Pierīgas huligāniem viltīga shēma, kā gaišā dienas laikā apzagt pārtikas veikalus

19/03/18 22:30 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Pierīgas huligāni izstrādājuši jaunu shēmu, kā gaišā dienas laikā apzagt pārtikas veikalus, tiekot pie kārotās dziras, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Reģionālajā pašvaldības policijā saņemta ziņa, ka kādā Valdlauču veikaliņā starp vairākiem jauniešiem izcēlies kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, pamanīts aprakstam atbilstošs jauniešu bariņš, pie kuriem atradušās alkohola pudeles. Piesteidzās arī veikala apsargs, norādot uz konkrētiem jauniešiem.

 

Viņi gan ļoti centās aizrunāt klātesošo ausis ar visdažādākajām muļķībām, tomēr veikala novērošanas kameras bija fiksējušas patiesos notikumus. Kamēr divi inscenējuši kautiņu, pārējie aptīrījuši alkohola plauktus. Turklāt saņemta informācija, ka pirms pusstundas līdzīgā veidā aptīrīts arī blakus esošs veikals. Arī tur izraisīts viltus kautiņš un nozagts alkohols.

 

Kompānija nogādāta Valsts policijā, kur ierosināta lieta. Ņemot vērā viņu visai raibo pagātni, divi jaunieši arestēti un brīdi pavadīs aiz restēm. Pierīgas tirgotājiem jāuzmanās no šādām jauniešu kompānijām un inscenētiem konfliktiem, kuru laikā iespējamas zādzības.

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: