Šodien tavu rīcību var virzīt fantāzijas, minējumi un pat aizspriedumi. Tieši šī iemesla dēļ tev vajadzētu vispirms analizēt lietas un tikai tad veikt noteiktus pasākumus. Tomēr tas, ka realitāti novērtēt būs visai problemātiski, mudinās atturēties no jebkādiem aktīviem rīcības soļiem.

 

auns-mil-horAuns

Spontānas jūtas un zemapziņas motīvi ietekmēs tavas darbības vairāk nekā parasti. Zvaigznes iezīmē, ka šīs dienas laikā būs visai grūti saglabāt savu neatkarību un pieņemt patstāvīgus lēmumus.

 

versis-mil-horVērsis

Šī tev solās būt harmoniska diena. Daļa no tavas enerģijas būs vērsta uz nākotni, netradicionāliem risinājumiem un projektiem, kā arī mijiedarbību ar draugiem. Šīs dienas laikā pieaug tavas uztveres spējas un līdzjūtība.

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Dzīve šodien būs tev labvēlīga, tomēr tas pieprasīs tādas īpašības kā elastīgumumu un spēju ieklausīties savā intuīcijā. Lai realizētu savus plānus, tev var būt nepieciešams apzināties, ka ir jābūt līdzjūtīgam un jācenšas sajust apkārtējo attieksme.

 

vezis-mil-horVēzis

Veiksme šodien būs tavā pusē. Visi personiskā rakstura darījumi, kas saistīti ar mākslu, mājsaimniecību, jurisprudenci, estētiku, izglītību un reliģijas niansēm, solās būt īpaši veiksmīgi. Kontakti ar cilvēkiem no tālienes vai ziņa no svešām zemēm – arīdzen būs pozitīva.

 

 

lauva-mil-horLauva
Diena būs labvēlīga, lai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar kopīpašumu, kā arī resursiem, kas tev ir uzticēti. Mēģinājumi būt agresīvam un pašpārliecinātam, var ciest sakāvi, jo cilvēki vienkārši nevēlēsies sarunāties ar tevi!

 


jaunava-mil-hor
Jaunava

Tava partnera viedoklis šodien var kļūt jēgpilnāks. Visticamāk, tev būs ļoti svarīga sava reputācija sabiedrības acīs. Veicot izšķirošos lēmumus, ieteicams konsultēties ar laulāto draugu. Taču, ja tas ir kas ļoti nozīmīgs un specifisks, lūdz ārsta, advokāta, mentora, priekšnieka vai garīgā skolotāja palīdzību.

 

svari-mil-horSvari 
Šī ir laba diena mijiedarbībai ar taviem kolēģiem, kā arī ikdienas darbu veikšanai. Ja tev šodien ir jāstrādā, vari paļauties uz savas vadības labvēlību. Visticamāk, ja vēlēsies pamest darbu agrāk kādu personisku iemeslu dēļ, tev tam tiks dota atļauja.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tavs jūtīgums šodien izpaudīsies visai harmoniskā veidā. Spēsi pielāgoties visdažādākajām situācijām. Ja izturēsies ar cieņu pret citiem,  šī īpašība nodrošinās cilvēku simpātijas un vēlmi dalīties ar tavi. Kāds šajā dienā var izstāstīt tev par savām grūtībām. Zvaigznes norāda, lai ko tu šodien darītu, būsi nepārspējams.

 


strelnieks-mil-hor
Strēlnieks

Tava intuīcija šodien var signalizēt, ka esi zināmu apdraudējumu un izmaiņu priekšā. Iespējams, arī pats to jau apzinies,  tāpēc nebūs nepieciešams īpaši ieklausīties un pieskaņoties savai iekšējai balsij. Ieteicams pievērst lielāku uzmanību emocionālajam mikroklimatam tavā ģimenē, pilsētā, kurā dzīvo un jebkurā stabilā savienībā.

 

mezazis-mil-horMežāzis
Tava apkārtne būs sarūpējusi daudzus jaunus iespaidus un pārdomas. Vari atskārst, ka šodien ir grūti koncentrēties. Šī iemesla dēļ vajadzētu izvairīties no visiem darbiem, kas pieprasa pamatīgu un rūpīgu koncentrēšanos un rakstura stingrību.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka tavs maciņš šodien var kļūt pilnāgs. Pastāv arī iespēja, ka atradīsi labu nepilna laika darbu vai kādu papildus peļņas gūšanas avotu. Šodien tev nevajadzētu apstāties pie lēmumiem, kas jau ir pieņemti. Tāpat, ja tu vien meklē pastāvīgu ienākumu avotu, nepadodies pie pirmajām neveiksmēm, turpini savu izpētes procesu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tavas mākslinieciskās spējas šodien strauji pieaugs. Tev var būt dabiska tieksme pēc literatūras, dzejas un citu mākslas darbu baudīšanas. Zvaigznes uzsver, ka šis ir brīnišķīgs laiks, ko pavadīt kopā ar saviem bērniem. Mīlestībai, rūpēm un uzmanībai pret viņiem būs simtkārtīga atdeve.

 

 

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi risinājušies daudzdzīvokļu namā Siguldā – VIDEO

  Kāda sirmgalve no Siguldas savā kāpņu telpā pie pašas dzīvokļa durvīm atradusi dēlu guļam uz...

Pēdējā laika smagākajā negadījumā Kurzemē letāls iznākums

  Piektdienas pēcpusdienā uz ceļa Tukums - Kuldīga noticis smags negadījums, kas prasījis cilvēka dzīvību. Starp Zemīti...

Infektologs Dumpis nāk klajā ar nepatīkamām ziņām

  “Mums priekšā ir ļoti sarežģīts marts. Iespējams, ir vairāk jādomā par ierobežojumiem,” – tā intervijā...

Tiešsaistes stundā Latvijā rupji pazemo skolotāju; vainīgajam draud lielas nepatikšanas

Par huligāniskām darbībām un mācību stundas norises traucēšanu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī...
Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Atrasts pazudušā Eduarda līķis

PAPILDINĀTS (05.03.2021. pulksten 14:29): Šodien, 5.martā, persona  tika atrasta bez dzīvības pazīmēm. Paldies visiem, kuri...
Foto:Pexels.com/CC

Kurzemē šausmīgos apstākļos atrod trīsgadnieku; sākts kriminālprocess

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

  Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo...
Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Mājai un Dārzam

Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...