Pirmā dienas puse solās ienest tavā ikdienā negatīvas nojautas un neskaidrus jautājumus mīlas jomā. Viss šķitīs aizdomīgs un satraucošs. Pēcpusdienā visas tavas bažas pazudīs, kā nebijušas.

 

auns-mil-horAuns

Auns šodien piedzīvos daudz šķēršļu. Dažus no tiem tu būsi radījis pats sev un citiem tas būs liels pārsteigums. Zvaigznes iezīmē, ka tev šodien nedaudz jāpiebremzē ar iebildumiem, izņemot situācijās, kad kāds mēģina tev pārmest lietas, ar kurām tev nav nekāda sakara. Iemācies uzklausīt kritiku. Konstruktīvu kritiku!

 

 

versis-mil-horVērsis
Praktiskums būs Vērša šīsdienas galvenais tikums. Tu spēsi atturīgi un mierīgi uzlūkot ap sevi notiekošo, tātad – tu vienkārši nevarēsi zaudēt! Ja šodien viss tomēr nenotiek tā, kā tu to vēlējies, tev vajadzētu apzināties savas iespējas un nekad nezaudēt cerību! Nebēdā, ja pirmais eksperiments neizdevās: pie visa, visticamāk, ir vainojami ārējie apstākļi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņu teorijas šodien tiks pārbaudītas praksē. Esi gatavs daudziem neērtiem jautājumiem savos projektos un plānos, esi gatavs steidzami pielāgoties! Iespējams, tev nāksies zaudēt cerību kādā jautājumā, ko tā arī, neraugoties uz vēlmi, nespēji īstenot, vai atvadīsies no kāda cilvēka, kurš izrādījās vien avantūrists un intrigants, nevis nopietns un uzticams sabiedrotais.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tavs partneris būs tendēts aizstāvēt savas intereses, tas var izrādīties visai skarbs veids, jo netiks ņemtas vērā tavas intereses un vēlmes. Centies nebērt otras pusītes brūcēs sāli, nepastiprināt jau tā sakaitēto emocionālo gammu. Visticamāk, tev nepatiks kāda atbilde, ko šodien vari saņemt. Zvaigznes brīdina, lai neesi pārāk agresīvs un atriebīgs, savaldi savu pašlepnumu un iespējamos ne tik spožos uzvedības modeļus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, ka šis ir vispiemērotākais laiks, lai no vārdiem pārietu pie darbiem, kļūtu daudz pragmatiskākam un mērķtiecīgākam. Izmaiņas ir neizbēgamas, pat tad, ja viss notiek labi, un tev nešķiet, ka tavā dzīvē ir kāda nopietna problēma. Veic izmaiņas savā dienas plānā. Esi gatavs pārdzīvot krīzi, ko tas var izraisīt.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šī diena, 20. aprīlis solās nebūt viegls, bet galu galā visas izmaiņas būs tev labvēlīgas. Ja tev ir atvases, viņi var pieprasīt neatkarību un īpašu brīvību, bet tas nenozīmē, ka viņi tevi vairs nemīl! Jaunava var piedzīvot krīzi radošās izpausmēs.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodienas atmosfēra veicinās konfliktus un skandālus, kas varētu negatīvi ietekmēt Svaru emocionālo un fizisko stāvokli. Zvaigznes iezīmē, ka būs divtik grūti kontrolēt sevi, ja esi pārāk jutīgs, narcistisks un viegli aizkaitināms. Šodien vēlme pēc mājas miera, miermīlīgas atmosfēras attiecībās vai laulības dzīvē var likt tev pamatīgi papūlēties.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes ir pārliecinātas, ka šodien Skorpionam nevajadzētu baidīties no tā, ka tavi plānie neizdosies. Tomēr mīlestības jautājumos tev, visticamāk, radīsies vēlme apjaust, ka jūtas ir abpusējas. Tu dažādos apstākļos un veidos, iespējams, mēģināsi attīstīt savu izturību, veselību, drosmi un atjautību.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Ne viss šodien notiks tādā veidā, kā tu to vēlies. Visticamāk, kādu saviesīgu pasākumu aizstās monotona rutīna, savukārt, mākslinieciska iedvesma var sekmēt vilšanās sajūtu. Par laimi, nekas tevi šodien nespēs īsti izsist no līdzsvara! Maini pieeju kādas problēmas risināšanai, tas daudz ko mainīs.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Mežāži šodien iegūs kontroli pār kādu situāciju, bet notikumu rezultāts var izrādīties neprognozējams. Ja tu pēc savas būtības neesi spēlētājs, nedari neko riskantu: notikumi viegli var vērsties pret tevi, tad, kad tu to vismazāk gaidi.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Zvaigznes neiesaka tev šodien izrādīt pārmērīgu aktivitāti un entuziasmu. Tavi plāni var neīstenoties vai pat totāli izgāzties. Ļoti ticams, ka notiks pēkšņas izmaiņas tavās ģimenes lietās un notikumos mīlestības jomā. Ja šīs norises nav saistītas ar tevi personīgi, vienkārši ignorēt tās.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zivis var šodien pēkšņi vilties kādā vai pat mesties nopietnā cīņa ar kādu personu. Uzmanies, tu vari zaudēt vai iedzīvoties pamatīgos zaudējumos! Bet, ja tu esi viens no tipiskākajiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, tev nav jāuztraucas par to, viss drīz nokārtosies!

 

Lai jums lieliska diena!

Sabiedrība

Jūrā pazudušā Aiga Audera tuvinieki izplata jaunu lūgumu

  Kā zināms, ceturtdien Igaunijas piekrastē uziets 16. augustā jūrā izbraukušā latvieša Aiga Audera kajaks. Nedēļas...

Pārtika no cepumiem… Rīgā vairākas dienas dzīvoklī pamesti mazi bērni

  Pavisam nesen policisti paviesojušies kādā miteklī galvaspilsētā, kurā māte bija ”aizmirsusi” divus mazus zēnus. Puikas,...
pixabay.com

Pirms dēliņa dzimšanas dienas Rīgā laimē lielu summu

  Simtgades loterija ar 10 000 eiro laimestu iepriecinājusi kādu vīrieti no Rīgas, kurš laimīgo loterijas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. augusts

  Zvaigznes norāda, ka šajā dienā sagaidāma fiziskas un seksuālas saiknes pastiprināšanās starp cilvēkiem. Tomēr vairumā...
Foto:Blockstory.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. augusts

  Šī izrādīsies diezgan intensīva diena. Būs grūti saglabāt zināmu līdzsvaru. Šī iemesla dēļ daudzās situācijās,...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. augusts

  Pirmā dienas puse būs īpaši labvēlīga komunikācijai ar cilvēkiem. Jebkura komunikācija un kopīgas aktivitātes nodrošinās...

Mājai un Dārzam

pixabay.com

Nākamās nedēļas vidū gaidāms stiprs karstums

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par nedēļas nogalē un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Nedēļas...
Photo by Sarmad Mughal from Pexels

Augusts varētu noslēgties ar pamatīgu karstumu

  Augusts, iespējams, noslēgsies ar gaisa temperatūru, kas augstāka par +30 grādiem, ziņo sinoptiķis Jānis Trallis. Rietumu...

Izplatīts brīdinājums par laiku šodien

  Sinoptiķi brīdina par trešdien, 21. augustā, gaidāmo laiku. "Trešdien daudzviet līs, Sēlijā un Latgalē iespējams ļoti...