls, ko tu spēsi apjaust un atrisināt, labojot situācijas kopējo būtību. Necenties šodien pievērsties svarīgu radošu projektu realizēšanai – tas sola ļoti īslaicīgus rezultātus.

 

 

svari-mil-horSvari

Iespējams, kāds rīkosies tā, ka tavos centienos radīsies nopietni šķēršļi, un būs apgrūtināta izvirzīto mērķu sasniegšana. Šī solās būt tev visai grūta diena. Ja grūtību radīsies pārlieku daudz, tas var kļūt pat bīstami, jo īpaši tiem Svariem, kuri dzimuši septembrī. Esi piesardzīgs!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Var rasties dažādas grūtības saistībā ar dokumentiem. Tu vari iekļūt pamatīgā sastrēgumā (tiesa ne vien satiksmes, bet arī domu vai darbību ziņā) vai kļūt par liecinieku nepatīkamam incidentam vai sarunai. Izejot no mājām, nedrīkst aizmirst, ka visu nevajag darīt steigā, jo daži darbi šajā brīdī vienkārši nebūs iespējami saistībā ar taviem nākotnes plāniem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nespēja pārvaldīt savu materiālo stāvokli var novest pie zaudējumiem, no kuriem daži var nākt pavisam negaidīti. Tev būs iespēja vēlreiz kritiski paraudzīties uz visām lietām un pārbaudīt savas investīcijas, ieņēmumus, profesionālās jomas saziņu un finanšu dokumentus. Velti tam laiku un uzmanību!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Daudz kas būs atkarīgs tieši no tavām darbībām. Ja esi dzimis decembrī, tavas karjeras lietas un reputācija būs atkarīga tieši no tavām manierēm un spējas/taktikas, kā tu izsaki savas domas un izklāsti idejas vai kā reaģē uz apkārt notiekošo.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien, iespējams, tu dosies ceļā, lai, piemēram, lai iesaistītos kādā sarunā vai atrisinātu privāta rakstura lietas. Veselība vai profesionālā dzīve, visticamāk, būs galvenais sarunu temats. Īpaši ieinteresēts tu varētu būt kādā juridiska rakstura strīdā, jo vēlēsies tam likumīgu atrisinājumu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Sliktas zināšanas likumos (arī nerakstītajos) var radīt šķēršļus tavu pareizo izvēļu pieņemšanas spējā. Ja neesi pārliecināts par savām spējām un tev trūkst nosvērtības, labāk būtu vērsties pēc padoma pie speciālista, nevis pieņemt svarīgu lēmumu, īsti neizprotot situācijas būtību.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Divi gados jauni cilvēki – puisis un meitene – Pierīgā sabojā sev visu atlikušo dzīvi

  Veicot mērķtiecīgu izmeklēšanu lietā saistībā ar sievietes slepkavību, kas tika izdarīta šā gada aprīlī viņas...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl darba nedēļas noslēgumā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...