Pirmā dienas puse solās ienest tavā ikdienā negatīvas nojautas un neskaidrus jautājumus mīlas jomā. Viss šķitīs aizdomīgs un satraucošs. Pēcpusdienā visas tavas bažas pazudīs, kā nebijušas.

 

auns-mil-horAuns

Auns šodien piedzīvos daudz šķēršļu. Dažus no tiem tu būsi radījis pats sev un citiem tas būs liels pārsteigums. Zvaigznes iezīmē, ka tev šodien nedaudz jāpiebremzē ar iebildumiem, izņemot situācijās, kad kāds mēģina tev pārmest lietas, ar kurām tev nav nekāda sakara. Iemācies uzklausīt kritiku. Konstruktīvu kritiku!

 

 

versis-mil-horVērsis
Praktiskums būs Vērša šīsdienas galvenais tikums. Tu spēsi atturīgi un mierīgi uzlūkot ap sevi notiekošo, tātad – tu vienkārši nevarēsi zaudēt! Ja šodien viss tomēr nenotiek tā, kā tu to vēlējies, tev vajadzētu apzināties savas iespējas un nekad nezaudēt cerību! Nebēdā, ja pirmais eksperiments neizdevās: pie visa, visticamāk, ir vainojami ārējie apstākļi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņu teorijas šodien tiks pārbaudītas praksē. Esi gatavs daudziem neērtiem jautājumiem savos projektos un plānos, esi gatavs steidzami pielāgoties! Iespējams, tev nāksies zaudēt cerību kādā jautājumā, ko tā arī, neraugoties uz vēlmi, nespēji īstenot, vai atvadīsies no kāda cilvēka, kurš izrādījās vien avantūrists un intrigants, nevis nopietns un uzticams sabiedrotais.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tavs partneris būs tendēts aizstāvēt savas intereses, tas var izrādīties visai skarbs veids, jo netiks ņemtas vērā tavas intereses un vēlmes. Centies nebērt otras pusītes brūcēs sāli, nepastiprināt jau tā sakaitēto emocionālo gammu. Visticamāk, tev nepatiks kāda atbilde, ko šodien vari saņemt. Zvaigznes brīdina, lai neesi pārāk agresīvs un atriebīgs, savaldi savu pašlepnumu un iespējamos ne tik spožos uzvedības modeļus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, ka šis ir vispiemērotākais laiks, lai no vārdiem pārietu pie darbiem, kļūtu daudz pragmatiskākam un mērķtiecīgākam. Izmaiņas ir neizbēgamas, pat tad, ja viss notiek labi, un tev nešķiet, ka tavā dzīvē ir kāda nopietna problēma. Veic izmaiņas savā dienas plānā. Esi gatavs pārdzīvot krīzi, ko tas var izraisīt.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šī diena, 20. aprīlis solās nebūt viegls, bet galu galā visas izmaiņas būs tev labvēlīgas. Ja tev ir atvases, viņi var pieprasīt neatkarību un īpašu brīvību, bet tas nenozīmē, ka viņi tevi vairs nemīl! Jaunava var piedzīvot krīzi radošās izpausmēs.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodienas atmosfēra veicinās konfliktus un skandālus, kas varētu negatīvi ietekmēt Svaru emocionālo un fizisko stāvokli. Zvaigznes iezīmē, ka būs divtik grūti kontrolēt sevi, ja esi pārāk jutīgs, narcistisks un viegli aizkaitināms. Šodien vēlme pēc mājas miera, miermīlīgas atmosfēras attiecībās vai laulības dzīvē var likt tev pamatīgi papūlēties.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes ir pārliecinātas, ka šodien Skorpionam nevajadzētu baidīties no tā, ka tavi plānie neizdosies. Tomēr mīlestības jautājumos tev, visticamāk, radīsies vēlme apjaust, ka jūtas ir abpusējas. Tu dažādos apstākļos un veidos, iespējams, mēģināsi attīstīt savu izturību, veselību, drosmi un atjautību.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Ne viss šodien notiks tādā veidā, kā tu to vēlies. Visticamāk, kādu saviesīgu pasākumu aizstās monotona rutīna, savukārt, mākslinieciska iedvesma var sekmēt vilšanās sajūtu. Par laimi, nekas tevi šodien nespēs īsti izsist no līdzsvara! Maini pieeju kādas problēmas risināšanai, tas daudz ko mainīs.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Mežāži šodien iegūs kontroli pār kādu situāciju, bet notikumu rezultāts var izrādīties neprognozējams. Ja tu pēc savas būtības neesi spēlētājs, nedari neko riskantu: notikumi viegli var vērsties pret tevi, tad, kad tu to vismazāk gaidi.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Zvaigznes neiesaka tev šodien izrādīt pārmērīgu aktivitāti un entuziasmu. Tavi plāni var neīstenoties vai pat totāli izgāzties. Ļoti ticams, ka notiks pēkšņas izmaiņas tavās ģimenes lietās un notikumos mīlestības jomā. Ja šīs norises nav saistītas ar tevi personīgi, vienkārši ignorēt tās.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zivis var šodien pēkšņi vilties kādā vai pat mesties nopietnā cīņa ar kādu personu. Uzmanies, tu vari zaudēt vai iedzīvoties pamatīgos zaudējumos! Bet, ja tu esi viens no tipiskākajiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, tev nav jāuztraucas par to, viss drīz nokārtosies!

 

Lai jums lieliska diena!

Sabiedrība

Maestro Raimonds Pauls pārsteidz vienu no Latvijas populārākajiem žurnālistiem

  TV3 žurnālists, ziņu diktors Arnis Krauze "Twitter" dalās ar nelielu stāstiņu par no maestro Raimonda...

Bolderājā pie tilta izceļ kailas vidusskolnieces līķi; atklājas briesmīga patiesība par notikušo

  Par patiesi šausminošu slepkavību Bolderājā vēsta LNT "Degpunktā". Jau vēstīts, ka no Buļļupes otrdienas rītā...

Izskan pirmās versijas par šausmīgo avāriju uz Daugavpils šosejas – VIDEO

  Otrdien jau vēstījām par traģēdiju uz Daugavpils šosejas, kur pēc divu auto sadursmes viens no...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien daudzi cilvēki varētu būt tendēti un nepamatoti lielu optimismu un nereāliem sapņiem, kas galu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

  Šodien vairāk būs jūtama tieksme pēc baudas un ērtībām. Dienas otrajā pusē planētu ietekmē solās...
Foto:Flickr.com/daniyal ghanavati/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Šī diena solās sniegt daudz optimisma un veiksmes. Gūsi vairāk pārliecības par saviem plāniem un...

Mājai un Dārzam

Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Sinoptiķu prognozes Jāņiem iepriecinās daudzus latviešus

  Latvijas pazīstamākie sinoptiķi Toms Bricis un Jānis Trallis stāsta par Jāņu brīvdienās gaidāmo laiku. "Ceturtdien un...

Sinoptiķi nāk klajā ar brīdinājumu par laiku trešdien un ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par trešdien un ceturtdien gaidāmo laiku. 19.-20.06.2019. dienas...

Sinoptiķis Bricis jūnija vidū pārsteidz ar savu jaunāko VIDEO

  Latvijā atpazīstamākais sinoptiķis Toms Bricis bauda lielu uzticību visu paaudžu iedzīvotāju vidū, tādēļ viņa teiktajā...