Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi – martu! Uzzini, ko turpmākās dienas paredzējušas tieši tev!

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, ka šīs nedēļas sākums būs lielisks laiks, lai izbaudītu savu apņēmīgo un pašapzinīgo attieksmi, vēlmi virzīties uz priekšu. Nedēļas pirmajās dienās un tās vidus daļā, zvaigznes tev paredz ļoti labas prasmes projektu uzsākšanā un dažādu lietu virzīšanā uz priekšu, taču ar nosacījumu, ka tu liksi lietā un pilnībā izmantosi savu šarmu, lai neļautu citiem gūt virsroku. Līdz pat nedēļas pēdējai darba dienai esi gatavs kādām pēkšņām, dziļām jūtas, kas pamazām sāk uzjundīt satraucošas emocijas tavā sirdī un prātā. Tomēr nav pamata satraukumam, jo planētu stāvoklis tev šajās dienās  sola vienīgi veiksmi, tomēr pārliecinies, ka pārlieku neizrādi šīs emocijas uz āru, esi nosvērts un emocionāli noturīgs. Norises nedēļas nogalē no tevis var prasīt papildus atbildību un apzinīgumu. Lai gan teju it visur varēsi atrast kādu aizraujošu piedzīvojumu, apzinies, ka daudzās lietās nāksies uzņemties vadību, nevis ļauties izklaidēm.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Vai esi noguris no vienas un tās pašas, vecās rutīnas? Šajās dienās, īpaši nedēļas sākumā – vari saņemt kādu jauku pārsteigumu, piemēram, izmaiņas tik ierastajā nedēļa grafikā vai kādu citu, nelielu iespēju uzlabot savu pašsajūtu. Nedēļas pirmajās dienās tev ir jācenšas nodrošināt plašas iespējas izrauties no ikdienas rūpēm un ļauties jautrībai. Sākot ar nedēļas vidu, visticamāk, apjautīsi, ka esi kļuvis kaprīzāks nekā ierasts, jo īpaši pārliecinošāk izrādot privātīpašnieciskumu. Planētu stāvoklis brīdina, lai raugi, ka greizsirdība nesabojā tavu kopējo nedēļas atmosfēru. Šajā nedēļas nogalē esi īpaši piesardzīgs, ja nākas savās darbībās pielietot zināmu risku. Iespējamas finansu spekulācijas. Tāpat ļoti ticams, ka nesaņemsi solīto materiālo atlīdzību par kādām darbībām. Tāpat rēķinies, ka intelektuālas uzdrīkstēšanās var pamazām izsmelt tavus spēkus, tāpēc velti laiku atpūtai!

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Jau ar jaunās nedēļas pirmajiem brīžiem tev ir jābūt kaujas gatavībā mesties it visā notiekošajā! Planētu stāvoklis mudina ņemt talkā mūziku un pie labas fona dziesmas censties apzināties, kā tu spēj tikt galā ar saviem visai grūtajiem un sarežģītajiem dzīves piedzīvojumiem. Ja pašlaik jūties laimīgs, pat šķietami sarežģīti misēkļi un likstas tavā jūtu pasaulē nespēs izsist stigro un pārliecināto pamatu zem kājām. Nedēļas vidus ieviesīs zināmas korekcijas, tev ir jābūt gatavam uz savas darbības tempa samazināšanu, iespējams, ievērojami piebremzējot ar savām aktivitātēm. Planētas iezīmē, ka  vari būt daudz intravertāks nekā parasti, tomēr vēlēsies baudīt, iegūt jaunus iespaidus.  Nedēļas nogalē lieliski veiksies komandas darbs, tas būs laiks, lai līdzsvarotu jūsu kopīgās perspektīvas.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Planētu stāvoklis šajā nedēļas sākumā paredz nepatikšanas mājās. Nedēļas pirmās dienas var radīt problēmas un saspringtas situācijas, tev būs nepieciešams pielietot daudz pacietības, kā arī izmantot tev tik ierasto līdzjūtību un laipnību, lai pamazām normalizētu saspīlējumus. Nedēļas vidū vari sajusties mazliet neomulīgi emocionālā ziņā, iespējams, tev būs problēmas atrast pamatu zem savām kājām. Zvaigznes norāda, lai vienkārši esi pacietīgs un uzticies labiem draugiem, lai viņi palīdzētu atrast tev jaunu dzīves ceļu un, ja nepieciešams – dotu mirkli vientulībai – pašam savā personīgajā telpā. Šajā nedēļas nogalē ir ieteicams izkļūt no pilsētas vai vienkārši doties prom no ierastā pūļa un darīt kaut ko jautru.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šī būs nedēļa, kad tu, visticamāk, nepieļausi kļūdas, jo daudzi būs tavā pusē, atbalstīs un pie reizes uzmanīs! Nedēļas sākumā tavas harizmātiskām komunikācijas prasmes palīdzēs uzvarēt tavus sāncenšus un panākt  saskaņu ar draugiem. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās tu vari būt  atvērts flirtam un nonākt pastiprinātas uzmanības centrā. Nedēļas otrajā pusē vari atskārst, ka esi ieguvis, iemantojis dažas neparastas atziņas. Izmanto šo jauno pieredzi un savu intuīciju gudri un meklēt iespējas, lai palīdzētu citiem. Liels, spēcinošs enerģijas pieplūdums palīdzēs veikt nozīmīgas pārmaiņas nedēļas nogalē, kas ir labi, ņemot vērā tavas iespējas pēc piedzīvojumiem un romantikas.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Paskaties tik uz sevi! Planētas norāda, ka šajās dienās tu vari patiesi pārsteigt citus, pēkšņi darot vai pasakot, ko netipisku sev! Nedēļas sākums būs lielisks brīdis, kad izcelties apkārtējo vidū, tomēr neesi pārsteigts, ja tava impulsivitāte atstāj sajūtu, ka svārsties starp daudzām lietām, nespēj atrast pareizo risinājumu kādā jautājumā.  No nedēļas vidus līdz pat pēdējai tās darba dienai kļūsi daudz kontrolētāks un analītiskāks, taču sagaidi, ka tevi virzīties uz priekšu mudinās gandrīz neremdināma zinātkāre. Ļaujies šai intelektuālajai tieksmei – rast atbildes uz tev tik svarīgajiem jautājumiem. Šajā nedēļas nogalē centies pielāgoties visam notiekošajam un vienkārši ļaujies notikumu plūsmai, pat, ja kaut kas šķiet nezināms un riskants.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Jūties koķetā noskaņojumā? Planētu stāvoklis paredz, ka tu šajās dienās spēsi piedzīvot romantiskus un neparastus mīlestības pilnus piedzīvojumus.  Planētas norāda, ka šī nedēļa piedāvās neskaitāmas socializēšanās iespējas un mudinās mainīt daudzas lietas uz augšu. Izbaudi apkārtējo uzmanību, taču neesi pārsteigts, ja romantiskās vēlmes nesakrīt ar taviem darba plāniem. Nedēļas otrajā daļā no uzsvara uz norisēm personīgajā dzīvē, tavs fokuss, visticamāk, pāries uz apkārt esošajiem cilvēkiem uz dažādām ar viņiem saistītām lietām. Nezaudē diplomātiskumu, ja nepieciešams pielāgojies kādām norisēm un centies nebūt pārāk skops, taupot uz dažādiem resursiem. Šajā nedēļas nogalē tavas intelektuālās spējas un idejas spēs panākt virsotnes! Cilvēki tev visapkārt, visticamāk, neskoposies ar labiem vārdiem un arī tu nepaliec atbildi parādā.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis norāda, lai sagaidi negaisa mākoņus pie tavas garīgās sfēras horizonta nedēļas sākumā. Tevi var pārņemt nemiers un emocionāla nestabilitāte, bet tas tikai nozīmēs, ka tev ir nepieciešams veltīt vairāk laika sevi, cenšoties atgūt tik nepieciešamo harmoniju. Nedēļas vidū meklē iespējas, lai uzlabotu savu omu un atgūtu optimistisko skatījumu uz dzīvi. Lēmumus spēsi pieņemt aizvien ātrāk, kad radīsi  iespēja apdomāt visus – par un pret. Nedēļas otrajā pusē tava parastā noslēpumainība un personības magnētisms tikai palielināsies, neesi pārsteigts, ja apjautīsi, ka tevi ar īpašu skatienu un interesi uzlūko kāda persona, tāpat – spēsi apkārt pulcēt daudz sevis cienītāju. Šajā nedēļas nogalē ļaujies visam notiekošajam! Planētas mudina uzticēties saviem instinktiem, nepieļaujot, ka uzņemies pārāk daudz!

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šajās dienās kopaina uz kādu norisi kļūs daudz skaidrāka. Tava ilgtermiņa, tālredzīgā intuīcija spēs daudz ko pateikt priekšā, palīdzot ne tikai gūt panākumus, realizēt lielus plānus, bet arī baudīt jautrības pilnus brīžus. Nedēļas otrajā pusē tavs enerģiskais temps pamazām palēlināsies, tava parastā, jautrību mīlošā būtība var krasi mainīties. Planētu stāvoklis norāda, lai izmanto šo laiku, lai apzinātos, kas ir tavas šī brīža prioritātes, ko tu patiešām vēlies. Paļaujies uz saviem sapņiem, kāds no tiem var palīdzēt atbildēt uz daudziem jautājumiem. Šajā nedēļas nogalē pavadi laiku kopā ar draugiem, izbaudiet šos mirkļus un viens otra sabiedrību.
 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis 

Planētas norāda, ka šī ir īstā nedēļa, kad sākt risināt daudzas jaunas lietas, tavs ambiciozais gars var nepazīt robežu! Nedēļas sākumā būsi entuziasma pilns, tev lieliski veiksies uzņēmējdarbības plānu realizēšanā. Šajās dienās teju ikvienam var būt vēlme iesaistīties tavas radošās dzīves norisēs, daudzi apbrīnos to, ko tu spēj paveikt. Nedēļas vidū apjautīsi, ka esi teju pārpilns ar neparastām idejām, spēju realizēt neparastas perspektīvas un plānot savu prasmju pielietošanu. Izmanto šo impulsu, lai kļūtu organizētāks un pārliecinātāks par savu lēmumu pieņemšanu. Šajā nedēļas nogalē apdomā savas dzīves kopainu. Ko tu patiešām vēlies darīt? Šādi tu spēsi atrast atbildes, sajūtot neatlaidību un nepieciešamību realizēt savus plānus.

 

 

 
udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka šī būs izšķiroša nedēļa tavas jūtu pasaules izzināšanai. Pavasaris un zvaigznes ienes jaunas vēsmas šajā tik svarīgajā tavas dzīves sfērā. Nedēļas sākumā starp tevi un mīļoto cilvēku var rasties zināmas domstarpības, kas tikai pamudinās apzināties jūsu attiecību nozīmīgumu, izvērtējot vai pašlaik neesat attālinājušies viens no otra. Nedēļas vidū pieaugs tavs enerģijas līmenis un apņēmība veikt zināmas izmaiņas darba jautājumos, kas dažādā ziņā allaž ietekmējušas arī tavu privāto dzīvi. Iespējams, nolemsi, ka ir pienācis brīdis nedaudz atvilkt elpu un vairāk pavadīt laika ar saviem mīļajiem. Nedēļas izskaņā no jauna vari piedzīvot zināmu šaubīšanos par norisēm savā dzīvē. Ir īstais brīdis, kad uzdot sev jautājumu – kādas ir manas prioritātes, ko es vēlos un mērķtiecīgi doties tam pretī!

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētas mudina tevi ļauties visam šajā nedēļā notiekošajam. Ir īstais brīdis izbaudīt sava cītīgā, smagā darba saldos augļus. Nedēļas vidū vari apzināties, ka viens tavas dzīves posms ir noslēdzies un ir laiks pietuvoties nākamajam mērķiem, apzinoties, kas ir tavas šī brīža lielākās prioritātes. Nedēļas izskaņa mudinās ļauties patīkamiem mirkļiem kopā ar taviem vistuvākajiem. Ja tev ir atvases, ir piemērots brīdis vairāk laika pavadīt kopā, atjaunot tās norises, kas kādreiz jūs tik ļoti vienoja. Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tev ir jāatrod veselīgs balanss starp profesionālo dzīvi un vēlmi vairāk laika baudīt ģimeniskā vidē.

 

BrīvBrīdis novēl tev lielisku nedēļu!

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...