Šī ceturtdiena solās būt pozitīvisma pārpilna. Pat tad, ja kaut kas šķitīs ne gluži kategorijā “pozitīvs”, tas drīzāk būs uztveres un lietu interpretācijas jautājums. Dod visam mazliet laika – un tavs 12.februāris paies lieliskā gaisotnē!

 

 

auns-mil-horAuns

Centieties neapdraudēt to, ko kopā ar citiem tik ilgi esat cēluši. Ja nejutīsieties kā uz viena viļņa, pat visciešākās attiecības pēkšņi var pārtrūkt. Spītība, agresija, jūtīgums – no šīm sajūtām šodien vajadzētu izvairīties kā no uguns.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Neļaujiet sīkiem konfliktiem sabojāt šo lielisko dienu! Šodien problēmas var sagādāt cilvēks, kurš tajā brīdī būs visvairāk vajadzīgs – radinieks, kolēģis, priekšnieks vai kaimiņš.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņu ieradums visu uztvert vienkāršoti šodien izturēs pārbaudījumu. Dažas emocijas tobrīd var šķist pilnīgi neloģiskas, piemēram bailes no nabadzības vai bailes būt no kāda atkarīgam. Šodien svarīgs būs katrs sīkums – atceries, ka arī mazs cinītis var apgāzt lielu vezumu, ja tam nepareizi pārbrauc.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Neizskaidrojami, bet šodien būs grūti radīt par sevi labu iespaidu. Ja jūsu jūtas tiks ievainotas, tas var kļūt par brīdi, kad viss sprāgs laukā. Bet nevajag visu iztēloties tik drūmās krāsās. Un, starp citu, tas, par ko pēdējā laikā tik ļoti domājat – ir laiks to realizēt!

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Jūsu iekšējās emocijas un slēptās vēlmes šodien būs katalizators visam. Iekšējo mieru var izjaukt nesaskaņas. Mēģiniet šodien neko nedarīt dusmu, skaudības, greizsirdības un citu destruktīvu emociju iespaidā!

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavām liekā enerģija jānovirza pareizā virzienā, piemēram, labojot savas kļūdas. Ja kļūdu saprotat, centieties to nekad vairs neatkārtot. Šodien nav ieteicami jebkādi eksperimenti tehniskajās, finanšu un psiholoģijas jomās.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Neskatoties uz diplomāta talantu, Svari šodien neizies uz kompromisiem, nevienam nepiekāpsies. Jāpievērš īpaša uzmanība veselībai. Svarīga darba pabeigšana prasīs visu jūsu laiku un enerģiju.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Daudzu skorpionu dzīvē šobrīd iestājies sarežģītāks posms, kas saistīts ar tuvu cilvēku. Ja jūsu uzticību kāds nodevis, nesteidzieties viņu tiesāt! Iespējams, jāvaino pašam sevi: esat izvēlējies uzticēties nepareizajam cilvēkam.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Var nākties piedzīvot nopietnu psiholoģisku spriedzi. Jābūt gatavam aizstāvēt savu ģimeni, māju, rīcību vai uzskatus. Jūsu kļūdas var pavērsties pret jums, tāpēc šodien jācenšas aizvadīt mierīga diena.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Slikti, ja vēl neesat izdarījis izšķirošo izvēli. Tie Mežāži, kuri savulaik nepareizajiem cilvēkiem atklājuši savas vājās puses, var tikt pakļauti manipulācijām. Vērojiet apkārtni! Izvēlieties kādu citu dienu, lai veidotu jaunus kontaktus vai sāktu nopietnu cīņu ar kādu.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Var nākties pēkšņi apturēt jau iesāktos darbus. Jūsu brīvības sajūtu var iztraucēt ģimenes lietas vai kāds steidzams pienākums. Iespējamas bažas saistībā ar mājdzīvnieku, kuriem Ūdensvīriem mājās tāds ir. Neļaujiet stresam iejaukties jūsu labsajūtā!

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Zivīm šodien var kļūt garlaicīgi no tā, cik lēni viss notiek. Tomēr nepārvērtiet savu dzīvi par kādu bīstamu spēli! Personīgajā dzīvē šī diena var izrādīties kā spēcīgu kaislību un verdošu jūtu mirklis, var rasties spēcīga greizsirdība un dīvaina rīcība mīlas vārdā. Tikai mieru!

 

 Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

Uzmanību: Brīdina par laiku naktī un rīt dienā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz otrdienu un otrdien...

Saderinājies skaistākais Latvijas jauno mūziķu pāris – BILDINĀJUMA VIDEO

  Ar iespaidīgu draudzenes Katrīnes Lukins bildinājumu izcēlies "X-faktora" otrās sezonas dalībnieks, grupas "Rock'n'berries" solists Oskars...
Pixbay

Tukumnieci piemeklē negaidīta veiksme

  Kādai sievietei Tukumā veiksme uzsmaidījusi momentloterijas Smaids izskatā, atnesot 15 000 eiro vērtu laimestu. Laimētāja...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Craig Lovelidge/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūlijs

  Šodien viss notiks pilnasinīgi! Dažkārt pat vismazākais solis pareizajā virzienā, var kļūt par visnozīmīgāko tavā...
Foto:Wallpaperhd.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūlijs

  Šodien esi laipns pret citiem un atceries, ka neesi viens. Dažreiz vienkāršs sveiciens ir viss,...
Foto:Flickr.com/GrahamC57/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 15. – 21.jūlijs

                                                  Uzzini, kas tevi sagaida turpmākajās jūlija dienās!   Auns Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tevi var pārsteigt negaidīti...

Mājai un Dārzam

Uzmanību: Brīdina par laiku naktī un rīt dienā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz otrdienu un otrdien...
Foto:Pexels.com/CC

Beidzot sagaidītas labas ziņas par laiku šonedēļ

  Aizvadītajās naktīs vairākās meteoroloģisko novērojumu stacijās tika uzstādīti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās stundās. Dienas vidū un pēcpusdienā...