Silts, pat karsts laiks, saule, jūra, zaļa zāle un ziedu smarža. Vasara. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, uzzini, ko tās šai nedēļai sola tieši tev. Aidā vasarā!

 

Auns

Šī kopumā solās būt tev visai saspringta, nemierīga un dažādiem notikumiem bagāta, kas darīs tevi nepacietīgu un var arī izraisīt problēmas mājas vai profesionāla rakstura attiecībās. Strīdus un konfliktus būs vieglāk pārvarēt vai pat no tiem izvairīties, ja kontrolēsi savas emocijas un darbības. Daudz vairāk laika vajadzēs veltīt ģimenes lietām un to risināšanai. Būs grūti saņemt palīdzību no citiem un, ja arī izdosies, tad ticams, ka ar to nepietiks. Ticams, ka būs arī kāda ģimeniska tikšanās, jo kāds vēlēsies paziņot svarīgus jaunumus. Šī nedēļa kopumā solās būt visai progresīvs laiks, taču, kur un kādu progresu gūsi, tas būs atkarīgs tikai no tevis. Tik pat labi, iespējams, tieši šonedēļ kāda lieta no stagnācijas pavirzīsies uz priekšu. Ir svarīgi apzināties savas prioritātes un sākt apdomāt to, kā šīs savas ieceres īstenot. Šonedēļ būs arī daudz komunikācijas.

 

 

Vērsis

Šonedēļ lielāko daļu tavu darbību un lēmumu noteiks un radīs tavas finansiālās intereses, iespējas. Šī nesolās būt lielas un/vai negaidītas peļņas gūšanas nedēļa, bet gan tajā būs iespējas samazināt savas izmaksas. Ieguvums būs saistībā ar tikšanos ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti. Vēršiem šīs nedēļas laikā solās būt arī dažādi pārsteigumi. Ļaujies savām cerībām un domā par to, ko vari darīt, lai tās piepildītu, iespējams, tam tev noderēs jauniegūti paziņas. Gandrīz katru dienu tev nāksies pieņemt dažādus lēmumus, veikt svarīgus uzdevumus un paveikt steidzamas lietas. Nav izslēgts, ka šonedēļ nāksies iesaistīties tiesas prāvā vai līdzīga rakstura notikumos. Tev šonedēļ jācenšas būt aktīvam un paveikt nepieciešamo ātri, bet kvalitatīvi. Šis būs laiks, kad varēsi sasniegt daudz, bet tikai tad, ja pats ieguldīsi savu enerģiju, ambīcijas un rīkosies gudri. Izvairies no nesaprotamām situācijām un maldināšanas.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ iespējamas spēcīgas emocijas, kas saistītas ar svarīgiem notikumiem ģimenē vai tuvu draugu dzīvēs. Šajā nedēļā personīgajās lietās veiksies krietni labāk nekā profesionālajā jomā, taču tas nenozīmē, ka būs problēmas. Šīs nedēļas laikā tev būs iespēja stabilizēt savus finanšu jautājumus, gūt labus ienākumus vai gadījumā, ja tev ir savs bizness, gūt labākus finanšu rezultātus. Piemērota nedēļa, lai strādātu ar naudu un finanšu dokumentiem/ būs iespēja realizēt savus plānus, ko jau labu laiku esi apdomājis. Šonedēļ nevajadzētu aizmirst par savu veselību, jo īpaši, ja esi iesaistījies jebkāda veida ārstēšanas, terapijas vai veselības stiprināšanas procesā. Šajās dienās daudzas lietas spēs padarīt tevi laimīgu un likt justies apmierinātam ar gūtajiem rezultātiem. Var rasties stresa piepildītas situācijas saistībā ar kādu tev tuvu personu. Vajadzētu pacensties iztikt bez liekas drāmas.

 

 

Vēzis

Šonedēļ vairāk uzmanības vajadzēs pievērst kādu dokumentu sakārtošanai, pabeigšanai, jo īpaši, ja tie saistīti ar finansiāla rakstura saistībām. Daudzi Vēži varēs baudīt naudu, kas saņemta, pateicoties šādam dokumentam vai līgumam. Šonedēļ tevi var uzmeklēt draugi, lai dalītos ar tevi svarīgos notikumos, taču ne visi no tiem būs patīkami un priecīgi. Šonedēļ tev īpaši uzmanīgam jābūt ar situācijām, kur vari pieļaut neuzmanības kļūdas, jo par tām var nākties ļoti dārgi maksāt. Varēsi izbaudīt komunikāciju ar kādu jaunu sievieti. Veiksme vai nozīmīgi notikumi šīs meitenes dzīvē ļaus tev gūt īpašu pieredzi vai lepnumu. Kāds var meklēt tavu palīdzību, un šī situācija kaut kādu iemeslu dēļ var būt dīvaina, negaidīta vai pat satraucoša. Īpaši interesanti notikumi var izvērsties mīlas dzīvē. Būs nepieciešama nopietna saruna par tēmu, kas svarīga tavu attiecību nākotnei.

 

 

Lauva

Vairāk uzmanības šajā nedēļā vajadzētu pievērst dažādiem mājas darbiem, lai neļautu pagātnes neveiksmēm un kļūdām atkārtoties. Būs nepieciešams rūpēties par komfortu mājās vai pavadīt vairāk laika dārzā. Šī būs visai grūta nedēļa, jo tu jutīsies emocionāli nestabils. Jebkāds nepatīkamāks notikums vai ziņas var tevī izraisīt negatīvu emociju izvirdumu. Tu ļoti emocionāli uztversi jebkuras grūtības vai sliktākas ziņas. Apkārtējiem cilvēkiem būs grūtības izsekot tavām emocionālajām svārstībām. Ticams, ka šonedēļ iegūsi jaunas paziņas neatkarīgi no tā vai tas būs privātajā vai profesionālajā jomā. Šīs nedēļas laikā būs arī svarīgi notikumi, kas saistītu ar bērniem. Daudzas Lauvas var saņemt priecīgas ziņas par grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šajās dienās varēsi novērtēt kādu attiecību nozīmīgumu. Uzmanīgi vēro sev svarīgu notikumu attīstību.

 

 

Jaunava

Šonedēļ tev vajadzēs pievērst vairāk uzmanības mājoklim, kurā tu dzīvo vai kādam citam īpašumam, kas pieder personīgi tev vai arī kādam no taviem ģimenes locekļiem. Šī solās būt laba nedēļa gan pirkumu veikšanai, gan pārdošanai. Šīs nedēļas laikā daudzām Jaunavām var nākties ceļot, kā arī būs komunikācija ar cilvēkiem no dažādām pilsētām vai valstīm. Varēsi izdarīt pareizo lēmumu par izmaiņām savā dzīvē, kas saistītas ar ceļošanu. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst savām darbībām un lēmumiem, jo tiem būs ilgstošas sekas tavā dzīvē. Šis būs labs laiks, lai strādātu, attīstītu senākas vai jaunas profesionālas saistības, uzsāktu jaunu darbu vai izveidotu savu uzņēmumu. Nesolās būt daudz problēmu vai nepatikšanu, katrā ziņā ne tādu, ar ko nespēsi tikt galā. Ja tev ir nepieciešams padoms vai palīdzība, šonedēļ tas viss veiksies daudz vieglāk un ātrāk. Neatsaki palīdzību kaimiņam vai kolēģim.

 

 

Svari

Šajā nedēļā tev vajadzētu noskaidrot un tikt skaidrībā ar problēmām un grūtībām, kas kavē tavu izaugsmi personīgajā vai profesionālajā izpratnē. Tas nenotiks kā uz burvju mājiena, taču tu varēsi daudz ko darīt lietas labā. Svarīgi būs noskaidrot nepieciešamos apstākļus un iespējas. Var gadīties, ka saņemsi nepatīkamas ziņas, kas būs saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti. Vairāk varēsi saņemt palīdzību un pats palīdzēt sievietēm, ticams, ka saņemsi kādu ļoti vērtīgu padomu. Šo septiņu dienu laikā notikumiem būs ļoti nepastāvīgs, taču kopumā pozitīvs virziens. Svarīgi būs izvairīties no stresa un pārslodzes. Šajā nedēļā lēnāka būs tavas emocionālās un psihiskās stabilitātes attīstība. Iespējami arī dažādi patīkami pārsteigumi, kas saistīti ar dažādām ziņām, paziņojumiem, ierosinājumiem, ielūgumiem un daudz ko citu. Ticams, ka saņemsi svarīgu dokumentu vai līgumu. Ja tev izdosies pasargāt sevi no negatīvām emocijām, dusmām vai izmisuma, nedēļas beigās tu būsi veiksmīgāks sarežģītā, bet svarīgā lietā.

 

 

Skorpions

Šonedēļ varēsi rīkoties, lai konkrētāk definētu savus profesionālos plānus, mērķus un prioritātes. Būs notikumi vai apstākļi, kas radīs dažādas izmaiņas un jauninājumus. Šī būs lieliska nedēļa, lai meklētu jaunu darbu vai uzsāktu jaunu. Šīs nedēļas neveiksmes būs pagājušās nedēļas neatrisināto problēmu turpinājums. Tagad lietas var kļūt vēl sarežģītākas, jo sapratīsi, ka vaina ir meklējama tevī. Labākais gan būs tas, ka šobrīd apkārtējie cilvēki būs gatavi tev palīdzēt atbilstoši konkrētajai situācijai. Viena ziņa dos tev cerības atrisināt kādu samilzušu problēmu, kas tev sāka darīt raizes šī gada sākumā. Nedēļa solās būt interesanta saistībā ar tavām ģimenes lietām, jo pieredzēsi dažādus interesantus notikumus, kas ļaus tev pavadīt laiku kopā ar mīļajiem. Šonedēļ jaunuzsāktajām lietām būs visai lēna attīstība, taču tas nenozīmē, ka tev vajadzētu nolaist rokas. Šonedēļ varēsi piedzīvot patīkamus notikumus kāda tev tuva cilvēka dzīvē.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ var būt vairāk finansiālu saistību. Tev būs jāplāno dažādi finanšu jautājumu, jāuzlabo personīgais vai ģimenes budžets. Daudziem Strēlniekiem būs iespējas gūt papildu ienākumus. Šajā nedēļā, iespējams, apmeklēsi pasākumu, kas būs saistīts ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti. Šī nedēļa sniegs tev daudz pārsteigumu, kas attīstīs dažādas emocijas. Neuztraucies, tas nebūs nekas briesmīgs, taču tu vēl pēc laba laika atcerēsies dažādus šonedēļ piedzīvotos notikumus. Šonedēļ tev būs jāpieņem vismaz viens svarīgs lēmums vai jāsāk plānot gaidāmās pārmaiņas tavā dzīvē – jauns darbs, jauns mājoklis, pārcelšanās uz dzīvi citur, kopdzīves uzsākšana u.tml. Šajā nedēļā būs dažādas tikšanās ar radiniekiem, draugiem, kolēģiem un kaimiņiem pat bez īpaša iemesla. Mīlas frontē būs emocionāli notikumi, taču tā kā šīs būs visai individuālas lietas, tās var radīt kā prieku, tā arī vilšanos. Kopumā šī būs dinamiska nedēļa, un notikumi risināsies visai ātri. Ticams, ka jutīsies tā, it kā nesaprastu, kur paliek laiks,  un kurp tas steidzas.

 

 

Mežāzis

Mežāži šonedēļ saņems praktisku vai finansiālu palīdzību no kādas tuvas sievietes. Savukārt tu pats piedalīsies kāda svarīga pasākuma sagatavošanā, kas arīdzan saistīts ar kādu sievieti. Uz tevi šonedēļ liks lielas cerības, turklāt tu ar saviem plāniem un darbībām tās pilnībā attaisnosi. Tomēr pats galvenais ir iesākto novest līdz galam, iegūstot pabeigtu rezultātu. Nesagrauj savu veselību ar sliktu ēdienu un alkoholu, šonedēļ to negatīvā iedarbība var būt izteikti jūtama. Gaidāmas svarīgas sarunas par tavu atalgojumu, finanšu dokumentiem vai lietām, kas tev tuvākajā laikā jānokārto naudas jomā. Pieredzēsi aizraujošus mirkļus ar jauniem vai vecajiem draugiem. Esi atvērts un aktīvi komunicē ar ļaudīm, kad vien tos satiec. Aizpildi savu dzīvi ar sapņiem un palīdzi viņu sapņus piepildīt saviem mīļajiem. Tiesa, šī nedēļa ne vien dos daudz prieka, bet arī var uzlikt kādu ne visai patīkamu pārbaudījumu. Tas ļoti labi atklās tavas senās un ne tik senās kļūdas. Labā ziņa – tu tiksi galā ar to.

 

 

Ūdensvīrs

Tu šonedēļ būsi aizņemts ar kādu darbiņu, par kuru mājinieki nebūs sajūsmā un arī diez ko nealks palīdzēt. Lai gan visi paļausies uz tevi, tu pats droši nevarēsi paļauties uz nevienu. Gaidāma svarīgu iekārtu nomaiņa mājās vai darbā, remonts. Nedēļa paies, realizējot plānus, kas saistīti ar īpašumu. Radīsies jauni kontakti ar cilvēkiem no citām pilsētām, kuri tev ar profesionāliem padomiem vai savu darbu tieši palīdzēs šajos procesus. Nedēļa labvēlīga ceļojumiem, ja vien tie nav saistīti ar darbu un darījumiem. Turpmākajās septiņās dienās izvairies no viltus, meliem un manipulācijām, jo tas var pamatīgi atspēlēties. Iespējamie nepatīkamie konflikti, zaudējums vai vientulība ir gana dārga maksa, lai to nedarītu. Šonedēļ piedalīsies dažādos pasākumos un sapulcēs, kas saistīti ar darbu vai kādām organizācijām, biedrībām. Kā allaž, tavā viedoklī ieklausīs un respektēs.

 

 

Zivis

Zivis šonedēļ pieredzēs daudz un dažādus pasākumus, kas saistīti ar draugiem, tuviniekiem un sabiedrisko sfēru. Nopietni aizdomāsies par dažādu procesu cēloņiem un sekām. Tā var izvērsties par visai nozīmīgu dzīves mācību, ja vien neesi tendēts allaž skarbi komentēt un vērtēt citus. Šī, iespējams, nebūs pati veiksmīgākā nedēļa, līdz ar to var izpausties pesimisms, nervozitāte, piesardzība. Tas nebūt neuzlabos situāciju, turklāt tikai retais šādos brīžos spēj tikt ar sevi galā tā, it kā nekas nebūtu noticis. Mīlestībā gaidāmas visai dažādas pieredzes, turklāt liela nozīme būs arī iepriekš minētajām dvēseles noskaņām. Gaidāmas ziņas un notikumi, kuri saistīti ar bērna piedzimšanu, grūtniecību vai tava bērna/mazbērna svarīgiem dzīves notikumiem. Laba nedēļa finansiālajā ziņā, teicami panākumi sarunās par un ap naudu, darījumos u.tml. Daudzus patīkami pārsteigs papildus ienākumi ģimenes budžetā.

 

 

Lai brīnišķīga un jaukiem notikumiem bagāta tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Bart Rousseau/CC

Naktī pie ezera mīklaini pazudis jauns vīrietis, ļoti lūdz palīdzēt

2021.gada 13. jūnijā ap plkst. 1.00 naktī Kalvenes pagastā pie Tīdu ezera pazudis 28 gadus...

Policija atklāj skumju stāstu, kas risinājies Daugavpils ielās: šausmīgā nāvē miris cilvēks

  Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde vēsta par šausmīgiem notikumiem uz ielas Daugavpilī. 2021. gada 14. jūnijā...

Izskan lieli jaunumi par mūsu vienīgo Eirovīzijas uzvarētāju Mariju Naumovu

  15. jūnijā Latvijas Nacionālais vēstures muzejs saņēma dāvinājumu no Marijas Naumovas – dziedātāja nodeva muzejam...

Izskan ziņas par vēl astoņiem Covid-19 upuriem pirmdien

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 143 jauni...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Pierīgā pazudusi jauna sieviete ar mazu meitiņu

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde meklē bezvēsts pazudušo 2000. gadā dzimušo Aivu Treibergu, kura šā...
AP

Jelgavas pusē gados jauns pāris iedzer un sakašķējas – viss beidzas ar lielu nelaimi

  Šī gada 11. jūnijā Jelgavas novadā tika konstatēts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policijā...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūnijs

  Darbīgāko zīmju pārstāvjiem ieteicams izmantot intuīciju un empātiju, lai spētu pieņemt efektīvus un ētiskus lēmumus,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūnijs

  Dienas pirmā puse nesīs daudz prieka un optimisma. Būsi emocionāls un labprāt citiem atklāsi savas...
Foto:Flickr.com/Tommy Clark/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. jūnijs

  Pretēji vakardienai, kad vēlējies uzbrukt jebkuram atšķirīga viedokļa paudējam, šodien vairāk vēlēsies vienkārši dalīties ar...
Foto:De-mmim.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. jūnijs

  Pirms uzsāc oponēt kāda izteiktajam viedoklim, padomā divreiz, vai tiešām tas ir nepieciešams un būs...
pixshark.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 14.-20. jūnijs

  Jūnijs rit pilnā sparā! Daba jau teju sasniegusi savu pilnbriedu - viss zied un zaļo!...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. jūnijs

  Visai lielu iespaidu šī brīža zvaigžņu stāvoklis atstās uz tiem, kuri paši par sevi jau...

Mājai un Dārzam

Bricis neiepriecina – Latvijai tuvojas lielākais karstuma vilnis pēdējos gados

  Nedēļas nogalē sāksies lielākais karstuma vilnis pēdējos divos gados, sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" pastāstīja...

Parādās jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks anticiklonu darbība - laiks būs lielākoties sauss un saulains,...
Publicitātes foto

Latvijai tuvojas karstuma vilnis – vai tveice saglabāsies arī Jāņos?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā aplūkojis prognozes nākamajai nedēļai. "Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā sāksies...