Šī diena ļaus izpaust sevi, uzspodrinot pašapziņu. Patīkams laiks, lai tiktos ar vistuvākajiem, draugiem un ģimenes locekļiem. Velti vairāk laika saziņai ar bērniem. Diena ir ļoti piemērota ģimenes svinībām. Vakars palielinās optimismu, ienesot filozofiskas pārdomas.

 

auns-mil-horAuns

Diena ir labvēlīga sociāliem projektiem komandā. Bet paturi prātā, ka galu galā tava iniciatīva var radīt dažas problēmas, kā arī kavēt kādas nozīmīgas informācijas apmaiņu. Šī diena ir brīnišķīgs laiks garīgajai izaugsmei un reliģiskiem notikumiem tavā dzīvē.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka Vērsis šodien var likt pamatus ideālistiskiem izglītības projektiem, tomēr brīdina, ka šajā laikā tev nevajadzētu mēģināt rīkoties vienatnē. Kopā ar cilvēkiem, kuri domā līdzīgi tev, pastāvīgi jutīsies emocionāli pašpārliecinātāks un daudz ko spēsi paveikt ātrāk un intensīvāk. Pretējā gadījumā riskē, ka, darbojoties vienatnē, būsi pārāk sapņains, slinks vai pat noticēsi nereāliem mērķiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes norāda, ka Dvīņiem ir jāpatur prātā, ka kritiskā domāšana šodien nedaudz kļūs miegaināka. Turklāt tavs domāšanas un darbības stils šobrīd piedzīvo zināmu transformāciju, un tu nebūsi vēl spējīgs pareizi identificēt savas vajadzības.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Šī diena ir piemērots laiks ideālismam un iedvesmai. Vēzim var piedzīvot neaizmirstamas emocijas, ja lietām, ko darīsi būs ne tikai praktiska, bet arī dziļāka, pat svēta nozīme. Tomēr zvaigznes uzstāj, ka tev nevajadzētu ļaut dzīves kaislībām ietekmēt tavus materiālos aspektus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas partnerim, atbalstītājiem un/vai priekšniekam var būt spēcīga nosliece būvēt smilšu pilis, radot ilūziju, ka viss šķietami ir pabeigts, mulsinot tevi un stimulējot problemātiskus rīcības apstākļus. Ļoti ticams, ka šodien prātosi un pat nožēlosi kādas zaudētas iespējas, tomēr tikpat iespējams, lai galu galā apzināsies, ka dzīvē tukšas cerības nav neko vērtas, ka tās nekad neko nesēj.

 

 

jaunava-mil-hor

Jaunava
Zvaigznes iezīmē, ka šis ir labs laiks, lai Jaunava atvadītos no savām visnereālākajām pārliecībām; tāpat ir labvēlīgs brīdis, lai tu izvērtētu savas darbības metodes, kuras no tām ir praktiskas, bet kuras, šķiet nedod nekādu rezultātu. Jaunavas, kuras dzimušas septembra vidū, jutīsies visai neskaidri un nepārliecināti, tomēr apzināsies, ka ir steidzami nepieciešams, ko mainīt, ka ir pienācis laiks – mērķtiecīgai rīcībai.

 

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes šo dienu iezīmē, kā pietiekami labu svētkiem. Svari ir ieguvuši brīnišķīgas izredzes gūt panākumus un lieliskas iespējas pakāpeniski pabeigt visus savus projektus. Tāpat – ļoti ticams, ka apzināsies, ka tevi pārsteigusi veiksme mīlestībā. Tev ir visas iespējas veikt un realizēt visus savus radošos mērķus, izmanto visu savas iztēles arsenālu.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Tie šajā zvaigznājā dzimušie, kuri pasaulē nākuši novembra vidū, šo dienu var veltīt ilgām pārrunām vai beidzot var pavēstīt savus argumentus partnerim. Iespējams, ka šodien tu realizēsi pat visnereālākās idejas un fantāzijas! Šī aktivitāte var izrādīties diezgan produktīva, ja tu un tavs partneris esat visai radošs tandēms.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Pārmērīga ticība un uzticēšanās cilvēkiem šodien var ar tevi izspēlēt visai nelāgu joku. Zvaigznes norāda un brīdina, ka, kamēr esi uz ceļā, pārvietojies pa ielu, vai, kad mijiedarbojas ar svešiniekiem, vari kļūt par negodīguma, izspiešanas vai viltus notikumu upuri. Tajā pašā laikā, tev ir lieliska iespēja iepazīstināt kādu auditoriju ar savām idejām un morāles vērtībām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Kāda sistēma vai kāds, uz kuru tu paļāvies, uz kuru ļoti cerēji, šodien varētu palīdzēt tev. Iespējams, tas nāks visai negaidīti un tieši pašā piemērotākajā, pat pēdējā brīdī. Tavas rokas var nedaudz nolaisties pēc kāda konflikta ar cilvēkiem, piedzīvojot iekārtu darbības traucējumus vai tā iemesla dēļ, ka tu pārmērīgi tici panākumiem. Neuztraucieties, šīm nepatikšanām nebūs paliekošu seku!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Pārmērības būs tavs šīs dienas galvenais ienaidnieks. Atkarībā no tavām darbībām un paradumiem, tā var būt pārlieku uzticēšanās kādam, pārmērīga sapņainība vai reliģiozitāte, kas robežojas pat ar absurdu. Tā var būt arī vairāk nekā nepamatota aizraušanās ar pārtiku vai dzērieniem.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes norāda, ka šodien nav piemērota diena, lai tu sāktu pārcelšanos uz jaunu mājvietu vai dotos ceļojumā ar biznesa mērķiem. Tavas dedzīgākās intereses un alkas šobrīd, visticamāk, ir vajadzība pēc informācijas, komunikācijas, novitātēm, mīlestības un pieķeršanās, izpratnes, vienotības un atbalsta, kā arī tajā pašā laikā – brīvības.

 

 

Sabiedrība

Sešas policijas mašīnas pie nama Dobelē, kur risinājušies šausmīgi notikumi

  Sešas policijas mašīnas pagājušajā nedēļā pulcējās Dobelē pie Bērzes ielas 16.nama, vēsta LNT "Degpunktā". Kaimiņi...

Andris Bulis atklāti par Lienes Skulmes periodu un Kiviču, seriāliem un naudu

  "YouTube" vlogeris Trakais latvietis jeb Edgars Skulte piedāvā 67 minūtes garu interviju ar Dailes teātra...

Brīdina par laiku šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27.06.2019. no rīta...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jason Hollinger/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūnijs

  Izmanto šo dienu pašizpausmei un pašmācībai. Komunikācija ar apkārtējiem palīdzēs labāk izprast sevi un realizēt...
Foto:Flickr.com/Loren Kerns/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...
Pexels.com/Tobi Dami/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27.06.2019. no rīta...
Foto:Pexels.com/Adam Kontor/CC

Nākamnedēļ mūs sagaida krietni citādāks laiks, vēsta sinoptiķi

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis par tuvākajās dienās gaidāmo laiku, ieskicējot arī to,...

Tuvojas ļoti stipra karstuma vilnis; brīdina tos, kuri dodas uz Rietumeiropu

  Sinoptiķi vēsta par ļoti stipru karstumu tuvākajās dienās Rietumeiropā, īpaši jau Francijā, kur vietām gaisa...