Vai maz ir iespējams mainīt stiprā dzimuma pārstāvi? Tikai mieru! Piedāvājam ielūkoties, kas šajā delikātajā jautājumā sakāms zvaigznēm.

Kas ir tie pareizie punkti, uz kuriem uzspiest, lai panāktu savu, ja jūti, ka tavas metodes sen vairs nestrādā? Lūk:

 

AUNS

Šis ugunīgais zvaigznāja pārstāvis ir īstens mačo, nē M-A-Č-O! Zvaigznes norāda, ka pat šajā horoskopa zīmē dzimušās daiļā dzimuma būtnes ir visai vīrišķīgas un ne vienam, ne otram dzimumam, visticamāk, nepatīk, ja norāda, ko tieši darīt! Ja vēlies, lai tavs mīļotais mainītos, tev ir nepieciešams likt uzsvaru uz viņa intelektu, apbrīnojamajām prāta spējām un gudri jāparāda, ka tevis izvēlētais rīcības modelis taču ir laba ideja. Vēl labāk, ja tu viltīgi izdarīsi tā, lai viņš domātu, ka tā bija viņa iecere, tad panākumi ir teju rokā! Vai tad viņš spēs nostāties pats pret saviem uzskatiem?

 

 

VĒRSIS

Drošība ir atslēga uz šajā zvaigznājā dzimušā stiprā dzimuma pārstāvja prātu un sirdi. Viņam, visticamāk, nepatīk jebkāda veida pārmaiņas, ja vien viņš nenolemj, ka ir vērts riskēt, lai iegūtu vēl vairāk ērtību un laimes. Iedomājies, ka panākt pārmaiņas no viņa ir tāpat kā pārstādīt augu jaunā podā. Tam, ko tu ierosini vai vēlies ir jābūt lielākam, labākam un savā ziņā jāļauj viņam attīstīties. Pirms mainīt kaut ko tava mīļotā cilvēka rīcībā, rūpīgi sagatavo augsni tam un nodrošinies ar neskaitāmiem argumentiem, kas noteikti būs šo izmaiņu pusē!

 

 

DVĪŅI

Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, tieši šajā  zīmē dzimušo stiprā dzimuma pārstāvi ir visvieglāk pierunāt uz izmaiņām, jo viņš pats ļoti bieži maina savus uzskatus un domas. Grūtības visdrīzāk tevi piemeklēs tajā, ka viņš to dara pārāk daudz un pārāk bieži! Ja tev nepatīk kāds no viņa pašreizējajiem uzvedības modeļiem, ļoti iespējamas nepatikšanas. Zvaigznes uzsver, ka šis vīrietis, visticamāk, turpinās šādi rīkoties, ja tā jutīsies ērti un labi. Vai nu gaidi nākamo maiņas vilni, vai pamudini, delikāti uzvirzi uz tev vēlamā ceļa, ieinteresējot viņa mainīgo garu!

 

 

VĒZIS

Ja vēlies panākt, ka šajā zīmē dzimušais vīrietis mainītos jebkādā veidā, tev ir nepieciešams rīkoties gluži tāpat kā viņa mātei – mierpilni iesakot to, ko darīt, ko vilkt mugurā un kādā virzienā doties. Ja darbosies šādi, ir labas iespējas, ka tavs rīcības modelis nostrādās! Taču, ja šāda pieeja tevi kaitina un nav pieņemama, iespējams, esi kopā ar nepareizo personu.

 

 

LAUVA

Šajā zvaigznājā dzimis tēviņš, visticamāk, teiks tev, ko darīt, jo viņš ir dzimis, lai dotu rīkojumus un nebūt neatkāpsies, ja no tevis sadzirdēs ultimātus. Vīrietis Lauva ir ļoti noteikts, un tavā priekšā ir teju neiespējamais uzdevums, ja vēlies panākt kardinālas pārmaiņas viņā. Ja tomēr alksti to realizēt, nekādā gadījumā nenoniecini viņu, liec aizvien domāt, ka viņš ir galvenais noteicējs! Nesamin viņa pašapziņu, bet liec lietā sievišķīgās gudrības, lai panāktu savu.

 

 

JAUNAVA

Zvaigznes norāda, ka ar šo horoskopa zīmes pārstāvi tev ir zināma rīcības brīvība, taču ir pareizi jāizspēlē savas kārtis. Viņš, visticamāk, novērtē, ka tev tik ļoti rūp jūsu savienība, ka esi atklāta un pasaki, kur tavs mīļotais ir kļūdījies. Tomēr viņš ir arī vairāk nekā laimīgs, ja var tev atdarīt ar to pašu! Tātad, ja vēlies, lai mainās tavs mīļotais, esi gatava, ka būs nepieciešams to darīt arī pašai!

 

 

SVARI

Zvaigznes norāda, ka ar šajā horoskopā dzimušu vīrieti ir jābūt īpaši piesardzīgai. Viņš var radīt ilūziju, kā rezultātā tu uzskati un notici, ka viņš ir mainījies, taču patiesībā tā ir vien rūpīgi izdomāta taktika/triks, lai tu uzķertos. Ja tu uzlūkosi, uzmanīsi viņu pietiekami cieši, atklāsi, ka  ārējais izskats ir vien maska. Dziļi sevī viņš joprojām ir tāds pats kāds bija un, visticamāk,  arī būs.

 

 

SKORPIONS

Ja tu patiesi vēlies, lai viņš mainītos, tad kaut kam ir jābeidzas. Šajā zvaigznājā dzimušajam vīrietim ir nepieciešams ļoti labs iemesls, lai veiktu pilnīgu metamorfozi no visa vecā, iepriekšējās pieejas lietām uz – jauno ES! Padomā par kāpuru un tauriņu – pēc bezgalīgām nāves mokām beidzamajā tā posmā un sirdi plosošā nemiera, notiek pārmaiņas. Visticamāk, ja tavs mīļotais cilvēks būs izmainījis savu rīcības vai domu modeli, tas būs pabeigts un neatgriezenisks process. Visbiežāk Skorpioni ir maksimālisti!

 

 
STRĒLNIEKS

Vēl viena horoskopa zīme, kura mīl piedzīvojumus un vēlas  brīvus klejojumus! Izmaiņas šajā gadījumā, visticamāk, varētu nozīmēt, ka tu vēlies, lai viņš būtu daudz noteiktāks un pastāvīgāks. Zvaigznes norāda, ka tu nevari pārspēt viņu, tāpēc vai nu pievienojies sava mīļotā cilvēka dzīves principiem un uzskatiem vai virzies uz priekšu tā, kā to vēlies tu pati! Ar vīrieti Strēlnieku, visticamāk, nebūs iespējami vidusceļi.

 

 

MEŽĀZIS

Ja izmaiņas nozīmē iespēju realizēt viņa spilgtākos sapņus, ambīcijas un sasniegt kārotās virsotnes, viņš būs ar tevi šajā ceļā! Savukārt, ja tavas vēlmes nozīmēs pavisam ko citu, tavs mīļotais, visticamāk, ignorēs tevi, neņemot vērā izmisumu par attiecību pamatu saļodzīšanos, un dzīve būs tāda pati kā parasti.

 

 

ŪDENSVĪRS

Šajā zvaigznājā dzimis vīrietis tikai ļoti daļēji pieņem noteiktas idejas un ideālus, kas var nostāties starp jums. Ja viņš patiesi cīnās par kaut ko, ar dažādiem paņēmieniem cenšoties pierādīt savu taisnību, tad mudināt viņu to pārtraukt ir līdzvērtīgi tam, kā pavēstīt, ka  attiecības ir beigušās. Pieņem viņa nostāju un viedokli, cenšoties parādīt, ka tavas alternatīvas neiegrožos viņu vēl vairāk. Ūdensvīrs mīl savu telpu, ja tu pārāk ierobežosi viņa brīvību alkstošo garu, problēmu lavīna būs sākusies!

 

 

ZIVIS

Ja tu vēlies, lai vīrietis Zivis mainītos, tad tas, visticamāk, var būt tāpēc, ka alksti, lai viņš ir reālistiskāks, piezemētāks, un sāktu rīkoties! Šajā zvaigznājā dzimušais stiprā dzimuma pārstāvis vienlaicīgi ir savas dzīves režisors un aktieris. Tikai no viņa ir atkarīgs vai šis scenārijs būs labs. Ja jūti, ka viņš savos eksperimentos aiziet pārāk tālu, centies piezemēt viņu ar devu saprātības un realitātes. Lomas var būt dažādas un tavos spēkos ir kļūt par režisora asistentu.

 

 

Lai veicas! 

Sabiedrība

Kauns, ka medicīnā ir šādi cilvēki: Par fiktīvu vakcināciju Vidzemē aiztur divas darbinieces

  Turpinot mērķtiecīgu darbu saistībā ar fiktīvas vakcinācijas gadījumu atklāšanu, Valsts policija pagājušajā nedēļā Cēsīs un...
Foto:Pexels.com/CC

Pieļauj, ka pedofils darbojies visā Latvijā: Ventspils pusē apcietina vīrieti, lūdz atsaukties cietušos – FOTO

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas lietvedībā atrodas kriminālprocess par seksuāla...

Premjera Kariņa partija: Valdībai nav citas izvēles, kā ieviest stingru mājsēdi tuvākajām nedēļām

  Stingri ikdienas ierobežojumi ir šobrīd vienīgā iespēja apturēt Covid-19 saslimstības nekontrolētu augšupeju, norāda premjera Krišjāņa...

Pavļuts aicina nekavējoties noteikt valstī stingru “lokdaunu”

  Veselības ministrs Daniels Pavļuts šodien sasauktajā Krīzes vadības padomē rosinās noteikt valstī stingrus drošības pasākumus,...
Autotransporta direkcija/Facebook

No 25. oktobra tikai pašvaldību dotētajā sabiedriskajā transportā atlaides nepiemēros pieaugušajiem bez sertifikāta

  Atgādinājums: No 25. oktobra tikai pašvaldību dotētajā sabiedriskajā transportā atlaides nepiemēros pieaugušajiem, kuriem nav vakcinācijas...

Svētdien 15% pozitīvu testu un vēl 7 cilvēki miruši; slimnīcās jau 1114

  Pirmdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 1253 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. oktobris

  Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. oktobris

Šodien būs iespējams uz dažādām lietām un problēmām paraudzīties no cita skata punkta. Iespējams, varēsi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim visai dažādas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku – VIDEO

  Iepriekšējās dienās ziņās jau izskanējušas prognozes, ka šonedēļ Latvijā gaidāms pirmais sniegs, tāpat iespējamas rudens...

Sinoptiķi nāk klajā ar pavisam jaunām ziņām par laiku turpmākajās dienās

Šajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - gaidāmas gan pāris siltas dienas, kad termometra stabiņš...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies, brīdina par nakti uz otrdienu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā ieskicējis to, kāds laiks būs šonedēļ, īpaši izceļot nakti...