Piecpadsmitajā jūnijā dilstošais Mēness turpina savu ceļu cauri Ūdensvīra zīmei. Šodien ik vienā iemājos šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgā vēlme pēc pārmaiņām, it īpaši sociālajā un  politiskajā jomā. Liec lietā dzīves gudrības, kuras esi guvis pēdējo dienu laikā, lai atrastu veidu, kā uzlabot savu un līdzcilvēku labklājību.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē allaž ir gatavi iesaistīties dažādu jaunu projektu realizācijā un ir pirmie, kuri reāli uzsāk tajos darboties, taču tiem nereti pietrūkst iepriekš sastādīts rīcības plāns. Tavai enerģijai un drosmei projektu attīstībā ir milzu vērtība, tomēr, ja būs nepieciešams sastrādāties ar apdomīgāku cilvēku, piemēram, Strēlnieku vai Jaunavu, velti mirkli laika, lai kopīgi vienotos par darba plānu.

 

 

versisVērsis

Vēršiem ir spēcīga darba ētika un ievērojami liela pacietība, taču nereti tiem trūkst uzņēmības un fantāzijas. Tu vari izrādīties ļoti nozīmīgs kādā jau iesāktā projektā, kurā strādājošā komanda šobrīd ir apstājusies pie kādiem sarežģījumiem, kuru dēļ darbs nerit uz priekšu tik raiti, kā būtu vajadzīgs.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņi ir ļoti komunikabli cilvēki, tādēļ tiem bieži vien tiek uzticēta visa ar dažādiem projektiem saistītā komunikācija. Pārstāvi un aizstāvi sev nozīmīgos jautājumus, informējot apkārtējos par aktuālajām problēmām un iespējamajiem to risinājumiem.

 

 

vezisVēzis

Vēži ir uz ģimeni orientēti cilvēki, līdz ar to ieteicams apsvērt iespēju iesaistīt savus tuviniekus sev nozīmīgu organizāciju darbībā. Šādi jūs varēsiet apvienot patīkamo ar lietderīgo – gan pavadīt kopā laiku, gan darboties sabiedrības labā.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušie labprāt ieņem vadītāja pozīciju, kas, protams, nozīmē, ka nepieciešama arī komanda, kuru vadīt. Vislabāk tev izdosies sastrādāties ar cilvēkiem, kuriem ir daudzpusīgas prasmes un zināšanas, taču trūkst labas darba organizācijas spējas.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem ieteicams doties talkā citiem un palīdzēt tiem izstrādāt piemērotus attīstības plānus. Tu neesi sevišķi harizmātisks un radošs, taču mērķtiecība un sīkumainība dod tev spēju sastādīt veiksmīgus plānus iecerētā sasniegšanai. Diemžēl, vairumam šo prasmju trūkst.

 

 

 

svariSvari

Tā kā apkārtējie šajā dienā būs tendēti strādāt kopā un sadarboties, ievērojami konflikti nav gaidāmi un Svari varēs atviegloti uzelpot. Tu ļoti labi esi iepazinis savus līdzcilvēkus, tādēļ, ja iespējams, sniedz tiem savus padomus un ieteikumus, kā sekmēt viņu plānu un ieceru attīstību.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem ieteicams iesaistīties darbā sev patiesi tuvās un nozīmīgās organizācijās. Tu esi ļoti kaislīgs un aizrautīgs cilvēks, kas padara tevi par ietekmīgu un veiksmīgu runasvīru, ja vien turi grožos savu karstasinīgo temperamentu.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki nav komandas spēlētāji, tādēļ iesaistīšanās lielos projektos neattaisnos uz tiem liktās cerības. Izvēlies darboties mazāk apjomīgos projektos, kuros lielākoties vari strādāt viens un, kuros nav nepieciešams sadarboties vēl ar citiem plašās darba komandas locekļiem.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie ir strādīgi cilvēki un daudz savu laiku un enerģiju velta tieši darbam. Šodien centies strādāt priekš sevis, nevis priekš priekšniecības. Tu ļoti iespringsti uz hierarhiju darbā un savu pozīciju tajā, taču tas var negatīvi ietekmēt tavu darba tempu.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem ieteicams par sabiedrotajiem šajā dienā izvēlēties savas zodiaka zīmes pārstāvjus. Tavi uzskati apkārtējiem nereti šķiet pārāk kliedzoši, kas bieži vien tev sagādā grūtības iekļauties vispārpieņemtajās normās un sistēmās.
 
zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem grūtības sagādā nepieciešamība ilgstoši koncentrēties uz vienu konkrētu darba uzdevumu, tādēļ tiem nebūs piemēroti spriedzes pilni projekti, kuros stingri jāievēro noliktie termiņi. Izvēlies ņemt dalību tādus projektos, kuros sev uzticētos pienākumus vari izpildīt sev ērtā laikā un ātrumā.

 

 

 

 

 

Jauku dienu! 

Sabiedrība

Diemžēl skumja ziņa šorīt saņemta no Latgales

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.maija plkst. 06.30 līdz 7.maija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Miris atrasts pērnvasar Rīgā mīklaini pazudušais makšķernieks

  Diemžēl bezvēsts prombūtnē esošais Vladimirs Babikovs ir atrasts bez dzīvības pazīmēm. Policijas rīcībā esošā informācija...

Diemžēl piektdienas rīts sācies ar skumju vēsti

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 51 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši četri cilvēki un viens gājis...

Atrasta pirms pusgada pazudusi sieviete; pārtikusi no sūnām un zāles

Sieviete, kura ASV pazuda pirms sešiem mēnešiem, tika atrasta dzīvojot teltī nekurienes vidū un izdzīvojusi,...

Kašers humpalu bodē piedzīvo pagalam neveiklu situāciju – VIDEO

  Neveiklu situāciju kādā lietoto apģērbu veikalā piedzīvojis STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Kašers jeb...
http://myadoftheday.com/

“Mums dzīvē viss ir nokārtojies!” Jauna vidzemniece laimē prātam neaptveramu summu un nomaksā kredītu

  23. aprīlī kāda 33 gadus veca vidzemniece Simtgades loterijā laimēja 100 000 eiro. “Es zināju, ka reiz pienāks...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. maijs

 Tavs spēcīgākais ierocis šajā dienā būs tavi pateiktie vārdi.   Auns Auna zīmē dzimušie bieži vien iekuļas nepatikšanās,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. maijs

  Auns Auni ir drosmīgi un enerģiski cilvēki, kuri no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa ņems visu, ko var...
Foto:Flickr.com/Latvijas armija/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. maijs

  Lai arī lielākā daļa cilvēku jutīsies stipri iedvesmoti darbam (un arī lieliski paveiks savus plānus),...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. maijs

Dienas pirmā puse solās būt diezgan nelabvēlīga īsiem izbraucieniem. Biznesa komunikācija nenoritēs gludi. Tevi var...

Šīs ir piecas bīstamākās horoskopa zīmes

Lūk, šīs zodiaka zīmes nevajadzētu izprovocēt, jo tās dusmu lēkmē var kļūt nekontrolējamas un ticams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. maijs

Dari, ko uzskati par nepieciešamu darīt, lai pasaule kļūtu labāka, kā arī iedvesmo arī citus...

Mājai un Dārzam

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....

Parādās pilnīgi jauna prognoze par laiku nākamnedēļ

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, nākamnedēļ Latvijā gaidāma ievērojama laika maiņa. "Nu jau...

Izskan nepatīkamas ziņas par laiku maija pirmajā nedēļā – prognoze 7 dienām

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks ciklonu darbība, tādēļ daudzviet, jo īpaši nedēļas sākumā, ir...