Auns

Šo nedēļu sagaidīsi priekpilnā noskaņojumā. Patiesi ticēsim tam, ka tu spēj tikt galā ar jebko, tai skaitā ar vissarežģītāko projektu. Kamēr būsi optimistiski noskaņots, spēsi uzrādīt patiešām iespaidīgus rezultātus ne tikai profesionālajā dzīvē, bet arī privātajā. Pastāv liela iespēja, ka tieši šodien pie tevis atpakaļ atgriezīsies iepriekšējais partneris.

 

 

Vērsis

Šodien ieteicams pārlieku neuzticēties saviem kolēģiem. Daudzi no viņiem nebūs ieinteresēti veiksmīgā karjerā, kas nozīmē, ka ciniskākais no viņiem var viegli tevi novirzīt no iecerētā mērķa. Lai no tā izvairītos, seko īstu profesionāļu ieteikumiem. Salīdzini iegūtās rekomendācijas un, pat tad, ja tās būs krasi atšķirīgas, varēsi būt drošs, ka esi uz pareizā ceļa.

 

 

Dvīņi

Šodien apbrīnosi kādu savu jauno kolēģi. Viņš ir pretējā dzimuma pārstāvis, kurš izstaro aristokrātisku skaistumu un milzu harizmu. Patiesībā, tu nebūs vienīgais, kuru piesaistīs viņa pievilcība, līdz ar to tev nāksies ar citiem kolēģiem sacensties par viņa uzmanību. Ja tev ir patstāvīgs partneris, nekavējoties izstājies no šīs spēles. Tā pavisam noteikti nav tava dārgā laika vai laulības vērta.

 

 

Vēzis

Šodien dzirdēsi kādu nepatīkamu piezīmi par savu profesionālo darību. To izteiks cilvēks, kurš iepriekš izrādīja lielu interesi par tevi – līdz brīdim, kad tu viņu atraidīji. Nu viņš izdomās atriebties, cenšoties izpostīt tavu karjeru.Parunā ar viņu un aizrādi viņam par viņa negodprātīgo rīcību. Ja viņš nereaģēs uz tavu aizrādījumu, tad labāk ziņot par radušos situāciju arī priekšniecībai.

 

 

Lauva

Šodien tev būs iespēja pavadīt laiku tā, kā tev vislabāk patīk to darīt. Uzsāksi darbu kādā projektā, kurš tev liksies vairāk nevis kā darbs, bet kā mīļākais hobijs. Nebūs brīnums, ka šajā uzdevumā uzrādīsi apbrīnojami labus rezultātus. Diena noslēgsies uz vēl pozitīvākas nots. Saņemsi lielu dāvanu, kuru tev pasniegs kāds no gados vecākajiem ģimenes locekļiem. Tas būs kas tāds, par ko jau ilgāku laiku sapņoji.

 

 

Jaunava

Jaunavas nespēs saprast, kas priekšniecības teiktajā un patiess un kas nē. Lai panāktu tavu piekrišanu kādam vadības lūgumam, kurš tev var radīt pāris sarežģījumus, priekšnieks apsolīs tev ko vērtīgu. Iespējams, ka tev tiks apsolīta darba vieta, uz kuru pretendē arī kāds no viņa paša radiniekiem. Bez šaubām, tu krietni šaubīsies par to, vai solītais piepildīsies arī realitātē, taču joprojām jutīsies spiests piekrist šim piedāvājumam.

 

 

Svari

Šodien spēsi pabeigt kādu ilgtermiņa projektu, kurš prasījis no tevis daudz spēka, nervu un laika. Uzskatīsi to kā milzīgu uzvaru profesionālajā jomā un nolemsi to nosvinēt kopā ar mīļoto cilvēku. Diemžēl, tavs partneris uz plānotajām svinībām raudzīsies skeptiski, jo viņam gluži vienkārši viņš vienmēr atturīgi raugās uz jaunumiem par taviem profesionālajiem panākumiem. Tas, protams, tevi saniknos, taču neizbojās plānoto vakaru.

 

Skorpions

Šodien pārsteigsi kolēģus un draugus ar pēkšņām pārmaiņām savā uzvedībā. Tu pārtrauksi interesēties par viņu dzīvi un vairs neieklausīsies katrā viņu teiktajā vārdā. Strīds, kurš no rīta norisināsies starp tevi un tavu otro pusīti, padarīs tevi sevišķi viegli aizkaitināmu. Pēcpusdienā, kad saņemsi atvainošanos no sava mīļotā, tu atkal kļūsi par ierasti ziņkārīgo un jauko cilvēku, kāds esi ikdienā.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev nebūs nepieciešams domāt par to, kā atstāt iespaidu uz savu priekšniecību. Tu to jau būsi izdarījis pavisam nejauši, kad izteici komplimentu par bosa izvēlēto šīs dienas apģērbu. Jau drīz tu un tavi kolēģi uzzinās, ka jūsu priekšnieks klusībā gaida, kad visi viņu apbrīnos. Rezultātā ik viens sāks apbrārstīt viņu ar komplimentiem, aizmirstot par darbu. Vakarā viņa mērs jau būs pilns un viņš paziņos, ka ir noguris no šīs uzmanības.

 

 

 

Mežāzis

Šodien aizmirsīsi par uzvedības noteikumiem, atrodoties sabiedrībā. Vakarā, kad dosies pastaigā, acu priekšā redzēsi kādu nepatīkamu situāciju. Kāds cilvēks, savu dusmu dēļ, kļūs par īstu rupekli, kurš izgājis ārpus jebkādas kontroles. Tu nespēsi klusēt un, redzot šo sliktas uzvedības paraugstundu,  nometīsi visas uzvedības normas pie malas pats un dosies izskaidrot konkrētajai personai, ka viņa rīcība ir nepieņemama.

 

Ūdensvīrs

Šodien pastāv risks saskarties ar milzu nogurumu, kura pamatā būs vājprātīgi lielais darba apjoms. Darba nedēļas sākumā daudzi kolēģi neieradīsies darbā. Kāds būs nokļuvis slimnīcā, kāds veseļojies mājās vai nevarēs ierasties citu iemeslu dēļ. Rezultātā tev būs jādara vairāku cilvēku darbs. Protams, šādi tu vari pacelt arī savu vērtību priekšniecības acīs, taču pārgurums būs neizbēgams.

 

 

 

Zivis

Šodien piesaistīsi pretējā dzimuma pārstāvju interesi. Tu pats gan nevēlēsies šo uzmanību, jo notiekošais šķitīs kā tava greizsirdīgā partnera mēģinājums pārbaudīt tavu uzticību. Zinot, ka var izcelties milzu konflikts, izturēsies atturīgi. Vēlāk gan atklāsies, ka tavas aizdomas bijušas nepamatotas un katrs, kurš cīnījās par tavu uzmanību, darīja to tikai un vienīgi pēc paša iniciatīvas.

 

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Bērnu tiesību aizstāvji gatavo iesniegumu policijai; vēlas slēgt Kiviča kontu

  Apgriezienus uzņemot mūziķa Andra Kiviča un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes skandalozajām attiecībām, kas nemitīgi vērojamas...

Traģēdija naktī risinājusies Saldus pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.februāra plkst. 6.30 līdz 19.februāra plkst. 6.30, Valsts...

Portāls: Kivičs pirmdienas vakarā restorānā izsitis oficiantei zobu

  Kā atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto vēsta portāls skaties.lv, mūziķis Andris Kivičs pirmdienas vakarā kādā Rīgas...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...