Šī diena ļaus izpaust sevi, uzspodrinot pašapziņu. Patīkams laiks, lai tiktos ar vistuvākajiem, draugiem un ģimenes locekļiem. Velti vairāk laika saziņai ar bērniem. Diena ir ļoti piemērota ģimenes svinībām. Vakars palielinās optimismu, ienesot filozofiskas pārdomas.

 

auns-mil-horAuns

Diena ir labvēlīga sociāliem projektiem komandā. Bet paturi prātā, ka galu galā tava iniciatīva var radīt dažas problēmas, kā arī kavēt kādas nozīmīgas informācijas apmaiņu. Šī diena ir brīnišķīgs laiks garīgajai izaugsmei un reliģiskiem notikumiem tavā dzīvē.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka Vērsis šodien var likt pamatus ideālistiskiem izglītības projektiem, tomēr brīdina, ka šajā laikā tev nevajadzētu mēģināt rīkoties vienatnē. Kopā ar cilvēkiem, kuri domā līdzīgi tev, pastāvīgi jutīsies emocionāli pašpārliecinātāks un daudz ko spēsi paveikt ātrāk un intensīvāk. Pretējā gadījumā riskē, ka, darbojoties vienatnē, būsi pārāk sapņains, slinks vai pat noticēsi nereāliem mērķiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes norāda, ka Dvīņiem ir jāpatur prātā, ka kritiskā domāšana šodien nedaudz kļūs miegaināka. Turklāt tavs domāšanas un darbības stils šobrīd piedzīvo zināmu transformāciju, un tu nebūsi vēl spējīgs pareizi identificēt savas vajadzības.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Šī diena ir piemērots laiks ideālismam un iedvesmai. Vēzim var piedzīvot neaizmirstamas emocijas, ja lietām, ko darīsi būs ne tikai praktiska, bet arī dziļāka, pat svēta nozīme. Tomēr zvaigznes uzstāj, ka tev nevajadzētu ļaut dzīves kaislībām ietekmēt tavus materiālos aspektus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas partnerim, atbalstītājiem un/vai priekšniekam var būt spēcīga nosliece būvēt smilšu pilis, radot ilūziju, ka viss šķietami ir pabeigts, mulsinot tevi un stimulējot problemātiskus rīcības apstākļus. Ļoti ticams, ka šodien prātosi un pat nožēlosi kādas zaudētas iespējas, tomēr tikpat iespējams, lai galu galā apzināsies, ka dzīvē tukšas cerības nav neko vērtas, ka tās nekad neko nesēj.

 

 

jaunava-mil-hor

Jaunava
Zvaigznes iezīmē, ka šis ir labs laiks, lai Jaunava atvadītos no savām visnereālākajām pārliecībām; tāpat ir labvēlīgs brīdis, lai tu izvērtētu savas darbības metodes, kuras no tām ir praktiskas, bet kuras, šķiet nedod nekādu rezultātu. Jaunavas, kuras dzimušas septembra vidū, jutīsies visai neskaidri un nepārliecināti, tomēr apzināsies, ka ir steidzami nepieciešams, ko mainīt, ka ir pienācis laiks – mērķtiecīgai rīcībai.

 

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes šo dienu iezīmē, kā pietiekami labu svētkiem. Svari ir ieguvuši brīnišķīgas izredzes gūt panākumus un lieliskas iespējas pakāpeniski pabeigt visus savus projektus. Tāpat – ļoti ticams, ka apzināsies, ka tevi pārsteigusi veiksme mīlestībā. Tev ir visas iespējas veikt un realizēt visus savus radošos mērķus, izmanto visu savas iztēles arsenālu.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Tie šajā zvaigznājā dzimušie, kuri pasaulē nākuši novembra vidū, šo dienu var veltīt ilgām pārrunām vai beidzot var pavēstīt savus argumentus partnerim. Iespējams, ka šodien tu realizēsi pat visnereālākās idejas un fantāzijas! Šī aktivitāte var izrādīties diezgan produktīva, ja tu un tavs partneris esat visai radošs tandēms.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Pārmērīga ticība un uzticēšanās cilvēkiem šodien var ar tevi izspēlēt visai nelāgu joku. Zvaigznes norāda un brīdina, ka, kamēr esi uz ceļā, pārvietojies pa ielu, vai, kad mijiedarbojas ar svešiniekiem, vari kļūt par negodīguma, izspiešanas vai viltus notikumu upuri. Tajā pašā laikā, tev ir lieliska iespēja iepazīstināt kādu auditoriju ar savām idejām un morāles vērtībām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Kāda sistēma vai kāds, uz kuru tu paļāvies, uz kuru ļoti cerēji, šodien varētu palīdzēt tev. Iespējams, tas nāks visai negaidīti un tieši pašā piemērotākajā, pat pēdējā brīdī. Tavas rokas var nedaudz nolaisties pēc kāda konflikta ar cilvēkiem, piedzīvojot iekārtu darbības traucējumus vai tā iemesla dēļ, ka tu pārmērīgi tici panākumiem. Neuztraucieties, šīm nepatikšanām nebūs paliekošu seku!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Pārmērības būs tavs šīs dienas galvenais ienaidnieks. Atkarībā no tavām darbībām un paradumiem, tā var būt pārlieku uzticēšanās kādam, pārmērīga sapņainība vai reliģiozitāte, kas robežojas pat ar absurdu. Tā var būt arī vairāk nekā nepamatota aizraušanās ar pārtiku vai dzērieniem.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes norāda, ka šodien nav piemērota diena, lai tu sāktu pārcelšanos uz jaunu mājvietu vai dotos ceļojumā ar biznesa mērķiem. Tavas dedzīgākās intereses un alkas šobrīd, visticamāk, ir vajadzība pēc informācijas, komunikācijas, novitātēm, mīlestības un pieķeršanās, izpratnes, vienotības un atbalsta, kā arī tajā pašā laikā – brīvības.

 

 

Sabiedrība

Šorīt uz Siguldas šosejas nopietnā incidentā iekļuvuši četri šoferīši – VIDEO

  Nu jau kārtējais satiksmes negadījums noticis Siguldas šosejas posmā, kas šobrīd tiek rekonstruēts. Nereti šādas...
platformacd.lv

Pauls neierodas uz Petera 80. jubilejas lielkoncertu; aizkulisēs izskan minējumi par Maestro veselību

  Dzejnieka Jāņa Petera 80. jubileja, kas gan būs tikai 30. jūnijā, jūnija sākumā tika ieskandināta...

Nopietna avārija Rīgā, veidojas sastrēgumi

  Otrdienas rītā Rīgā, Slokas ielā, notikusi divu auto sadursme, kas pamatīgi apgrūtinājusi arī citu satiksmes...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/daniyal ghanavati/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Šī diena solās sniegt daudz optimisma un veiksmes. Gūsi vairāk pārliecības par saviem plāniem un...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. jūnijs

  Šodien teicami strādās jūsu intuīcija un garīgie resursi. Jābūt gataviem izmaiņām savā dzīvē, tomēr jāatceras,...
Foto:Eatriga.lv

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17. – 23. jūnijs

  Ielūkojies jaunās nedēļas notikumos! Ko tev paredzējušas zvaigznes?   Auns Šajā nedēļā tev tiek paredzēti dažādi nozīmīgi notikumi,...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis jūnija vidū pārsteidz ar savu jaunāko VIDEO

  Latvijā atpazīstamākais sinoptiķis Toms Bricis bauda lielu uzticību visu paaudžu iedzīvotāju vidū, tādēļ viņa teiktajā...
Foto:Pexels.com/Freddie Ramm/CC

Laika vērotājs pastāsta par gaidāmo šajos Jāņos

  Kas par Līgo svētkos gaidāmo laiku sakāms Latvijā pazīstamākajam dabas laika zīmju vērotājam Vilim Bukšam? "Laika...
Foto:Flickr.com/Svetlana Yarbus/CC

Tieši pirms Jāņiem laiks krasi mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi piedāvā prognozi pirmsjāņu nedēļai. Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus...