Uzzini savu astroloģisko prognozi novembrim! Kā šomēnes izvietojušās zvaigznes un, ko tas nozīmē tieši tev? Uzzini BrīvBrīdis.lv

Maz-pamazām, nemanot esam iesoļojuši novembra mēnesī. Lai rudens vētras –gan meteoroloģiskās,gan astroloģiskās jūs nebiedē! Esiet optimisti! Katra vētra reiz pāriet! 

Pienācis Skorpiona valdīšanas laiks. Nopietns periods. Sevis, savu darbu un nedarbu izvērtēšanas laiks. Saule, Saturns, ziemeļu mezgls, Merkūrs- visa šī plejāde darbojas Skorpiona zīmē. Pie tam Merkūrs vēl līdz 10.novembrim„ cilpo” –ir retrogrāds, piedodot visam notiekošajam vēl lielāku svarīgumu. 

Labs laiks, lai atcerētos savus mīļos, kuri vairs nav starp mums, iedegtu kādu sveci savās senču atdusas vietās, paanalizētu paši savas dzīves. Labs laiks attīrīties gan enerģētiski, gan fiziski. Arī mājokļu attīrīšanas rituālus neaizmirstam. Revīzija noderēs arī rēķinu kaudzītēs. Vārdu sakot transformējam sevi un savu apkārtni, maināmies uz labu! 

Mēness savu ceļu novembrī iesāk Svaru zīmē, bet noslēdz atkal jau Skorpiona zīmē, ik pa divām dienām pamainot savu enerģētisko darba lauku. 

Venēra, no aktīvām Strēlnieka pozīcijām drīz vien nokļūs rāmajā un kārtību mīlošajā Mežāža zonā. Emocijas pierims, jūtas tiks iesaldētas, bet ne jau visiem!

Marss stabili iekārtojies un darbojas analītiskajā Jaunavas mājoklī-tā teikt ieved kārtību ikdienas dzīvē, darbos-visu saliek pa plauktiņiem. 

Jupīters – Lielais Labvēlis, līdz šim tik tiešām bija labvēlīgs uzņēmējdarbības sākšanai, dibināšanai, no 7. novembra līdz pat nākamā gada 6. martam astrologiem liks apdomāt-vai ieteikt dibināt savus uzņēmumus vai tomēr nogaidīt līdz pavasarim?!

Saturns uzņem gaitu Skorpiona zīmē un nu jau skars tās zonas, kurās pabijis tikai pirms 29 gadiem! 

Urāns joprojām Auna zīmē. Neptūns 13. datumā sāks atkal savu direkto , jeb normālo gaitu un nu jau pavirzīsies vēl nedaudz tālāk Zivju zīmē- tā teikt-pozīcijas nostiprinās! 

Plutons arī stipri pavirzījies uz priekšu Mežāža zonā. 
Tāda, lūk, planetārā ainiņa! 
Mēness fāžu maiņa: 

3. novembrī – jauna Mēness fāze;

10. augoša;

17. pilnmēness;

25. dilstoša.
Tagad prognozes katrai zīmei atsevišķi.
Auns

auns

Jums , Auni, diezgan neitrāls mēnesis. Tā teikt: ne silts, ne auksts! Nu nevar jau vienmēr kā pa karstām oglēm diet! Lielie darbi apdarīti, tad jau var arī atvilkt elpu. Variet ļauties apcerīgām pārdomām, domu sakārtošanai, jaunu plānu kalšanai, padarītā retrospekcijai. Vēlais rudens un ziemas periods ir kā radīti sevis pilnveidošanai- mācieties, sportojiet, izziniet pasaules lielos noslēpumus! Attiecību frontē šomēnes var būt kādi risināmi jautājumi, samezglojumi. Ideju kā vienmēr būs daudz, bet līdz to realizācijai vēl nedaudz jāpagaida. Finansiālā situācija vēl ierobežota.
Vērsis

versis
Diezgan saspringts mēnesis . Planētas izkārtojušās tā saucamajā opozīcijā jūsu zīmei. Tas nozīmē, ka atslābināties laika nebūs. Nogurums, veselības jautājumu risināšana var prasīt savu. Netrakojiet! Teiciens: darbs nav zaķis –neaizbēgs, jūsu gadījumā šomēnes būs īsti piemērots. Pārslodzēm nē! Visu ar mēru! Var „paknibināties” gar savu auto, sagatavot to tehniskai apskatei, var iegādāties arī jaunu braucamo. Darbā var būt kāds patīkams pārmaiņu laiks. Finansiāla stabilitāte. Mīlestības frontē pie apvāršņa kaut kas patīkams. Radošajiem Vēršiem, bet tādi jūs esiet pārsvarā, veiksmīgs laiks.
Dvīņi

dvini
Darbs dzen darbu. Darba pilnas rokas. Nu kā lai vēl raksturo šo mēnesi? Atslābināties, atpūsties, paceļot nav laika. Jāstrādā! Kas nu kuram – cits pa māju riņķa dancī, cits savā darba vietā rausies uz nebēdu. Līdz ar to arī neliels nogurums, vājuma sajūta. Tas viss pie lietas. Kas pelnījis, saņem labu algu! Par finansiālo pusi jums jāuztraucas nebūs. Attiecību jautājumi gan pašlaik nebūs topā. Jūsu mīlas zieds uzplauks tikai reizē ar pirmajiem sniegpulkstenīšiem. Pagaidām šajā frontē bez pārmaiņām!
Vēzis

vezis
It kā viss notiek! Varbūt pat par daudz visa kā? Tā var būt! Var būt, ka arī lielais slinkums un atslābums pielavās vēlajā rudens mēnesī. Nu, ko-arī tam varētu ļauties. Var nedaudz atslābināties, atpūsties, vēl kaut kur paceļot. Finansiālā situācija to atļaus! Neesiet nu tik taupīgi pret sevi. Variet droši atļauties kaut ko, kas sen jau kārojies! Visam pāri tāda kā pārmaiņu laika sajūta-kas būs, kā būs? Varbūt eiro ieviešana nomāc jūsu prātu? Attiecību frontē gan var uzpūst kāds mākonis, bet kurš tad iztiek bez  tiem?! Attiecībās var būt kāds saspīlējuma laiks, sajūta, ka netiekat pietiekami novērtēts. 
Lauva

lauva
Uhhhh…Lauviņām vaļas maz! Bērni, darbs, veselība, vecāki… Ak, šis riņķa dancis! Nogurums liks sevi manīt. Tomēr enerģijas pietiks. Jaunas idejas dos jaunu sparu dzīvei. Novembrī nedaudz jāiespringst, lai decembrī varētu nedaudz atlaist grožus . Var būt pat kaut ko svarīgu var atstāt uz nākošo mēnesi, kad planētu stāvoklis priekš jums būs labvēlīgāks. Finansiālā situācija būs stabila, tikai esiet uzmanīgi saistībā ar kādu vilinošu piedāvājumu, tas var izrādīties mānīgs. Attiecību  jomā viss harmonijā, ja vien kādam no jums pagājušā mēnesī Amors nav iešāvis bultu!?
Jaunava

jaunava
Darbs, darbs un vēlreiz darbs. Ko citu var solīt Jaunavām, ja jūsu valdījumā pašlaik dominē aktīvais Marss!? Viss ies no rokas! Raitā riksī paspēsiet visur , kur vien vajadzīgs! Izbraucieni, komandējumi, auto iegāde, auto kursi-tam visam labs laiks šomēnes. Pārējās dzīves jomās viss vairāk vai mazāk kārtībā. Var arī nedaudz atlaist grožus, ievilkt elpu, sakārtot sevi un vidi ap sevi. Variet sajust tuvojamies tādu kā pārmaiņu laiku dzīvē. Lai arī esiet diezgan konservatīvas un labāk pieturieties pie pārbaudītām vērtībām, jaunas vēsmas nāks tikai par labu jums. Mīlestības laukā vēlais rudens var nest pavasarīgas sajūtas sirdī. 
Svari

svari
Kopumā tāds neitrāls vēlā rudens mēnesis, kas īpaši neatšķirsies uz kopējā dzīves fona. Šoreiz Svariņiem nesolīšu medus maizi… Kas tik labi aizsācies, var ne tik labi turpināties. Ar to es domāju vairāk attiecību jomu. Mīlas frontē varētu iet daudz labāk. Bet, ko darīt-katram savi uzdevumi risināmi! Darba gan var būt daudz! Rikšiem vien, rikšiem vien! Atliek vien dūšīgi strādāt, meklēt aizvien jaunus risinājumus, kas kaut vai nedaudz palīdzēs atrisināt joprojām aktuālos finansu jautājumus. Labs laiks „ sakārtot sevi”, savas domas, sajūtas, pafilozofēt un izsvērt visus par un pret. 
Skorpions

skorpions
Uhhh…būsiet uz viļņa! Un, kā nu ne!? Šis ir jūsu laiks! Spīdiet, dominējiet, esiet pamanīti! Jūs novērtēs! Ja arī kādam gadās kāds krenķītis, vai pielīp kāds rudens vīruss, kopējā labsajūta to ātri vien aizdzīs tālēs zilās. Finansiāli stabils laiks, ienākumi augs. Īpašuma lietās viss izdosies. Tikai nesagribiet pārāk daudz! Lai nesanāk kā pasakā par Zelta Zivtiņu! Visu ar mēru! Mīlēsiet un būsiet mīlēti un, kas, gan var būt svarīgāks par šo!? Kā mana labākā draudzene saka, kas par Skorpionu bez mīlestības un kaisles!? Darba lietās arī viss kārtībā. Atliek vien jūs visus apsveikt-daudz laimes bijušie , esošie un topošie gaviļnieki!
Strēlnieks

strelnieks
Nu, ko? Rozā brilles uz acīm!? Amora bultas šāvienu jau saņēmāt!? Ko tālāk ar to visu , lai iesāk? Tas ir jautājums , uz kuru pašiem vien nāksies atbildēt. Noslēpumu, intrigu laiks . Šaubas un neziņa turpina būt jūsu sabiedrotās. Kopumā ņemot, taču esiet optimisti! Laba humora izjūta, jūsu skanīgie un lipīgie smiekli palīdz jums pašiem un iedvesmo apkārtējos! Darbā varētu iet labāk? Jā, darba lietās gan varētu būt kādi sarežģījumi, risināmi uzdevumi. Nu , ko, varbūt, ka tās palīdzēs sajust dzīves realitāti un novērtēt to, kas jau sasniegts.
Mežāzis

mezazis
Šoreiz viss rādās patiesi labi un harmoniski. Nekādu nopietnu problēmu pie apvāršņa nemana. Drīzāk jau varētu būt patīkamu notikumu virkne. Šomēnes Venēra-mīlestības un visa skaistā planēta  šķērsos jūsu zīmi, kas var izraisīt gan radošo pacēlumu, vēlmi saposties un patikt , būt pamanītiem, mīlētiem un , kas zina, varbūt arī pašiem iemīlēties!? Kā saka- variet laist savus putnus ārā no būra, iztaisnot spārnus. Lai arī šī sajūta var nebūt uz ilgu laiku, tomēr tā ir to vērta, lai izbaudītu laimes saldos mirkļus. Nevar jau visu laiku tikai strādāt un pelnīt, krāt un ekonomēt. Vajag taču kaut ko arī sirdij un dvēselei!
Ūdensvīrs

udensvirs
Kā gribētos kādu brītiņu atslābt, nu tā-pa īsto un bez problēmām! Kas tev deva!? Planētu aina nav pārāk iepriecinoša. Tā vairāk norāda uz vāveres deju ritenī, spriedzes sajūtu. Bet varbūt tas tāpēc, lai esiet produktīvāki savā dzīvē? Lai meklētu jaunus ceļus, sevi pilnveidotu? Pēc būtības cilvēks ir slinks radījums, ja iet pārāk labi, atslābst, neko neuzsāk. Bet spriedze dzen mūs uz priekšu, liek meklēt jaunas iespējas. Attiecību frontē gan viss labi. Vismaz tuvāko mēnešu laikā būs harmonisks laiks. Finanšu jomā normas robežās. Veselību gan saudzējiet.
Zivis

zivis
Kopumā patīkams, harmonisks laiks. Darba var būt pat vairāk kā cerējāt. Tas neļaus atslābināties. Strādāt vajadzēs daudz. Tomēr paspēsiet apvienot patīkamo ar lietderīgo. Iespējami jauni darba piedāvājumi, līgumu slēgšana. Finansiāli stabils laiks, tomēr pārāk netērējaties. Mācieties būt taupīgas. Mīlestības frontē viss mierīgi vai nu arī klusums pirms jaunas  vētras. Nu patīk jums tā iemīlēšanās sajūta, vai ne? Patīk skumt, gaidīt, ilgoties…  Ak, Zivis, Zivis…

Palutiniet labāk sevi ar kāda skaistumkopšanas salona apmeklējumu, romantisku vakaru džeza klubiņā vai vismaz paplunčājaties kādā burbuļvannā! Tas iedvesmos, dāvās tonusu tumšajiem rudens vakariem!

 

Prognozes sagatavojusi astroloģe Ilze Reiha.

Sabiedrība

Priekuļu pusē nelaime laupa jauna tēta un vīra dzīvību

  TV3 raidījums "Degpunktā" plašāk vēsta par kāda jauna vīrieša nāvi ugunsgrēkā Priekuļu novadā, apdzīvotā vietā...

Rīdziniekus aizkustina kāda jauna autovadītāja rīcība – VIDEO

  "Pie CSDD braukšanas laukuma kāds jauns autovadītājs apstājās ceļa vidū, lai palīdzētu omītei pārnest pāri...

Meklē pazudušu pusaudzi! Pazīme – īpašs tetovējums

  Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo meiteni. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknis meklē bezvēsts...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Šajā dienā tava iztēle aktivizēsies, bet sapratne ar apkārtējiem kļūs tikai labāka. Ideāls laiks rakstniekiem,...

Tavs horoskops veiksmīgam JŪNIJAM

Ko zvaigznes tev lēmušas jūnijam? Ko gaidīt? Kam gatavoties? Par to šoreiz BrīvBrīdis.lv. Auns Tu šomēnes tieksies...

Mājai un Dārzam

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...